تدوین فیلم با داوینچی استودیو

در حال بررسی هستیم تا یک محصول عالی ارائه کنیم.

توضیحات محصول

در حال بررسی هستیم تا تجربیاتمان را به یک محصول عالی تبدیل کنیم.

زمان ارائه ی این پکیج که تحول بزرگی در هنر تدوینگران و کسانی که در تولید ویدیو و کلیپ و فیلمهای سینمایی انجام میدهد ایجاد خواهیم نمود.

آموزش نرم افزار داوینچی،برخلاف دیدگاه اشتباهی که در ایران ، درون ذهن کاربران ساخته اند ، فقط تصحیح رنگ نیست،داوینچی یک نرم افزار تدوین بی نظیر برای تولید ویدیو و کلیپ و فیلمهای سینمایی است که قابلیت های آن بیشتر در نرم افزار فاینال کات دیده میشود ، الیته این مقایسه ی کوچکی که در یک کلمه انجام دادیم تنها دلیلش تسلط ما طی سالیان در خصوص کار با ویدیو در فاینال کات و اموزشهای حرفه ای است که به کاربران داده ایم ، از این بابت میگوییم که اگر نمیتوانید وارد دنیای فاینال کات شوید،گزینه برتر شما داونچی است که در ویندوز بسیار عالی و با کمترین خطا و مشکلات عملیات تدوین و تولید فیلم را انجام میدهد.

متاسفیم که باید بگوییم در کشور ما به دلیل نداشتن سطح سواد کافی توسط برخی افراد،این نرم افزار را فقط بعنوان یک افکت تصحیح رنگ معرفی مینماید که البته میتوانیم اینگونه ببینیم که مانند همیشه ، این افراد با دیدن فیلمهای خارجی و تولید مشابه آن به فارسی در سطح اولیه علمی خود مانده اند.

تدریس و آموزش چیزی نیست که با دیدن و رکورد مجدد فیلمهای زبان اصلی و یا فیلمهای دیگران شما را به موفقیت برساند،مدرس در زمینه هنرهای عکس و فیلم ، خود باید دارای تجارب بسیار بالایی در خصوص تولید تیزر،کلیپ،فیلم و ویدیو باشد تا بتواند هم درست انتقال دهد،هم تجارب را در اختیار شما قرار دهد و هم با حمایت دقیق علوم شما را گسترش دهد،دقیقا هدفی که مانی سافت و تیم تولید آموزش آن برعهده گرفته است.

با دیدن ساعت های طولانی از فیلمهای تولیدشده توسط مانی سافت،نیازی به تعریف نخواهد بود و همگان خود به خود بر این باور میرسند که تفاوت ها در کجاست.

مانی سافت در سالهای گذشته ، تمامی تجریات خود در زمینه تدوین فیلم با آموزش پریمیرپرو ، آموزش فاینال کات را در سطوح مختلف به صورت آموزش ویدیویی ارائه نمود.

مدت ها بود که فکر میکردیم ای کاش نرم افزار تدوین فیلم با توانایی و کیفیت فاینال کات را میشد در ویندوز داشت،تا اینکه تصمیم گرفتیم پکیج آموزش فارسی داوینچی استودیو Davinci Studio را تولید کنیم چرا که همان لذت تدوین فیلم و تولید ویدیو در فاینال کات را توسط آموزش فارسی داوینچی تجربه خواهیم نمود.

داوینچی استودیو چیست؟

یکی از نرم افزارهای تدوین فیلم بصورت غیرخطی که پس از رکورد کلیپ با راش های خام،توسط داوینچی میتوانیم تدوین فیلم را انجام دهیم.

آیا داوینچی یک نرم افزاز مختص به تصحیح رنگ است؟

اشتباهی که بسیاری افراد در ذهن خود دارند اینکه فکر میکنند داوینچی استودیو فقط برای تصحیح رنگ استفاده میشود،یعنی با پریمیر و فاینال کات و افترافکت تدوین فیلم را انجام دهیم و کلیپ هایی که نیاز به تصحیح رنگ دارند را به داوینچی ببریم و تصحیح رنگ را انجام داده و از فایل خروجی و دوباره به نرم افزار پریمیرپرو ، فاینال کات ، افترافکت برگردیم!!!

واقعیت این است که نرم افزار داوینچی استودیو Davinci Studio یک نرم افزار کامل و فوق العاده برای تدوین فیلم که نه تنها عملیات تصحیح رنگ را به صورت عالی انجام میدهد،بلکه شامل بخش هایی مانند مدیریت میدیا،مدیریت کات،بخش تدوین حرفه ای،تولید جلوه های ویژه،تکنیک های صوتی نیز میباشد،البته امکانات بسیار زیادی دارد که در زمان تولید پکیج منحصربفرد آموزش فارسی داوینچی توسط مانی سافت آنها را خواهیم گفت.

از دید مانی سافت،وجود راه های دوم در هنر تدوین فیلم،یکی از مزیت هایی است که یک تدوینگر فیلم با آن روبرو خواهد شد،اگر چه در کشور ایران داوینچی استودیو فقط برای تصحیح رنگ معرفی میشود اما مانی سافت با تولید آموزش فارسی داوینچی استودیو اغلب تدوینگران پریمیر و ادیوس را به سمت داوینچی خواهد کشانید و کسانی که همیشه گرفتار مشکلات و خطاهای برنامه های خود بوده اند به سراغ راه دوم و البته بسیار عالی تری مانند داوینچی خواهند رفت.

با تجربیاتی که مانی سافت در خصوص تولید ویدیو،تیزر،مراسمات و مخصوصا آموزش حرفه ای دارد،نتایجی را به شما اعلام مینمائیم که بدون شک برای هر شخص چه تازه وارد دنیای تدوین فیلم و ساخت ویدیو داشته باشد و چه مدت هاست که در حال ساخت ویدیو در تمام زمینه ها هستید جالب خواهد بود

مشاهده متن کامل
بستن
  • زمان : -
  • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
  • انقضای پشتیبانی: 0 روز کلیک کنید
  • مبلغ اصلی : رایگان
  • مشتری وفادار : رایگان   کلیک کنید
  • مدرس : محمد ملکی درباره من
آموزش ها
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
نظرات خریداران

نظرات شما

چنانچه سوالی و یا نظری دارید ابتدا از بالای سایت اکانت کاربر بسازید و یا وارد اکانت خود شده و اینجا متن را بنویسید.

دیدگاه‌ها

فاطمه 1398-04-15 04:21
کاش هر چه زودتر این آموزش آماده بشه
نمایش همه نظرات
بستن
گفتگو با کارشناسان0

ثبت نام کلاس آموزش فیلمبرداری و تدوین به صورت همزمان مشاهده