0
حساب کاربری اکانت

آموزش پریمیر پرو 11، یادگیری پلاگین موکا پرو Mocha pro برای ترکینگ٬ ماسک و روتوسکوپ

محمد ملکی محمد ملکی
بروزرسانی : 31 ارديبهشت،1401
ایجاد : 10 فروردين،1400
15% تخفیف 4,190,000 ریال 3,561,500 ریال
15% تخفیف 4,190,000 ریال 3,561,500 ریال
 • زمان 04 ساعت و 08 دقیقه
 • تعداد دروس 39
 • حجم 1.98 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 180 روز

معرفی این دوره آموزشی

در فعالیت های تولید ویدیو چند نوع نرم افزار وجود دارد. برخی دو بعدی ها مانند پریمیر پرو ، فاینال کات ، داوینچی ، اوید ، ادیوس ، سونی وگاس و سه بعدی ها مانند افتر افکت ، نیوک هستند. چرا به این برنامه ها سه بعدی گفته میشه ؟ چون قابلیت استفاده از دوربین و نمایش زاویه سوم را هم دارند. مثلا در افتر افکت میتوانیم با استفاده از دوربین ، تصویر را چرخانده و زاویه های دیگر را نیز نمایش دهیم. این قابلیت در نرم افزارهای دو بعدی وجود ندارد. در نرم افزارهای سه بعدی امکانات دیگری مانند ترک Track یا دنبال نمودن سوژه ، روتوسکوپی نیز وجود دارد. همین چند قابلیت باعث می شوند که برای کارهایی مانند :

 • حذف اشیا
 • جایگزین نمودن تصویر جدید بجای قبلی
 • هماهنگ نمودن حرکت لایه ها با هم

به سراغ نرم افزارهای سه بعدی برویم. هر چند نرم افزار افتر افکت خیلی خوب است اما انجام دستورات زمان بر و پیچیده ی آن از حوصله افراد خارج و بسیاری تدوینگران تمایلی به وارد شدن و ویرایش با آن ندارند. مقاله چه زمانی باید افتر افکت یاد بگیریم را مطالعه کنید. اگر نمی خواهیم وارد افتر افکت شویم پس تکلیف آرزوها و اجرای تکنیک ها چه خواهد شد ؟ حال این توضیحات چه ارتباطی به پلاگین و نرم افزار موکا پرو Mocha pro دارد ؟ پلاگین موکا پرو Mocha Pro پاسخ این نیازها در نرم افزارهای دو بعدی است.

چرا باید از پلاگین موکا Mocha Pro استفاده کنیم ؟

به بسیاری از آرزوها و رویاهای خود در نرم افزارهایی مانند پریمیر پرو ، فاینال کات ، داوینچی ، اوید ، سونی وگاس ، خواهید رسید. تکنیکهای حرفه ای مانند :

 • ردیابی سوژه یا ترک نمودن
 • حذف سوژه در فیلم در فریم های متوالی
 • کاهش لرزش تکان های ناگهانی
 • تغییر هر بخش از ویدیو با هر نوع چرخش دوربین
 • جایگذاری انواع تصویر در هر کجای نما
 • قراردادن تصویر در هر چهار چوب یا محدوده به صورت اتوماتیک

و بسیاری دیگر را از این به بعد میتوانید در نرم افزارهای دو بعدی خود اجرا کنید و این خبر خیلی خوبی است.

