تنها چند روز فرصت استفاده از تخفیف 35 درصد روی هر آموزش و 45 درصد برای خرید همه آموزشها باقی مانده است.

 آموزش پریمیر، سری سوم، آموزش تصحیح رنگ کالوریست

آموزش پریمیر، سری سوم، آموزش تصحیح رنگ کالوریست

 • زمان : 28 ساعت و 22 دقیقه
 • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
 • انقضای پشتیبانی: 180 روز
 • مبلغ اصلی : 7,990,000 ریال
 • حجم : 16.97 گیگابایت

تصحیح رنگ آموزش تصحیح رنگ آموزش اصلاح رنگ آموزش تنظیم رنگ آموزش اصلاح نور آموزش تنظیم نور آموزش رنگ سینمایی آموزش دستکاری رنگ همشون کار یک کالوریست هستند.

کالوریست کیه؟

 • کسی که در شناخت رنگ و نور یک متخصص است
 • کسی که با دیدن یک ویدیو براحتی متوجه میشود در کانالهای رنگی و نور آن چه تغییراتی انجام شده
 • کسی که هیچ نیازی به استفاده از افکت رنگ آماده یا پریست نخواهد داشت
 • کسی که در استاندارد سازی نور و رنگ ماهر است
 • کسی که در ایجاد احساس با ویدیو یک خبره است
 • کسی که امکان ندارد رنگی را ببیند و نتواند آنرا در چهارچوب قوانین رنگ و نور بسازد
 • کسی که وجودش در هر تیم فیلمسازی و ساخت ویدیو لازم است

کالوریست Colorist نامی است که برند آموزشی مانی سافت بر روی این محصول آموزشی تجاری خود نهاده که پس از مشاهده و تمرین و مشاوره های استاد محمد ملکی، شما میتوانید تصحیح رنگ، اصلاح رنگ، درجه بندی رنگ، مچ نمودن رنگ، تنظیم نور، دستکاری رنگ، اصلاح نور، ایجاد رنگ سینمایی، تنظیم رنگ کلیپ، را براحتی انجام دهید و با تمرین فراوان و ارسال نمونه کارهای خود برای ما به یک خالق ایجاد احساس در رنگ تبدیل خواهید شد و درک عمیقی از کلماتی مانند تصحیح رنگ Color Correction و درجه بندی رنگ Color Grading بدست خواهید آورد.

باور غلط

تصحیح رنگ را فقط با نرم افزار خاصی مانند داوینچی باید انجام داد، این صحبت را فروشندگان و سایت هایی اعلام میدارند که :

 • از طریق شبکه های اجتماعی آموزش دیده اند
 • تسلط کامل بر روی سایر نرم افزارها ندارند
 • فریب تبلیغات و کلیپ های ساخته شده را خورده اند

تنها کسانی میتوانند با این قاطعیت چنین حرفی را بزنند که سالها نه چند روز، با اغلب نرم افزار حرفه ای آموزش دیده اند، پروژه های متعدد انجام داده اند، پس کار ساده ای نیست نظر دادن.

ریشه ی اغلب مشکلات ما در دستکاری رنگ

 • اینکه فکر کنیم چند تا پریست آماده دانلود کنیم، روی فیلم بزاریم، کمی دستکاری کنیم و تصور داشته باشیم که تصحیح رنگ انجام داده ایم.
 • اینکه در اینترنت به دنبال افکت های آماده بگردیم دائما وقت خود را صرف تست نمودن پریست و افکت کنیم که شاید به چیزی که میخواهیم برسیم.
 • اینکه فکر کنیم خب من که پریمیر رو بلدم یا داوینچی رو بلدم یا فاینال کات رو بلدم، خب دیگه چیزی نداره که یاد بگیریم پس این نرم افزارها نمیتونن تصحیح رنگ درستی رو بیشتر از انجام بدن باید برم سراغ برنامه ای دیگه

 {maninews 657}

چرا این پکیج آموزش تنظیم رنگ را تولید نمودیم؟

از نرم افزار پریمیر برای تنظیم رنگ سینمایی شروع کردیم تا بسیاری افراد به این باور برسند که برای تصحیح رنگ فیلم حتما لازم نیست با نرم افزار خاصی کار کنند یعنی مثلا کل پروژه را در پریمیر انجام دهند و برای تنظیم رنگ خروجی گرفته و به نرم افزار دیگری بروند و پس از تنظیم رنگ در آن نرم افزار، مجدد خروجی بگیرند و دوباره وارد پریمیر شوند!!! این کار کاملا غیرمنطقی است، پس باید باوری بوجود می آمد که به چنین کار پیچیده و عذاب آوری نیاز نیست، چون خود پریمیر واقعا قدرتی مطلق در زمینه ی تصحیح رنگ و دستکاری رنگ است.

