ورود ایجاد اکانت
آموزش اصول اصلاح رنگ و نور سینمایی با پریمیرپرو

آموزش اصول اصلاح رنگ و نور سینمایی با پریمیرپرو
اتمام پشتیبانی: 90 روز از پرداخت
مدت آموزش ها : 11 ساعت و 51 دقیقه
بدون تخفیف: 4,000,000 ریال
با تخفیف: 3,000,000 ریال  

آموزش اصلاح رنگ و تصحیح نور در فیلم یک علم است و چیزی نیست که با افکتهایی مانند داوینچی و مجیک بولت و ... به واقعیت ها دست پیدا کنید

بعد از ارائه شاهکارهای آموزشی تدوین فیلم با پریمیرپرو و تصحیح رنگ حرفه ای در افترافکت ، اینبار مانی سافت با تدریس ( محمد ملکی مدرس دوره های ادوبی و فاینال کات در ایران) پکیج آموزشی بسیار قدرتمند تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو سی اس 6 را ارائه نمود.

آموزش تصحیح رنگ و نور در پریمیرپرو برای ایجاد ویدیوهای استاندارد و سپس تولید صحنه های جذاب و سینمایی،بدون هرگونه افکت جانبی که نصب شود،آموزش داده شده است.

مانی سافت مانند همیشه سعی در آموزش اصول به هنرجوهای پکیج های آموزشی داشته و این سبک آموزش به هنرجو خوب می آموزد که استفاده از افکت های اماده مانند داوینچی ، بی سی سی ، مجیک بولت و امثال آنها ، برای استاندارد سازی ویدیو و ارتقا کیفیت،بدون اینکه علم لازم را داشته باشیم ، فرد را از یاد گرفتن اصول و واقعیت ها دور خواهد نمود و مانع از این میشود که واقیعت های تصحیح رنگ و اصلاح نور را درست بیاموزد.

بسیاری از مراکز آموزشی دائما سعی در برگزار نمودن همایش ها یا اصطلاحا وورک شاپ هایی در خصوص داوینچی و... میکنند که در آن ها ، نه تنها از واقعیت ها صحبت نمیشود بلکه کاربر کاملا از اصولی که حق وی میباشد ، کاملا دور و روحش هم خبر ندارد که اگر واقعیت اصلاح رنگ و نور را یاد بگیرید نیازمند افکت های جانبی تا درصد بسیار بالایی نخواهد بود.

اگر قرار باشد با نصب یک افکت و بازی نمودن با اعداد و اسلایدرهای آن،به یک حرفه ای تبدیل شویم،تا کنون دیگر همه حرفه ای شده و دیگر نیازی به آموزش و ... نبود.

یادتان باشد که خوشکل و جذاب نمودن ویدیو با افکت های آماده ، نه استاندارد نمودن ( Color Correction ) است و نه ایجاد حس در مخاطب ( Color Grading ) ، پس مثل همیشه قواعدی وجود دارد که بدون دانستن آنها ، حتی با افکت های جانبی هم به موفقیتی که رقبای شما دارند،دست نخواهید یافت.

در این پکیج آموزشی ، کاملا از صفر با نکاتی آشنا خواهید شد که حتی بسیاری از حرفه ای ها و مدعی ها نیز از آنها بی خبر هستند چرا که تا کنون نه به فارسی و نه به زبانهای خارجی ، چنین آموزشی ارائه نشده ، البته با دیدن دموها در همین صفحه ، شما به این باور خواهید رسید.

آموزش اصلاح یا تصحیح رنگ و نور سینمایی در پریمیرپرو دارای دو بخش میباشد ، اول استاندارد نمودن تصویر و سپس گرید تصویر یا ارتقا کیفیت ویدیو که متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل نشناختن درست پریمیرپرو ، دست به دامان افکت هایی مانند ردجاینت یا داوینچی و امثال آنها میشوند.

یکبار ، و درست ، یاد بگیرید ، به هیچ افکت آماده ای وابسته نباشید ، و بدانید که با دست خالی درون پریمیرپرو شاهکارهایی خلق میکنید که با بهترین افکت های جانبی هم کسی نتواند.