برخی تکنیک هایی که با پلاگین موکا به سادگی امکان پذیر خواهند شد :

 • حذف افراد در فیلم و به هر مقدار فریم
 • تغییر بخشی از ویدیو قبلی با ویدیو و عکس جدید
 • درج لوگو روی پیراهن سوژه
 • انتخاب بخشی از صورت و روتوش
 • حذف جوش و لک
 • تغییر لوگو روی هر نوع جعبه
 • کاربرد فراوان در تیزرسازی
 • انتخاب هر نوع محدوده ای که سخت باشد
 • انتخاب صورت برای درجه بندی رنگ
 • انتخاب هر نوع سوژه و شی متحرک
 • ویرایش ویدیو کلیپ های عروسی و فرمالیته
 • قابلیت استفاده فراوان در موزیک ویدیو
 • کاربردهای زیاد در فیلم های سینمایی
 • حذف میکروفون از یقه
 • حذف میکروفون بالای تصویر
 • حذف لوگوی لباس
 • حذف بسیاری جزئیاتی که در تحرک هستند و همچنین ثابت.
 • جداسازی چشم و لب و گونه برای ریتاچ یا روتوش جداگانه با حرکات پیچیده

آنچه تدوینگران باور دارند

 • موکا یک ابزار جادویی است

بدون شک همینطور است. کارهایی که به واسطه یادگیری صحیح و تمرین حرفه ای با برنامه و پلاگین موکا پرو Mocha Pro میتوانیم انجام دهیم باور نکردنی است. در نرم افزارهایی دو بعدی که دیگر ، شاهکار است. بدون نیاز به افترافکت ، پردازش های طولانی ، سیستم های با مشخصات پایینتر از نیاز افترافکت ، واقعا معجزه است.

هدف اصلی تولید این آموزش

به یاد دارم سال 1392 وقتی اولین پکیج های پریمیر پرو و فاینال کات را ارائه نمودیم ، در یکی از آموزشها تکنیک قراردادن عکس در قاب واقعی متجرک را اجرا نمودم. در آن زمان میبایست به سختی فراوان با ویدیو افکتی مانند کورنر پین چهارگونه قاب را انتخاب مینمودیم ، فریم به فریم هر 4 طرف را تنظیم و سپس ترک مت و کلی دردسر دیگر میکشیدیم تا موفق میشدیم. سالها بعد پلاگین موکا پرو برای افتر افکتس تولید شد اما همچنان تدوینگران نرم افزارهای غیر خطی نامبرده ، برای ساده ترین ترکینگ و انتخاب محدوده میبایست به افتر افکت رفته و کار را ادامه میدادند. حال به لطف شرکت بوریس Boris ، پلاگین هوشمند موکا پرو Mocha pro برای تدوینگران نیز تولید شده که به صورت هوشمند و یکپارچه میتوان از ان استفاده نمود.

صرفه جویی در وقت و داشتن دقت بیشتر تنها برخی از دلایل استفاده از این معجزه هستند. کارهایی را با نرم افزارهای گفته شده در بالا انجام خواهید داد که تصورش را هم نمیتوانید در ذهن خود ایجاد کنید. پس از دیدن این پکیج آموزشی که سری اول می باشد آرزوهای خود را عملی خواهید نمود و بدون شک روزهای طولانی فقط به دنبال عملی نمودن رویاهای خود خواهید بود همانطور که ما بودیم و هستیم. 

روشهای استفاده از پلاگین موکا پرو

شرکت بوریس دو حالت کلی استفاده از پلاگین را به کاربران خود پیشنهاد نموده است. برای اینکه بتوانید بهترین روش را انتخاب و آموزش را شروع کنید بهتر است نیازهای خود را مطابق توضیحات پایین بررسی نمایید. میتوانید به صورت پلاگین روی نرم افزارهای تدوین خود نصب و یکپارچه کار کنید و یا به صورت نرم افزار مستقل وارد آن شوید.

استفاده به صورت مستقل یا پلاگین ؟

همانطور که توضیح دادم ، از این نرم افزار میتوانیم به دو روش استفاده کنیم. میتوانیم مانند یک نرم افزار مستقل کنیم و یا توسط نرم افزارهای تدوین و جلوه ویژه بعنوان پلاگین استفاده شود. کارایی نرم افزارها در این دو حالت متفاوت است و این شما هستید که باید روش را انتخاب کنید. برای بسیاری از نیازها و تدوینگران ، استفاده به صورت پلاگین خیلی مناسب تر است. در ادامه به برخی تفاوت های دو روش اشاره میکنم :