پریمیر با ایجاد بخش لومتری که بسیاری افراد تصور میکنند آنرا بلد هستند و با کم و زیاد نمودن اسلایدرهای آن به نتیجه هایی رسیده اند، موجب شد تا نگاه تمام تدوینگران دنیا را به خود جلب نماید و موجب شد دیدگاه اشتباه گذشته تصحیح شود و با استفاده از پریمیر در تولید فیلمهای سینمایی هالیوودی و انجام تصحیح رنگ آنها رتبه های بالایی را بدست آورد، پس پریمیر را دست کم نگیرید چون خیلی تغییر نموده و باید با علم و دانش کافی وارد آن شد و الی برای هر نیازی که نتوانید آنرا انجام دهید به سراغ سایر نرم افزارها خواهید رفت چون فکر میکنید پریمیر نمیتواند، احتمالا شما پریمیر را خوب نمیشناسید حتی اگر سالها تدوین با پریمیر انجام داده باشید.

در پکیج کالوریست تصحیح رنگ با پریمیر چه نکاتی خواهید آموخت ؟

 1. این پکیج آموزش را نباید با آموزش بخش لومتری پریمیر اشتباه بگیرید چون لومتری فقط یک افکت است، شما با اصول تصحیح رنگ آشنا خواهید شد و نکات آنرا با لومتری و نکات کاربردی ادغام خواهید نمود
 2. هیچگونه پریست آماده دیگران و افکت های رنگ نصب شونده در کار نیست، شما هستید که خالق رنگ های سینمایی اختصاصی خود خواهید شد
 3. یاد میگیرد که دیگر هیچوقت به خاطر ناتوانی های علمی، نرم افزار خود را مقصر ندانید و با توانایی و تلاش در نرم افزار خود به هدف برسید
 4. یاد میگیرید قبل از اینکه مثل غیرحرفه ای ها سریع به سراغ افکت هایی مثل لومتری یا مجیک بولت بروید، مقداری فکر کنید که قرار است چه کاری انجام دهید
 5. هدف گیری در درجه بندی رنگ را یاد خواهید گرفت
 6. یاد میگیرید که فرق زیادی بین تصحیح رنگ و درجه بندی رنگ وجود دارد
 7. از اولین مرحله ی تصحیح رنگ همه چیز را فراخواهید گرفت که کدام ابزارها باید پشت سر هم اجرا شوند تا نتیجه ی مطلوب بدست آید
 8. درجه بندی رنگ یا Color Grading را بارها اجرا خواهید نمود
 9. استانداردسازی رنگ و نور Color Correction را کاملا حرفه ای خواهید آموخت
 10. یاد میگیرید که چه احساساتی در رنگ ها نهفته است و چگونه باید احساسات را با رنگ ها به مخاطب منتقل نمود
 11. با اجزای نور و رنگ آشنا خواهید شد،
 12. چرا ویدیوهای خاکستری Log رکورد میشوند و چه اصولی را باید در تصحیح رنگ آنها در نظر گرفت
 13. چگونه قدرت نور و رنگ زمان روز را به ساعات منطقی تغییر دهیم تا مچ نمودن درست اجرا شود
 14. ماسک حرفه ای در تصحیح رنگ را خواهید آموخت (پیش نیاز)
 15. تمام نمودارهای تصحیح رنگ و نور پریمیر را خواهید شناخت
 16. ابزارهای نظارتی را به سبکی کاملا حرفه ای در بر روی ویدیوهای زیادی اجرا خواهید نمود
 17. با رنگ ها در سینمای هالیوودی آشنا خواهید شد و در انتها میتوانید رنگ هر فیلم سینمایی را برای خود بسازید
 18. تنظیم دقیق اکسپوژر در رنگ ها
 19. نحوه ی تصحیح رنگ فایل Raw را خواهید آموخت
 20. بعد از به اتمام رساندن این پکیج، اسکوپ های نظارتی مانند Parade, RGB, Luma, برای شما معنای دیگری خواهند داشت و پی به اسرار فراوانی خواهید برد
 21. روتوش فیلم (ریتاج) با جزئیات کامل را فرا خواهید گرفت
 22. در زمینه کاهش نویز و مشکلات مربوط به آن مسلط خواهید شد
 23. روش های مچ نمودن یا ایجاد هماهنگی شات های مختلف از زمانهای متفاوت نور و رنگ را بخوبی می آموزید و این مشکل بزرگ را برای خود برطرف خواهید نمود.