آموزش رایگان راز تکنیک داپ

آموزش رایگان راز تکنیک داپ

پیش نمایش1

پیش نمایش1

آموزش رایگان تصحیح رنگ پوست

آموزش رایگان تصحیح رنگ پوست

پیش نمایش2

پیش نمایش2

پیش نمایش مچ نمودن کلیپ ها3

پیش نمایش مچ نمودن کلیپ ها3

پیش نمایش ادغام ملایم سینمایی4

پیش نمایش ادغام ملایم سینمایی4

آموزش رایگان تصحیح ابرها در آسمان

آموزش رایگان تصحیح ابرها در آسمان

پیش نمایش17

پیش نمایش17

پیش نمایش16

پیش نمایش16

پیش نمایش15

پیش نمایش15

پیش نمایش14

پیش نمایش14

پیش نمایش13

پیش نمایش13

پیش نمایش12

پیش نمایش12

پیش نمایش11

پیش نمایش11

پیش نمایش10

پیش نمایش10

پیش نمایش9

پیش نمایش9

پیش نمایش8

پیش نمایش8

پیش نمایش7

پیش نمایش7

پیش نمایش6

پیش نمایش6

پیش نمایش5

پیش نمایش5

پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود.
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود
ردیف تاریخ ثبت درخواست کد ماشین تاریخ پاسخ کد فعال سازی وضعیت
هیچ درخواستی پیدا نشد !

من خارج هستم آموزشها چگونه در اختیار من قرار میگیرد؟

با توجه به سیستم مجهز و مکانیزه ای که مانی سافت برنامه ریزی نموده است،به محض پرداخت هزینه در همان لحظه،در همین صفحه با ورود به اکانت تمام آموزشها ، نرم افزارها ، هدیه ها در اختیار شما برای دانلود قرار میگیرند.

چگونه میتوانم راهنمایی دریافت کنم؟

راه های مختلفی برای کسانی که هزینه پکیج را پرداخت نموده اند وجود دارد

 1. شماره تلگرام 09334029246 را ذخیره و هرگونه کلیپ نمونه ، سوال و مشکلی را با مدرس دوره در میان میگذارید
 2. در شرایطی که مشکل با نوشتن برطرف نشود،میتوانید در زمانهایی خاص تلفنی با مدرس بصورت مکالمه ارتباط برقرار نمائید
 3. ایمیل ما در بخش تماس با ما ، در اختیار شما میباشد
 4. شرایطی ممکن است رخ دهد که نیاز به متصل شدن بخش پشتیبانی ما به سیستم شما گردد،اگر لازم شد توسط نرم افزار Anydesk میتوانیم به سیستم شما متصل و برای رفع مشکل و یا موارد اقدام نمائیم.

کاربرد این آموزش در چه زمینه هایی است؟

سوال بسیار به جایی میباشد

با توجه به اینکه هر تدوینگر برای :

 1. تولید فیلم های سینمایی
 2. ساخت موزیک ویدیو
 3. ساخت کلیپ در هر زمینه ای
 4. تدوین فیلم های مراسمات عروسی
 5. تدوین همایش های اداری
 6. تولید ویدیوهای گزارشی
 7. ویرایش ویدیوهای از قبل رکورد شده  و....

نیازمند یادگیری اصول میباشد،پس بهترین گزینه ی کامل و مفصلی است که تا کنون مانند آن ارائه نشده و شما در هر زمینه تدوین که فعالیت مینمائید میتوانید از آن بهره لازم را ببرید.

بعد از خرید ، چگونه آموزشها را دریافت میکنم؟

به دلیل حجم پایین اما بسیار با کیفیت آموزش ، بصورت دانلودی است،پس از خرید همان لحظه یک ایمیل برای شما ارسال و راهنمایی خواهید شد و یا میتوانید با رفتن به پروفایل و مطالعه راهنما ، کاملا در این خصوص راهنمایی شوید.