 1. پروژه های بزرگ روتو : برخی تدوینگران ، روتو آرتیست های حرفه ای هستند. یعنی عملیات روتو فراوانی انجام می دهند. این افراد بهتر است از حالت مستقل موکا کمک بگیرند. به همین دلیل نیازی به استفاده از نرم افزارهایی مانند پریمیر پرو ، داوینچی ، فاینال کات نیز نخواهند داشت. برای اطلاعات بیشتر شما ، افرادی که به صورت تخصصی روتو انجام می دهند ، وارد نرم افزارهای تدوین نمی شوند ، با قابلیت موکا پرو مستقل ، تمام روتو های انجام شده را برای تیم و دیگر تدوینگران ارسال میکنند و آنها ترک های انجام شده را وارد نرم افزار خود خواهند نمود. به این صورت یک روتو کار نیاز به استفاده از نرم افزارهای تدوین ندارد. خیلی جالب است که یک فرد تمام وقت خود را فقط برای روتو بگذارد ! شنیده بودین ؟ خب این هم یک تخصصه. این افراد روتو کار برای کالوریست ها و تیم های جلوه های ویژه این کار را انجام می دهند چون عملیات روتو در بسیاری شرایط ممکن است زمانبر باشد و پروژه درجه بندی رنگ را به تعویق خواهد انداخت ، پس اگر روتو از قبل وجود داشته باشد ، کار کالریست Colorist ساده خواهد شد. کالوریست را بهتر بشناسید.
 2. برنامه نویسی پایتون : این نرم افزار دارای یک موتور تحلیل قوی برای برنامه نویسان پایتون Paython می باشد. اگر در این زمینه فعالیت دارید بهتر است از حالت مستقل برنامه استفاده نمایید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده موکا در پایتون.
 3. نرم افزارهای غیر پذیرش : اگر از برنامه هایی مانند تری دی مکس ، افتر افکتس سی اس 6 ، استفاده میکنید ، چون این نرم افزار به صورت پلاگین روی آنها کارایی ندارد ، پس باید به صورت مستقل دستورات و نیازهای خود را اجرا کنید. برای بررسی اینکه از موکا پرو به صورت پلاگین در چه نرم افزارهایی میتوانید استفاده کنید از راهنمای فنی موکا پرو کمک بگیرید.
 4. کارایی : در برخی شرایط نسخه مستقل موکا پرو از نسخه پلاگین خود عملیات ردیابی را سریعتر انجام می دهد. اگر میخواهید در پروژه های بزرگ از آن استفاده کنید و مقدار رم کمی در اختیار دارید ، نسخه ی مستقل آن سرعت بیشتری دارد.
 5. مزیت های استفاده به صورت پلاگین : بهترین مزیت آن ، دیدن تاثیر نهایی کار در تایم لاین است. میتوانید همان لحظه پیش نمایش بگیرید. خروجی تهیه کنید. نیازی به اکسپورت گرفتن مسیر ردیابی شده در موکا مستقل ندارید. همه چیز یکجا در اختیار شماست. اگر با نرم افزارهای تدوین کار میکنید پس بدون شک به صورت پلاگین و مطابق آموزش های همین پکیج و نسخه های بعدی استفاده نمایید.

تفاوت در نسخه ها

در این پکیج آموزشی ، ممکن است برخی نکات جزیی توضیح داده نشوند چون تاثیر اصلی آنها در نرم افزارهای سه بعدی نمایان خواهد شد. برای نرم افزارهای سه بعدی نیز پکیج هایی در آینده تولید خواهیم نمود. پیشنهاد میکنم مقایسه امکانات این نرم افزار را در شرایط متفاوت و نرم افزارهای مختلف ، در لینک https://borisfx.com/products/mocha-pro/ مشاهده نمایید.