چرا این پکیج را بخرید؟

تا از وابستگی به افکتهای آماده رنگ، لومتریهای آماده، افکت های نصب شونده، خرید لوت یا لوک، برای همیشه خداحافظی کنید، احساس ضعف و نتوانستن را در ایجاد رنگ های دلخواه از بین ببرید، رنگ های سینمایی اختصاصی خود را ایجاد کنید، حسرت بدست آوردن رنگ های رقبا برای شما دیگر آرزو نخواهد بود و این شما خواهید بود که رقبا را به سمت خود خواهید کشید اگر خلاق باشید.

عدم خرید Lut

لوت Lut فایلهای آماده تصحیح رنگ هستند که توسط شرکتهای خارجی با تمرین ساخته شده و به قیمتهای مختلفی در اینترنت فروخته شده و در ایران نیز یا به صورت رایگان یا به قیمت های مختلف به فروش میرسند ، با مشاهده این پکیج آموزشی خرید اینگونه فایلها برای همیشه از روند کار شما حذف خواهد شد و خود شما نیز یک تولید کننده لوت Lut خواهید شد ، یکی از مشکلات اصلی این فایلها این است که حتی اگر بهترین را خرید کنید،اغلب روی ویدیوهای شما مانند نمونه های دیگر تاثیر مخرب و غیر واقعی و دارای عیب را خواهند داشت و با اینکه سعی در ترمیم میکنید باز هم به دلتان نمی نشیند ، در آخر تا کی میخواید به دنبال خرید این فایلها باشید وقتی خودتون میتونید واقعا بسازید ؟!!! مقاله تفاوت لوک look با لوت lut با سین فایل scene file در تصحیح رنگ را مطالعه کنید.

آموزش رایگان پریمیر

برای اینکه تا اینجا اومدین و دست خالی نرید، مدت زمان طولانی آموزش رایگان پریمیر برای دانلود آماده کردیم تا با سبک آموزش ما آشنا بشید.


برای دیدن آموزشهای رایگان پریمیر دو راه دارید، یا در همین صفحه پیش نمایش رو ببینید یا بالای سایت ویدیو رایگان.

حداقل مشخصات سیستمی که میتوانید با آموزش پریمیر تمرین و ویدیو تولید کنید

 • سی پی یو دو هسته ای و میتواند از کورآی 3 نیز پایینتر باشد
 • رم حداقل 8 گیگابایت
 • کارت گرافیک جی تی
 • هارد ساتا با ظرفیت حداقل 250 گیگابایت و بهتر است اس اس دی باشد
 • ویندوز 10 باید باشد به جدیدترین نسخه اما میتوانید با ویندوز7 نیز کار کنید فقط باید نسخه های قبلی پریمیر را نصب کنید که در حین پشتیبانی میتوانید آنها را دریافت کنید.

با این مشخصات میتوانید آموزشها را مشاهده و تمرین کنید، ممکن است با کندی روبرو شوید اما مانع کار شما نخواهد شد.

پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست بروزرسانی ها نمایان می شود

نظرات شما

دیدگاه‌ها

مرتضی آقاخانی آغاز کننده
1399-04-28 23:04
سلام،خواستم تشکر کنم ازتون،واقعا دست مریزاد،این همه آپدیت . !!!بروزرسانی پکیج فوق العادس!!!،واقعا پولی که گرفته شده بابت پکیج حلال حلالتون باشه،ان شاالله خداوند بهتون برکت بده،اولین باره در ایران پولی پرداخت میکنم بابت خرید و میبینم این همه پشتیبانی و بروزرسانی انجام میشه واقعا خداقوت دست تک تکتونو میبوسم،علی الخصوص استاد گرانمایه جناب ملکی...
ممنون ازتون ،پایدار و سلامت و تندرست و شاد باشید...
Rezasaadi آغاز کننده
1399-01-18 15:50
سلام و خسته نباشید به تیم مانی سافت و استاد خوبمون جناب ملکی.
بعد از تموم کردن این پکیج وظیفه خودم دونستم که بیام و نظرمو بگم که بقیه هم استفاده کنن.

قبل از دیدن این پکیج منم مثل خیلیا فکر میکردم لومتری کالرو بلدم و تو ویدیو ها استفاده میکردم و خب ی چیز قابل قبول در می اوردم.ولی بعد از دیدن این پکیج متوجه حقیقت هایی شدم .متوجه این شدم که یکسری راز ها هست.یکسری رنگ ها هستن که زاتا سینمایین.
خیلی وقتها با فعال کردن یک تیک یا تغییر اپشنی که شما شاید هیچ وقت بهش توجه نمیکردید ویدیو های شما از این رو به اون رو میشن.و تمامی این رازهارو استاد ملکی به شما اموزش میده.به شرطی که شما دل به کار بدین و نکته رو روهوا بقاپینو بشینین روش تمرین کنید.من بعد از سه دوره ایی ک دیدم به این نتیجه رسیدم که..