روشهای پرداخت و خریداری به چه صورت میباشند؟

 1. بسیار خوشحال میشویم که به سیستم مانی سافت اعتماد نموده و در همین صفحه با کلیک بر روی پرداخت آنلاین توسط کارت بانکی پرداخت را نجام دهند ، چرا ؟ به این دلیل که در همان لحظه پس از پرداخت امکانات و بخش های دیگر در همین صفحه ظاهر شده و بسرعت میتوانید آموزش را شروع نمائید.
 2. اما به هر دلیلی که موفق به پرداخت آنلاین نشوید،میتوانید مبلغ را به شماره کارت 6395991147375042 بنام محمد ملکی واریز و از طریق پیامک و یا شماره تلگرام 09334029246 به ما اطلاع دهید
 3. در نهایت میتوانید به صورت حضوری در محل شرکت ما به آدرس : تهران : چهارراه ولی عصر - بالاتر از بازار رضا - ساختمان فولادی - ط اول - واحد2 به صورت حضوری تشریف بیاورید،لطفا از قبل با شماره های 09191770576 یا 02166975317 هماهنگی لازم را انجام دهید

آیا سخت افزار خاصی لازم دارم؟

برای تمرین و اجرای آموزشها و همچنین تولید ویدیوهای اولیه یک سیستم یا لاپ تاپ به مشخصات حداقل :

 1. سی پی یو دو هسته ای
 2. رم 4 گیگ
 3. هارد 320 گیگ
 4. کارت گرافیک جی تی

نیاز خواهید داشت.

در آینده برای اجرای کارها و تولیدات حرفه ای تر میبایست سیستمی با مشخصات خیلی عالیتر تهیه کنید.

این انتهای راه است یا پکیج های مرتبطی هم ارائه میشود؟

بله همانطور که نسخه های جدید برنامه ها ارائه میشود،به طبع با ارائه نسخه جدید برنامه تکنیک ها و رازهایی نیز بوجود می آید که مانی سافت پکیج های بعدی را با تخفیف مناسب در اختیار خریداران پکج های قبلی قرار خواهد داد.

باورم نمیشه که با ویدیو بتونم حرفه ای بشم!

این باور ، بر میگردد به آموزشهای بسیار ضعیف و ناکارآمدی که بسیاری از موسسات آموزشی خارجی و ایرانی تولید نموده اند

بسیاری از فارسی زبانان تصور میکنند که اگر آموزشهای خارجی را مشاهده و نسخه دوبله و یا اصلاحی آنرا تولید کنند میتوانند کاربر را به حرفه ای بودن برسانند ، اما غافل از اینکه کاربران پس از مشاهده آموزشها سوالات زیادی ممکن است در خصوص آموزش داشته باشند،حال آیا با دوبله و یا ترجمه و فارسی نمودن آموزش میتوان به نتیجه رسید؟البته که پاسخ خیر میباشد.

مانی سافت دارای مدرسی است که از سال 1376 در زمینه های متعدد عکس و فیلم و رایانه فعالیت حرفه ای دارد و بسیاری از عزیزان خارج از کشور را با توجه اینکه در آنجا شرکت های متعددی برای آموزش هستند را ، به سطح حرفه ای در زمینه تدوین رسانیده است.

ممکن است بپرسید چگونه میشود؟

موضوع این است که دوره های آموزشی مانی سافت حاصل سالها تجریه فنی و عملی و حضور در بازار این علم است که مدرس دوره ، بدون سانسور و بصورت خالص ، آنرا در اختیار هنرجوی پکیج ها قرار میدهد.

به ما اعتماد کنید تا مانند چند هزاران هنرجوی دیگر ، نتیجه مثبت دریافت نمائید.

تخفیف ها شامل چه کسانی میشود؟

به رسم وفادار بودن هنرجوها،چنانچه هر یک از پکیج های آموزشی ما را تهیه نموده باشید،با مراجعه به هر صفحه سایر پکیج ها،تخفیفات بسیار عالی را مشاهده میکنید که متفاوت میباشند.

این تخفیف هدیه ای است به کسانی که به مانی سافت اعتماد نموده و همچنین مجدد جهت تهیه اقدام مینمایند.

نظرات شما

برای درج نظر لطفا وارد اکانت خود شوید

نظراتتون رو ارسال کنید

انوشه فرزانه 1396-11-17 11:14
با درود فراوان و عرض خسته نباشید، از این پکیج واقعن راضیم و از طرز تدریس و معلومات و تجربیات وسیع شما در این رشته و مهمتر از همه، از خلوص نیت شما با در میان گذاشتن این تجربیات ارزشمند با هنرجویان واقعن لذت میبرم و از شما متشکرم.