آموزشی مشترک برای نرم افزارهای دو بعدی تدوین

این پکیج آموزشی برای استفاده از پلاگین موکا پرو Mocha Pro در نرم افزارهای دو بعدی مانند ، پریمیر پرو ، داوینچی ریزالو ، فاینال کات ، سونی وگاس ، ادیوس ، تولید شده است. دستورات و تکنیک های درون پنجره ای این پلاگین در تمام نرم افزارهای گفته شده کاملا یکسان بوده و فقط ممکن است در تایم لاین نرم افزار اختلافاتی وجود داشته باشد. پس برای تسلط کامل در اجرای تکنیک ها و دستورات ، میبایست نرم افزار خود را به خوبی بشناسید.

برخی تکنیک های کاربردی

این آرزوی هر تدوینگری است که بتواند بدون وارد شدن به نرم افزارهایی مانند افترافکتس یا نوک ، در همان نرم افزار تدوین خود ترک Track نمودن را به خوبی انجام دهید. حرکت در لایه ها را هماهنگ و مچ نماید. حال وقت آن است. فرض کنید در نرم افزار تدوین خود میخواهید در یک نما که قاب متحرک است ، درون قاب یک تصویر بگذارید. اینکار با کی فریم های نرم افزار بسیار طاقت فرسا می باشد اما با موکا پرو آب خوردن خواهد شد. فرض کنید میخواهید صورت یک شخص را ریتاچ کنید ، خال یا جوش را بردارید ، بخشی از تصویر را حذف کنید ، تمام آنها با موکا شدنی است.

نسخه تحت این آموزش

سری های اول هر آموزش مانی سافت ، مهمترین آنها می باشد. برخلاف ذهنیت بسیاری افراد ، پکیج های سری اول ما ، کاملا متفاوت و آنچه که مهمترین نکات هست را درون خود دارند میتوانیم بگوییم شروعی از صفر با تسلط بالا می باشند. سری های اول آموزش ما مهمترین قدم در آینده حرفه ای شما هستند و سری های بعدی آموزش ، کاملا وابسته به آن می باشند.

در این پکیج آموزش ، از نسخه 2021 و آپدیت 8.0.3 پلاگین موکا پرو استفاده شده است و شما نیز باید با همین نسخه کار را شروع کنید. در آینده ، آپدیت های بعدی توسط شرکت بوریس تولید خواهند شد که ما نیز پکیج های بعدی و ارتقا را ارائه خواهیم نمود.

بخش اصلی این پلاگین و نرم افزار را بشناسید

این پلاگین از چندین بخش اصلی و پرکاربرد ساخته شده که هر کدام در زمان هایی خاص کارآمد خواهند شد. در این پکیج آموزشی تا حد مورد نیاز ، بسیاری از بخش ها را با ذکر مثال کاربردی که گاها شما را به چالش می کشانند توضیح دادیم.

سیستم ماژولار : این نرم افزار درون خود ماژول (ابزار) های متعددی دارد که هر کدام کاری انجام می دهند. برخی از این ماژول ها در نرم افزار افتر افکت کارایی داشته و در نرم افزارهای دیگر کارایی ندارند چون نرم افزار افتر افکت مجهز به سیستم هایی مانند دوربین و امکانات بیشتر است.

ماسک و انتخاب : با استفاده از این برنامه قدرت بسیار بالایی در سلکت یا انتخاب محدوده ها دارید. چیزی شبیه به روتوسکوپ افتر افکت اما با توانایی و کیفیت خیلی بیشتر. این امکان وجود دارد که انتخاب شما کاملا دستی و نقطه ای باشد و در کنار آن ، امکان استفاده از انتخاب کننده مغناطیسی برای سرعت بیشتر نیز امکان پذیر است.

استفاده از GPU : در حین انجام کار ، از سیستم شتاب دهنده کارتهای گرافیکی بهره می برد مخصوصا وقتی که بخواهیم سوژه یا موضوعی را از تصویر حذف کنیم. 

