0
حساب کاربری اکانت

آموزش طراحی پوستر و گرافیک با فتوشاپ

محمد ملکی محمد ملکی
بروزرسانی : 03 شهریور،1400
ایجاد : 17 تیر،1398
15% تخفیف 4,350,000 ریال 3,697,500 ریال
15% تخفیف 4,350,000 ریال 3,697,500 ریال
 • زمان 29 ساعت و 49 دقیقه
 • تعداد دروس 27
 • حجم 10.91 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 180 روز
 آموزش طراحی پوستر و گرافیک با فتوشاپ
فیلتر دوره های آموزشی
این ویدیوها تنها بخشی از موضوعات دوره آموزشی هستند. قسمت توضیحات و آموزشها را نیز مشاهده نمایید.

آموزش طراحی پوستر، آموزش طراحی کاتالوگ، آموزش طراحی کارت ویزیت، آموزش طراحی برای اینستاگرام، آموزش طراحی بنر وب، نیازمند تسلط و ماهر بودن در فتوشاپ و شناخت رنگ و ترکیب آنهاست.

طراحی با فتوشاپ شاخه های گوناگونی مانند چاپ، آتلیه، کانون تبلیغاتی، تدوین فیلم، جلوه های ویژه و... دارد، اما لازمه موفقیت در هرکدام تسلط و تبحر در هنر طراحی و رنگ شناسی است دو گزینه ای که در این پکیج روی آنها تمرکز شده است.

هنر گرافیک یکی از خدمات به مشتری است که خود گروه مانی(مانی سافت، مانی گروپ، مانی کانتنت)سالهاست از طریق آن کسب درآمد نموده و هر لحظه ی کارهای هنریش با آن درگیر است، بطور مثال مانی سافت در گذشته طراحی پوستر مشتریان، طراحی بنرهای تبلیغاتی، طراحی کارت ویزیت، طراحی بروشور تبلیغاتی، طراحی بنر را انجام میداده و حالا سعی دارد تجربیات خود را به شما آموزش دهد تجربیاتی که سالها زمان برده تا تکمیل شود که البته با خطاهای فراوانی در چاپ، در اندازه، در همخوانی رنگها را در پی داشته که شما دیگر آن اشتباهات را نخواهید داشت و همه چیز در دقت به شما منتقل خواهد شد.

صفر هستید یا احساس ضعف در طراحی دارید

مهم نیست، همه ی ما حتی استاد محمد ملکی روزی از صفر شروع کرده ایم، مدت ها با مشکلات فراوانی روبرو شده ایم، هیچکدام جای نگرانی ندارند. اگر واقعا میخواهید یاد بگیرید، پول درآورید، جذب کار شوید، اول خود را باور کنید بعد محصولات آموزشی ما را. در همین صفحه در قسمت پیش نمایش، ویدیوهای زیادی برای ایجاد اعتماد شما قرار داده شده، پس از مطالعه موارد پایین به سراغ آنها بروید.

قوانین طراحی

 • هرکاری قوانین خود را دارد، طراحی و گرافیک نیز قوانین مختص به خود را خواهد داشت.
 • ما نمیتوانیم و نباید هرچیزی که فکر میکنیم زیباست را در طراحی مشتری قرار دهیم! یک زمانی شما برای مشتری خود یک بنر تبلیغاتی یا کاور اینستاگرام با بکگراند مشکی طراحی میکنید، روی بکگراند مشکی هر رنگی خودنمایی کرده و ظاهرا زیبا خواهد شد و خیلی از افراد نیز به سمت رنگ مشکی کشیده خواهند شد، مشکل دقیقا همینجاست، برای چند مشتری میخواهید بکگراند مشکی طراحی کنید؟ اصلا به این فکر کنید که آیا سبک کار مشتری با رنگ مشکی همخوانی دارد؟ آیا رنگ هایی که به کار میبرید برای نوع مشتری مناسب هستند؟
 • یک طراح نمیتواند و نباید هر رنگی را برای هر سفارشی قرار دهد
 • در طراحی نمیتوانیم هر تعداد رنگی که میخواهیم را در استفاده کنیم
 • قرار دادن رنگ ها در یک طرح باید دلیل داشته باشد
 • اینکه چه اشکالی را در هر طرح کجا و چگونه قرار دهیم کاملا به شناخت ما از مشتری برمیگردد.