خواستم اطلاع بدم که گویا فایل زیر متاسفانه corrupt است، با تشکر
http://dl.manisoft.ir/manisoft/learn/cgc/prpro/cs6/demo/10-democgcprprocs6.zip
مانی سافت 1396-11-17 12:18
سلام انوشه ی عزیز
خوشحالیم که ما نیز با توجه به صحبت های شما به نتیجه ای که خواستیم ، رسیدیم.
در تلاش هستم برای پکیج های ارتقا بعدی که ارائه خواهند شد.
با سلام خدمت استاد ملکی من دوره های پریمیر و لایت روم رو خریداری کرده بودم و این بار پکیج تصحیح رنگ رو پیش خرید کردم و با دیدن دمو ها ی دوره تصحیح رنگ واقعا لذت بردم آموزش های شما واقعا هم لذت بخش هست و هم اینکه من به نوبه خودم عاشق نرم افزار مربوطه میشم و میتونم بگم شما در امر آموزش جز بهترین ها هستید و همین جا به شما خسته نباشید میگم و همیشه و همچنان موفق باشید.
مانی سافت 1396-11-07 21:34
سلام
جناب دشتگلزاده
خوشحالیم که نظر صمیمانه خودتون رو در معرض دید عموم گذاشتید.
هدف ما چیزی جز این نیست که رضایت هنرجوها رو ببینیم.به دور از اغراق،تاکنون چنین پکیجی به این تکامل،اصول و واقعیت ها،تمارین زیاد و عملی حتی توسط کشورهای دیگر ارائه نشده.
امیدواریم همه اعضا سایت استفاده کنند چرا که در مقابل قیمتی که گذاشته ایم،بسیاری از مراکز اموزشی بصورت حضوری یا غیر حضوری،وورکشاپ هایی مثلا حرفه ای راه اندازی کرده اند که مبالغ بسیار سنگینی را در ازائ اطلاعاتی کم تحویل میدهند.
هر شخصی دموهای این پکیج را ببینید،کافیست برای لحظاتی با سایر مراکزی که مدعی هستند مقایسه نماید ، براستی متوجه میشوند که اجرای این رازها و اصول بدون نصب افکت ها و فایل های اماده ، از سمت یک تولیدکننده ، شاهکار است.
سپاس از شما
محمد 1396-10-18 19:52
کاش یه دمو از این پکیج میزاشتید اینجوری بیشتر راغب به خرید میشدیم... چون شاید بلد باشیم و لازم نباشه خرید کنیم این پکیج رو... شایدم کاملا به دردمون بخوره... ولی حیف که دمویی ازش نیست
مانی سافت 1396-10-19 08:29
سلام
در همین صفحه در سربرگ دموها ، هم آموزشهای رایگان و هم دموها را مشاهده کنید.

دانلود جلوه های ویژه

آرشیو جلوه های ویژه ویدیویی و سینمایی،ترانسیشن حرفه ای،ویدیو ترکیبی،انیمیشن ادغام شونده و...

مشاهده لیست

دانلود ویدیو افکت و ترانسیشن سینمایی

در این قسمت میتوانید ویدیو افکت و ترانسیشن هایی که بر روی نرم افزارهای تدوین نصب میشوند را تهیه کنید

مشاهده لیست

پکیج های آموزشی و انحصاری

یک شروع حرفه ای و لذت موفقیت در هنرهای عکاسی،طراحی،تدوین،جلوه های ویژه را با ما تجربه کنید

مشاهده لیست

نتیجه اعتماد به آموزشهای ما : تضمین موفقیت شما

با تهیه یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت به این باور خواهید رسید که برای موفقیت در بازار کار و هنرهای عکس و فیلم بهترین گزینه را انتخاب نموده اید

مهم نیست در چه سطحی هستید ، کافی است که با ما شروع کنید

برای دریافت جدیدترین اخبار ، آموزش ، تخفیفات ،ایمیل خود را درج،در صفحه بعد کد امنیتی را ثبت،در نهایت به ایمیل خود رفته و لینک فعالسازی را کلیک نمائید:

تماس با ما

از جدیدترین پکیج آموزش تجاری تدوین فیلم با پریمیرپرو - سری دوم دیدن نمائید       کلیک کنید