ماژول حذف اشیا : امکان حذف عناصر ناخواسته ای مانند ، سیم ، سکو ، تصاویر 360 درجه ، علائم و نشانه ها و هر چیزی که تمایل داشته باشید را با سرعت و دقت بالا انجام خواهد داد. این قابلیت شبیه به تکنولوژی Content Aware در فتوشاپ و افترافکت است. با هوش مصنوعی بالا و تشخیص پیکسل های تمیز ، امکان بازسازی نمودن پیکسل ها را ایجاد خواهد نمود. همین ماژول موجب محبوبیت خیلی زیاد آن از طرف کاربران افتر افکت شده است.

ماژول درج تصاویر : قابلیتی فوق العاده. وقتی که میخواهیم درون یک کادر که ماسک یا روتو شده ، تصویر دیگری قرار دهیم ، با دقتی بالا و ایجاد اعوجاج و تاری واقعی در حاشیه ها این کار را انجام میدهد. این عملیات به نوعی VFX است که در جلوه های ویژه پرکاربرد می باشد.

ماژول اعوجاج لنز : مشکلاتی که بخاطر لنز دوربین ها در زمان فیلمبرداری رخ میدهد را برطرف میکند. اعوجاج معمولا کج ماوج شدن خطوط عمودی و افقی هستند که بجای اینکه خیلی مستقیم باشند ، دارای خمیدگی هایی خواهند شد.

سیستم Stereoscopic : این بخش اختصاص داده شده به تصاویر 360 درجه. برای ردیابی و ترک نمودن تصاویری که شبیه به چشم انسان گرفته شده اند یعنی همان حالت دو چشم. بدون این قابلیت ، دنبال نمودن و روتوسکوپ نمودن تصاویر کار خسته کننده و تکراری خواهد شد.

اشتراک این آموزش در نرم افزار افتر افکتس و سایر برنامه ها

تمام آنچه که در این پکیج آموزش پلاگین موکا پرو گفته شده، در تمام نرم افزارهای ویرایش ویدیو دیگر همچنین افتر افکتس همین کارایی را دارد. در افتر افکتس به دلیل وجود چرخش دوربین و توانایی های بیشتر، قابلیت های دیگری نیز دارد که در آینده حین تولید پکیج آموزش موکا پرو در افتر افکتس، نکات اضافه و کلیدی نیز توضیح داده خواهند شد. این پلاگین در نرم افزارهای پریمیر پرو، فاینال کات، اوید، وگاس، داوینچی دارای کارکرد یکسان و مشابه است و تنها باید فایل نصب آن را داشته باشید.

نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری آپدیت 2020.1.0

 • سیستم عامل مک 10.12 به بالا
 • سیستم عامل ویندوز 7-8-10 آپدیت و نسخه 64 بیت
 • حافظه رم 8 گیگابایت و بالاتر که توصیه ما حداقل 16 گیگابایت می باشد
 • حافظه های اس اس دی و NVMe پیشنهاد می شود
 • کارت گرافیک پیشنهادی شرکت بوریس در این لینک
 • ادوبی پریمیر پرو از نسخه 2014 تا 2021 آپدیت 15.1 و بالاتر را باید آزمایش کنید
 • اوید مدیا نسخه 8 آپدیت 2020
 • مشخصات دقیقتر در سایت بوریس در این لینک
نمایش بیشتر
نمایش کمتر
 • 1.1.مقدمه ای کوتاه
 • 2.1.نکات قبل از شروع
 • 3.1.نصب و فعالسازی کامل در ویندوز
 • 4.1.شناخت محیط و تنظیم فضای رنگ
 • 5.1.شروع به مسیریابی
 • 6.1.مدیریت ابزار دنبال کننده اسپلاین
 • 7.1.قراردادن لوگو و آشنایی با گرید
 • 8.1.بررسی گزینه های ماژول ردیابی
 • 9.1.مقایسه ردیابی با روشنایی و کانالهای رنگی
 • 10.1.شناخت انواع ابزارهای مسیریابی
 • 11.1.تصویر اختصاصی در لایه
 • 12.1.استفاده از نرم افزار هاست برای نمایش تصاویر
 • 13.1.ویرایش مسیریابی انجام شده
 • 14.1.ریزه کاری های پیچیده در ادجاست
 • 15.1.آزمایشات کلیدی و نحوه تشخیص بهترین روش در مسیریابی
 • 16.1.رفع مشکل عدم مسیریابی محدوده های خارج از تصویر
 • 17.1.ماژول جایگذاری تصاویر
 • 18.1.حذف اضافات از تصویر انتخاب شده
 • 19.1.اضافه نموده به حذف های قبلی
 • 20.1.ماژول حذف
 • 21.1.پروژه کامل حذف اشیاء متحرک
 • 22.1.روشهای حذف اشیا مانند لوگوی سینه و نمونه های مشابه
 • 23.1.نکات ضروری صفحه پاکسازی
 • 24.1.جایگزینی تصاویر با کیفیت
 • 25.1.ویرایش سوابق کی فریم
 • 26.1.آشنایی با مت در جداسازی
 • 27.1.آفست در مسیریابی
 • 28.1.انتخاب سوژه و حذف بکگراند
 • 29.1.مسیریابی تصاویر استریو
 • 30.1.مسیریابی تصاویر 360 درجه
 • 31.1.حرکت آهسته پوینت
 • 32.1.پروژه حذف کامل شخص در بکگراند سوژه
 • 33.1.حذف چندین بخش همزمان در صحنه
 • 34.1.رفع مشکلات لبه ها و بکگراندهای رنگی
 • 35.1.سانسور پوششی اجزای بدن
 • 36.1.برش تصاویر و اصلاح رنگ و نور
 • 37.1.تکنیک ویرایش رنگ و نور در تایم لاین نرم افزار هاست با Nest
 • 38.1.پروژه کامل درج تصویر در قاب متحرک و آشنایی با مسیریابی دستی
 • 39.1.سخن آخر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
R.Adineh آغاز کننده
1400-12-27 01:02
یه دوره که با حوصله از صفر همه چیزایی که نیاز دارین رو توضیح میده،شاید واسه افرادی که موکا کار کردن حوصله سر باشه، اما نکات خوبی داره
avatar
1400-05-28 00:19
واقعا همیشه از استاد سوال می کردم استاد می گفت باز هم اموزش را نگاه کن الان بیشتر از‌4 باز از اول تا اخر نگاە کردم بار اول گفتم خیلی سختە پشیمان شودم گفتم یاد نمی گیرم 4 روز ولش کردم ولی بعد 4 روز کلا سە بار نگاە کردم الان اب خوردن شودە برام واقعا اگە کسی این اموزش را نبینە واقعا نصف عمرش به فناست من الان چپ و راست کار موکا بهم بر می خوره
avatar
یوسف خسروی آغاز کننده
1400-04-06 00:54
با عرض سلام و خسته نباشید.بنده بعد از مدتها دنبال نرم افزاری بودم که بتونم مشکلی رو که داشتم رو حل کنم تا اینکه با موکا پرو استاد اشناشدم و خیلی خوشحال شدم و با اینکه خیلی سطحی نرم افزار را اونموقع دیدم تونستم مشکلم رو حل کنم و مشتری رو راضی نگه دارم بعد با دقت تمام نشستمو کامل مشاهده کردم بسیار روان و ساده نکته به نکته اموزش داده شده البته بنده چند تا از اموزشهای اقای ملکی رو دارم وخوشحال شدم که این اموزش رو هم با صدای استاد ملکی شنیدم ..واقعا با تمام نرم افزارهایی که از اموزش ایشون گرفتم خیلی راضیم و پیشنهاد میکنم افرادی مثل من که واقعا چیزی نمیدونن از استاد ملکی بهره بگیرن ..ممنونم استاد با اموزشهای بسیار خوبتون
avatar
1400-04-05 17:58
سلام و خستە نباشید به تیم مانی سافت من اصلا نمی دونستم کلمه ای به اسم موکا پرو وجود داره فکر میکردم فقط کالوریست و پری افکت هست واقعا به خودم می گفتم استاد هی پکیج اموزشی میده بیرون منم بخرم نگاه کنم کار نیست که بزار استادشم وقتی کار نیست به چه دردم می خوره در خریدش دو دل بودم اما وقتی پیش نمایش را دیدم تعجب کردم باورم نمی شود درسته استاد خیلی روان و ساده توضیح میده ولی چون برام تازه است و اشنایی باهاش نداشتم سه بار از اول نگاه کردم و تمرین انجام دادم الان از سه جا کار برام فرستادند کار با موکا پرو .استاد همیشه شاهکار می کنند تا خودتون نبینید اصلا نمی فهمید من چی می گم واقعا در تعجبم دیگه چیزی اصلا مانده بگه با اینکه میگه هنوز اموزش جدید تو راه . انشاالله بتونم سربلندتون کنم اساد . افتخار بزرگی هست که شما به ما اموزش می دید چون از ته دل برای ما وقت می گذارید
avatar
رضا سعدی آغاز کننده
1400-04-05 12:18
با سلام به تیم مانی سافت و استاد ملکی عزیز