شناخت مشتری

یکی از مهمترین موضوعاتی که هر طراح فتوشاپ، طراح پوستر، طراح کاتالوگ، طراح کارت ویزیت، باید آنرا بخوبی یاد گرفته باشد، شناخت مشتری است. شناخت مشتری یعنی کاملا از کار مشتری کسب اطلاع کند:

 • دقیقا طراحی برای چه بخشی از تجارت یا کار مشتری است
 • آیا طراحی برای یک محصول است یا محصولات متعددی را پوشش میدهد
 • رنگ های سازمانی و مورد علاقه مشتری کدامند؟
 • چه رنگ هایی را مجاز به استفاده هستیم؟
 • برای شناخت مشتری چه کارهایی باید انجام دهیم؟

موارد بالا در حد توان طی این پکیج آموزشی توضیح کافی داده شده و طراحی را برای آنها انجام گرفته است.

شناخت رنگ در طراحی تجاری

شما به عنوان یک طراح نمیتوانید هر رنگی را که تمایل دارید و خوشتان بیاید در طراحی مشتری اجرا کنید. در طراحی تجاری هر رنگی معنایی دارد، هر رنگی برای صنعت و کسب و کار خواصی استفاده میشود، رنگ های خاصی برای خانم ها مدنظر گرفته میشود. شناخت رنگ طراحی را میتوان به انتخاب رنگ لباس برای آقایان یا خانم ها در نظر گرفت. فرض کنید میخواهیم کاغذ کادو تهیه کنیم، آیا هر کاغذ کادویی را برای هر سن و هر جنسیتی انتخاب میکنید؟ بدون شک خیر، اگر کودک باشد یک چیز و اگر بزرگ باشد طرح و رنگ دیگر. پس رنگ در انجام طراحی هایی مانند پوستر، کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، بنر تبلیغاتی، نقش تعیین کننده ای در جذب و انتقال احساس به مشتری هدف خواهد داشت، رنگ یک عامل کلیدی در تبلیغات است. در این پکیج آموزش روی رنگ شناسی آموزشهای کاملی داده شده که بشما کمک فراوانی خواهند نمود.

رنگ، رنگ، رنگ، اینهمه تاکید بر روی رنگ در طراحی های تجاری(طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی پوستر، طراحی کارت ویزیت، طراحی وب) بی دلیل نیست، چرا با نگاه کردن به برخی طرح ها احساس خوبی خواهیم داشت؟ چرا برخی طرح ها خیلی به دل می نشینند؟ چرا شیفته ی برخی طرح ها میشویم؟ بدانید که انتخاب رنگها و نحوه کنار هم قراردادن رنگ ها، ادغام رنگ در هر طرح، یک عامل تعیین کننده و گرفتن امتیاز است.

این پکیج آموزش طراحی تجاری چه کمکی به شما میکند؟

 1. اول اینکه چون فتوشاپ را کاملا از صفر یاد میگیرید یعنی از مرحله ی نصب و تنظیمات، پس آنرا درک خواهید نمود.
 2. قبل از اینکه دست به طرح زدن ببرید، رنگ را خیلی خوب خواهید شناخت، اینکه برای چه مشتری باید چه رنگ هایی را انتخاب نمود، این انتخاب کاملا با منطق است و فقط به اندازه ی نوشتار در سطح اینترنت نیست تمارین زیادی انجام میشود.
 3. قواعد چاپ را خواهید آموخت هر آنچه که باید در مورد تون های چاپ بدانید، تاثیر رنگ های خاکستری، رنگ سیاه، رنگ سفید و نحوه ی ادغام آنها در رنگ های دیگر که خیلی خیلی مهم است و در بسیاری اوقات ندانستن همین موضوع موجب ضرر فراوان پس از چاپ برای مشتری میشود.
 4. طراحی های متعددی را برای شما از صفر انجام میدهیم، هر کدام دارای قالب های متفاوت و برای مشتری های متفاوت هستند، پس با تنوع فراوانی روبرو خواهید شد از کارت ویزیت گرفته تا پوستر و طراحی بنر اینترنتی برای سایت ها.
 5. پس از دیدن این محصول و تمرین دقیق تمام گفتار و تکنیک های استاد، بدون شک هر طرحی را که در دنیای اینترنت یا مشتریان و رقبا ببینید، کشف تکنیک نموده و برای شما بسیار ساده خواهد شد.
 6. پس از پشت سر گذاشتن دو مرحله ی قبل به این توانایی برسد که تماما با آموزش طراحی که از مانی سافت آموخته اید ، یک طرح کاملا جدید و سفارشی که از ذهن خود ساخته را طراحی کند.
 7. در مراحلی از آموزش تمرکز فراوانی روی شناخت مشتری و نیازهای وی از اینکه میخواهد سفارش طراحی بدهد خواهید داشت، این اصل جایی گفته نمیشود چون تجربه است نه کار با نرم افزار.
 8. سعی در بیدار نمودن استعدادهای شما در حین آموزش داریم، پس دائما موضوعات را سبک و سنگین خواهیم نمود تا ذهن شما آنها را بپذیرد.
 9. با به اتمام رسیدن این پکیج آموزش، خود شما در خلوت خود، بیش از 20 طرح را کاملا از صفر و البته امروزی به اتمام رسانیده اید که با تمام شدن هر کدام احساس خوبی در شما بوجود خواهد آمد، چون خلق طرح یک معجزه از ذهن طراح است.
 10. ابزارهای فراوانی مانند فونت، آیکون، مکمل ها در حین هر طرح در اختیارتان قرار خواهد گرفت که خیلی کامل تمرین و برای مشتریان خود کار انجام دهید.
 11. باز هم با نکات عمیقی مانند رنگ ها در چاپ روبرو میشوید، باید این مراحل را پشت سر بگذارید