اگر خدا بخواد یکیو موفق کنه و بجایی برسونه اون رو با مانی سافت آشنا میکنه..
سطح آموزش های استاد ملکی در حد خود دانشگاه های ادوبی هست و شایدم بیشتر..
در خرید هیچ کدوم از پکیج های مانی سافت شک نکنید و بدونید در هر سطحی هستید با دیدن پکیج ها بالاتر خواهید رفت.
مرتضی آقاخانی آغاز کننده
1399-01-13 16:39
واقعا بعد از دیدن این پکیج دید بسیار بهتری در ترکیب رنگ و نور پیدا کردم انگار پنجره جدیدی بروم باز شده و از این موضوع بسیار خوشحالم و اینکه الان وقتی کلیپی و یا فیلمی رو میبینم بسیار بادید فنی باز و بهتری انالیزشون میکنم و با یه لبخند کوچک به خودم میگم این رنگ و که میتونم بزنم...
واقعا استاد ملکی کارشون درسته...ممنون از گروه مانی سافت و علی الخصوص استاد ملکی....
1399-01-08 05:05
با سلام و خسته نباشید من پکیچ سری یک و دو را تمام کردم و بنظرم هر کسی سری 1 و 2 پریمیر را نبیند این سری زیاد به دردش نمی خورد.
من خودم خیلی ناراحت بودم با خودم میگفتم استاد را ببین به هر مطلبی در حین این پکیج میرسه میگه باید سری 1 و 2 را خوب تمرین کرده باشید وگرنه متوجه نمیشید با خودم می گفتم خوب این چه کاریه شاید اصلا من بخواهم فقط دوره تصحیح رنگ کالوریست را ببینم و اصلا شاید یک نفر پول نداشته باشد و فقط میتونه یک دوره را بخره.
شب را تاصبح نخوابیدم با خودم گفتم استاد به هر مطلبی میرسه میگه تو سری 1 و 2 اموزش دادم مفصل.خوب من که این دوره را خریدم کسانی که دوره سری 1 و 2 را نخریدند چیکار کنند چندروز که گذشت دوره کالوریست را رفتم جلو تازه متوجه شدم که تا سری اول را نبینی اصلا سری دوم به دردت نمیخوره و تا سری دوم را خوب نبینی اصلا این پکیچ کالوریست به دردت نمی خوره.تمام حرفم اینه که پله پله باید بری جلو پکیج های مانی سافت با اصول واقعی و تجارب استاد تولید شده و مثل زنجیر همگی به هم متصل هستند.
امیدوارم همیشه سلامت باشید و براتون دعا میکنم سایه شما بالا سر ما باشه که ما بتونیم از تجربیات شما استفاده کنیم .
R.Adineh آغاز کننده
1399-01-02 10:50
خدا میدونه توی یه سایت ایرانی یه پکیج فتوشاپ با تخفیف ۶۰ درصدی خریداری کردم که ۷۰ هزار تومان شد،و پکیج به عنوان مقدماتی،پیشرفته و استادی بود(البته مطمئن بودم این تبلیغی بیش نیست)ولی گفتم احتمالا تکنیکی خاصی داشته باشه که به درد بخوره،ولی وقتی فیلمارو نگاه کردم اولا هر فایل دو ساعت بود که خسته کننده بود و اگه قرار بود بعدا یه بخش فیلمو نگاه کنی معلوم نبود باید از کجا شروع کنی،دوما آموزشی بود که یهو از نصب به انجام توضیح اجمال محیط فتوشاپ پرداخت و بعد از چند اموزش شروع کرد به ساخت بنر تبلیغاتی،و توی ۲۰ ساعت از فتوشاپ همه چیرو گفت که نه معلوم بود مقدماتیه،نه پیشرفته،بدون فهرست بندی مطالب،که من انقدر بد بود که توی یک روز همشو دیدم و حتی از خرید پکیج های دیگشون پشیمون شدم و فقط فتوشاپ و ادوبی ادیشن رو خرید کردم،و اموزش ادیشن هم به بلای فتوشاپ دچار شد اما در حد کمتر(البته پشتیبانی مادام العمر هر پکیج داشتن و کاربراشون که نطراتشونو خوندم از اون شیوه اموزش تا حدودی راضی بودن)
ولی خدایی آقای ملکی بغیر از اموزش های گام به گام فهرست بندی مطااب و عموان بندی عالی دارن و فایل ها طولانی نیست که خسته بشی و همچنین هر چیزی که اتفاق بیفته توضیح داده میشه و ارجاع به بعد نمیده

چنانچه سوالی و یا نظری دارید ابتدا از بالای سایت اکانت کاربر بسازید و یا وارد اکانت خود شده و اینجا متن را بنویسید.

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

طراح سایت : اموزش ویدیویی عکاسی و ادیت و پریمیرپرو به فارسی
.