پکیج موکا پرو پکیج خیلی خوبی بود و مناسب کساییه که مثل من هیچ آشنایی با موکا ندارن و از صفر خیلی خوبو دقیق با قواعد کار آشنا میشن و به سطح خوبی میرسن امیدوارم با آپدیت های آینده و پرداختن به ارتباط موکا و افتر افکتس بهتر هم بشه. من از پکیج راضی بودم و به دوستان هم پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنند
avatar
ساداتی آغاز کننده
1400-04-05 12:10
با سلام خدمت استاد بزرگوار استاد محمد ملکی .از اساتید برتر کشور
بنده از سال 93 با پکیج های حرفه ای و بی نظیر مانی سافت آشنا شدم و از اون سال علم تدوین فیلم و عکس را به معنای واقعی درک کردم. در سال 1400 پکیج حرفه ای سری اول موکاپرو خریداری کردم .بسیار. بیسیک و کاربردی توضیح داده شده علاوه بر اینکه با موکا قبلا کار می کردم و فکر می کردم که بلد هستم با دیدن این پکیج بسیار پرمحتوا ذهنیت بنده تغییر کرد و شاید 40 درصد مطالب برای بنده مجهول بود به راحتی رفع شد.
مانی سافت یعنی شکافنده رازهای علم تدوین. فیلم و عکس و VFX

خوشا به حال عزیزانی که با گام به گام با پکیج های مانی سافت حرکت کردند در آینده نزدیک بی رقیب خواهند بود

سپاس از استاد عزیزم .استاد ملکی
avatar
حمید رضایی آغاز کننده
1400-04-05 11:57
سلام و عرض ادب شاید بتونم خدمت همه کسانی که مشغول کار با پریمیر برای تدوین عرض کنم اینه که قطعا کسانی که درصددند عملیات ترکینگ حرفه ای را در پریمیر انجام بدهند و در پروژه هاشون خاصتر ظاهر بشنوند ناگزیر از تهیه این پکیج خواهند بود و کسانی که در پریمیر مشغول اصلاح رنگ بصورت موضعی هستند واقعا به این پکیج که بصورت اصولی اموزش داده شده نیاز دارند و نیازی به بردن کارشون در افتر افکت برای عملیات تراکینگ نخواهند داشت،همین جا باید از جناب اقای ملکی بواسطه این اموزشهای بسیار بسیار خوب تشکر و خسته نباشید بگم
15% تخفیف 4,190,000 ریال 3,561,500 ریال
 • زمان 04 ساعت و 08 دقیقه
 • تعداد دروس 39
 • حجم 1.98 گیگابایت
 • نوع دریافت دانلود
 • مدت پشتیبانی 180 روز

سایر آموزش های پریمیر پرو Premiere Pro

دسته بندی آموزش نرم افزار