قالب آماده، فایل آماده طراحی

خبری از انواع پی اس دی آماده، قالب آماده فتوشاپ، فایل آماده فتوشاپ، در این پکیج آموزش نیست، قرار شده شما خالق طرح شوید نه تغییر دهنده ی کارهای دیگران، یادتان باشد باید حرفه ای شوید.

این محصول برای چه کسانی مناسب است

 1. آنها که از صفر میخواهند شروع کنند
 2. کسانی که قبلا آموزش دیده اند چه از ویدیوهای دیگر و چه آموزشگاه ها اما واقعیت را آموزش ندیده اند
 3. آنهایی که طی سالها اطلاعات نسبی در خصوص طراحی تجاری بدست آورده اند حالا وقت آن است که با علم روز ادامه دهند
 4. افرادی که قصد همکاری در کانون های تبلیغاتی را دارند
 5. افرادی که قصد کار در چاپ خانه ها و مراکزی که در زمینه طراحی فعالیت دارند
 6. مدیران روابط عمومی ارگان و نهادها
 7. کسانی که میخواهند برای سایت های اینترنتی طراحی گرافیکی انجام دهند
 8. و گروه های متعدد دیگر
 9. علاقمندان به طراحی پوستر فرهنگی مذهبی

برخی موضوعات آموزش داده شده :

 1. اصول فتوشاپ از پایه
 2. ابزارهای کاربردی فتوشاپ و درک خیلی خوبی که در آینده نیز برای شما کارآمد میباشند
 3. تولید پروژه
 4. کادربندی
 5. ماسک
 6. ترسیم اشکال هوشمند
 7. شناخت ابزارهای رنگ
 8. دستورات انتخاب دقیق
 9. هنر رنگ شناسی
 10. تاثیرات رنگها در طراحی
 11. رنگهای مکمل
 12. رنگهای متضاد
 13. نحوه انتخاب رنگها مطابق با شغل یا موضوع طراحی
 14. هارمونی رنگ ها
 15. اجرای چندین کارت ویزیت از کارهای بسیار ساده تا کاملا حرفه ای
 16. نکات مهمی که در انتخاب رنگ ، فونت ، اندازه ها باید رعایت نمود
 17. اجرای پوسترهایی در سطح اروپا و بسیار شیک و جذاب کاملا از صفر
 18. فرض بر این است که شما هیچ چیز نمیدانید ، پس باید با هنرنمایی استاد این دوره ، به نحوی قدم در راه طراحی تجاری بگذارید که درک کاملی بدست آورده و در هر جای دنیا وارد کار شوید طرح های شما پذیرفته شوند
 19. قوانین و چهارچوب هایی که در طراحی پوستر تک برگ وجود دارد
 20. تکنیک های تولید و ادغام کادرهای حرفه ای
 21. خمیدگی های خاص که اغلب طراحان با اجرای آن با مشکل روبرو میشوند
 22. دستورات مهم قبل از چاپ برای اینکه بهترین نتیجه را در چاپ بدست بیاوریم
 23. معرفی فرمت های ذخیره سازی جهت جلوگیری از افت کیفیت
 24. نکات مهم در خصوص فونت ها برای چاپ
 25. نزدیک نمودن طراحی انجام شده به کیفیت چاپ شده
 26. آشنایی با مشکلاتی که اغلب طراحان پس از چاپ طرح دارند که با یادگیری آنها مرتکب اشتباه نخواهید شد
 27. کارهایی که در انتهای آموزش تولید میشوند و شما با تمام تکنیک های آنها  آشنا میشوید ، تسلط بسیار بالایی را برایتان بوجود خواهد آورد 

طراحی کارت شناسایی یا طراحی کارت برای نمایشگاه یا تردد یکی از شاخه های گرافیک است که هر طراح باید آنرا خوب بلد باشد.

وقتی اسم طراحی کارت شناسایی یا کارت دانشجویی میاد سریع به این فکر میرسیم که بریم فتوشاپ و با نمونه های آماده ای که در اینترنت هست شروع به طراحی کنیم ، باید باید توجه کنید که طراحی شما باید با طراحی های انجام شده دیگران متفاوت باشه و با دیدنش این حس به مشاهده کننده ی کارت شناسایی دست نده که فکر میکنم قبلا جایی دیدمش ! این اتفاق در طراحی حرفه ای شما یک نمره منفی بزرگ هست.

طراحی کارت شناسایی یا طراحی کارت دانشجویی دارای اصولی است که باید آنها را رعایت نمود و تقریبا با طراحی کارت ویزیت متفاوت است.

در طراحی کارت ویزیت آیتم هایی مهمتر هستند و در طراحی کارت شناسایی یا کارت دانشجویی گزینه های دیگر دارای اهمیت هستند.

پس تا اینجا میدانید که طراحی کارت شناسایی و کارت دانشجویی یا طراحی کارت ویزیت متفاوت است و شاید در نگاه اول شبیه باشند اما در نگاه یک طراح حرفه ای تفاوت های متعددی وجود دارد.

طراحی نمودن را شوخی و یا دست کم نگیرید چون به هنر و کسب و کار خود آسیب وارد مینمایید و با زیاد شدن آسیب ها ، بدون شک به ورشکستگی علمی و درآمدی خواهید رسید.

در طراحی کارت شناسایی یا کارت دانشجویی گزینه هایی مانند عنوان مجموعه ، مشخصات فردی ، مسئولیت ، عکس بسیار مهم هستند که در کارت ویزیت گزینه هایی مانند عکس ، مشخصات فردی ، اغلب دیده نمیشود

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
 • 1.1.آموزش نصب و راه اندازی
 • 1.2.مباحث پروژه جدید
 • 2.2.فضای کاری
 • 3.2.ایمپورت
 • 4.2.لایه ها
 • 5.2.خط کش ، خطوط راهنما ، اندازه تصاویر
 • 6.2.اسمارت آبجکت
 • 1.3.اصول نوشتن و خطایابی
 • 2.3.هارمونی اولیه رنگ
 • 3.3.مشکلات مهم چاپ
 • 1.4.نکات مهم قبل از شروع به طراحی
 • 2.4.ماسک و ادغام با براش و گرادینت
 • 3.4.شروع طراحی با قواعد
 • 4.4.پروژه کامل بیمه ایران
 • 5.4.پروژه کامل مشاور املاک
 • 6.4.پروژه کامل خدمات مسافرتی
 • 7.4.اولین پوستر با موضوع رستوران
 • 8.4.پوستر تخفیفات
 • 9.4.پوستر بانوان
 • 10.4.پوستر طراحی داخلی ساختمان
 • 11.4.پوستر فشن
 • 12.4.پوستر کفش
 • 13.4.پوستر گلامور
 • 14.4.پوستر فرهنگی سیره نبوی
 • 15.4.گرادینت طبیعی
 • 16.4.پروژه طراحی کارت شناسایی یا دانشجویی
 • 17.4.مراحل طراحی و شناخت نیاز مشتری

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
رضا اژدری آغاز کننده
1400-10-20 08:40
سلام و خسته نباشید به شما دوستان عزیزی که میخواید این دوره رو خریداری کنید و سلامی ویژه به استاد ملکی و همکارانشون .
این پکیج حرفه ای ترین و پربارترین آموزش برای دنیای چاپ مثل پوستر و خیلی چیزای دیگس ... چون این دوره به جز اموزش طراحی که استاد با زبان روان و عالی تدریس میکنن ، نیاز به تجربه های مطمئن و جوابگو و صحیح داره که استاد عزیز دارن با کمال مهربانی و با هزینه ای کم در اختیار ما میزارن و میتونم به جرئت بگم این پکیج عالیه .
با توجه به اینکه برای نظرات دیگران ارزش قائلم ، اینم بگم که ریتم صحبتشون هم عالی و بینظیره برای من .
خیلی چیزای خوب دیگه ای هست که میتونم از این دوره بگم ، اما بقیه رو میزارم که خودتون تجربش کنید .
اینا حرف هایی بود که تو دلم بود و خواستم که شما هم بشنوینش .

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت در هر زمینه ای رو میکنم .
avatar
شهاب آغاز کننده
1400-10-15 21:05
ریتم بسیار کند و حوصله سر بر بود
من دوس نداشتم
avatar
محمد مهدی نمازی آغاز کننده
1399-09-27 07:00
سلام و درود خدا بر جناب ملکی وتیم پرتلاش مانی سافت که اینقدر صادقانه و بااخلاص کلیه مطالب را برای هنرجوها با زبانی شیرین . رسا و کامل بیان میکنند . امیدوارم که همیشه و همه جا در پناه خدا سلامت و پرتلاش باشید.
avatar
+1 paria123 آغاز کننده
1399-04-14 23:27
سلام
استاد من کلاسهای مختلفی را گذروندم به امید کامل شدن آموزشهایی که گذروندم اما متاسفانه اینقدر آموزشها تکراری و ناقص بودن که تقریبا ناامید شدم تا زمانی که بطور اتفاقی با سایت مانی سافت برخوردم همون موقع به کارشناستون گفتم: اینقدر ذوق زده شدم که نمیدونم کدومشو بخرم و تازه بعد از خرید متوجه شدم در مقابل مبلغ کمی که داده ام چه آموزش های جامع و کاملی نصیبم شده استاد جوری آموزش میدید که نمیگذارید هیچ نقطه ابهامی بوجود بیاد تا حدی که مطالب پیچیده تر را چند بار تکرار و مرور میکنید و مهمتر از این هیچکس بعد از خرید تا این حد وقت برای هنرجوهاش نمیگذاره اما شما همه اشکالها را پیگیری میکنید.
کلاسهاتون بسیار جذابه و حس میکنم کلاس حضوریه حس نمیکنم فیلم آموزشی میبینم این را حتما هنرجوهای دیگه هم تجربه اش را داشته اند.
یک دنیا سپاسگزارتون هستیم و قدردان شما.
avatar
علی باقری آغاز کننده
1399-02-31 14:09
سلام واقعا پکیج عای بود فقط اگر میشه لطفا بسته آموزش گرافیکی هم ارائه بدهید مثل درست کردن پوستر فیلم سینمایی الا درست کردن پوستر مسابفات فوتبال
avatar
علیرضا آغاز کننده
1398-11-18 09:41
سلام استاد ملکی ممنون بابت تدریس زیبا و با صدایی رسا.
avatar
عاطفه آغاز کننده
1398-10-28 13:33
سلام.ممنون از آموزش عالیتون.
avatar
محمد آغاز کننده
1398-06-05 13:48
با سلام خدمت استاد ملکی و تیم مانی سافت،خدا قوت
اولا صمیمانه از شما به خاطر نحوه اموزش و صدای گرم و صادقانتون سپاسگذارم.
اما در مورد اضافه کردن اموزش،باید عرض کنم خدمتتون ،بنظر بنده اموزش پذیری برای منه هنرجو خودش یه مهارت به حساب میاد،یعنی اگه قرار باشه یاد بگیریم باید و باید اموزش ببینیم چون بلد نیستیم.
مگه میشه استادی مثل شما داشت و دنبال یادگیری بیشتر و بیشتر نبود؟من به عنوان یه هنرجو نیاز دارم که تا اخر عمر یاد بگیرم
و این موضوع جزو لاینفک عمر کاری من هست،پس بیصبرانه منتظر آموزشهای جدیدتون هستیم استاد،خدا شمارو برامون نگه داره.ممنون که هستید.
avatar
1398-06-04 21:14
باسلام
با تشکر از جناب ملکی و تیم مانی سافت بابت ارائه این آموزش کاربردی و مفید .
موفق باشید
avatar
بهاره عمرانی آغاز کننده
1398-06-04 13:50
سلام آموزش طراحی تجاری خیلی عالی ودارای نکات ریز میباشد ازصفر شروع به آموزش دادن کردید دست شما درد نکنه خیلی عالی آموزش طراحی لوگو را هم درآموزش ها قرار دهید ممنون میشوم سپاسگزارم
avatar
سید علی غیاثی آغاز کننده
1398-06-02 11:51
سلام واقعا خیلی عالی هست اموزشهای طراحی تجاری .دست استاد ملکی درد نکند .
15% تخفیف 4,350,000 ریال 3,697,500 ریال
 • زمان 29 ساعت و 49 دقیقه
 • تعداد دروس 27
 • حجم 10.91 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 180 روز

دسته بندی آموزش نرم افزار

مهارت های وابسته

گفتگو با کارشناسان0