اصول تدوین فیلم با پریمیرپرو - سری دوم - پری افکت

یکبار برای همیشه 133 افکت حرفه ای پریمیر را با مثالهای متعدد و جذاب یاد بگیرید

توضیحات محصول

کسانی که قصد تولید تکنیک و جلوه های ویژه در تدوین فیلم را دارند علاوه بر شناخت بسیار عالی پریمیرپرو ، باید تمام افکت های داخلی پریمیرپرو را بخوبی بشناسند.

اینکه پریمیر را یاد بگیریم تا پریمیر را درک کنیم دو موضوع کاملا متفاوت است.

درون پریمیر افکت های متعدد و متفاوت با کارکردهای خاصی وجود دارد که تعدادی کمی از آنها توسط تدوینگران فیلم با پریمیر مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از دلایلش عدم درک صحیح افکت های پریمیر است.

شما در حال مشاهده یکی از ویدیوهای پکیج آموزش اصول واقعی تدوین با پریمیر پرو سری دوم تولید شده توسط مانی سافت هستید که در آن تمام افکت های پریمیر با توضیح مفصل و کامل توسط استاد محمد ملکی توضیح داده شده است.

این پکیج آموزش چگونه به شما کمک میکند؟

وقتی که افکت ها را به روشی صحیح بیاموزید و مانند سایرین با گرفتن و کشیدن و دیدن تاثیر آن به دنبال نتیجه نباشید ( که البته این خود یک روش ابتدایی است ) در زمان تولید کلیپ و موزیک ویدیو و فیلم های سینمایی وقتی به صحنه ای خاص میرسید و با خود میگویید که اگر میشد این صحنه فلان کار را انجام میدادم ، به جای اینکه به فکر افترافکت یا نرم افزارهای دیگر بیوفتید،سریع در پریمیرپرو دست به کار میشوید و آنچه که در ذهن دارید را اجرا میکنید و لحظه ای شیرین است.

نقطه ضعفی که اکثر تدوینگران فیلم و سازندگان کلیپ دارند را شما نداشته باشید،آنها چون به روش های سنتی و تکه تکه یا ناصحیح پریمیر را یاد گرفته اند در زمان مواجعه شدن با تکنیک و صحنه های خاصی که دیگران تولید نموده اند،به فکر نرم افزارهای دیگر افتاده و چون اصول و درک صحیح از پریمیر را ندارند اصلا فکر نمیکنند که آیا خود پریمیر نمیتواند؟ آیا نرم افزار پریمیر به این توانایی چنین تکنیکی را نمیتواند اجرا کند ؟ آیا پریمیر فقط برای رنگ و تکه نمودن و کنار هم چیدن و صحنه آهسته ساخته شده ؟ اگر این چنین بود که هر تدوینگر باید روی سیستم خود ده ها نرم افزار تدوین نصب مینمود.

بله باید بدانید این نقطه ضعف بزرگی است که چون تسلط و شناخت عمیقی از پریمیر نداریم ، برای رفع نیازها به فکر سایر نرم افزار بیوفتیم و گوشه چشمی به پریمیر نداشته باشیم.

محمد ملکی مدرس محصولات مانی سافت در ایران،دارای تسلط سالهای طولانی در پریمیر،فاینال کات،داوینچی،اوید،افترافکت،فوژن،نوک و ... میباشد،پس بدانید تعصب خاصی روی پریمیر نداریم و فقط قصد داریم که به شما بگوییم پریمیر بسیار بسیار بیش از آنچه افراد در ایران میدانند توانایی دارد ، فقط باید آنرا درک نمود و درست آموخت.

وظیفه این آموزش را ما برعهده گرفته ایم و در حال رساندن سطح علمی تدوینگران پریمیر در ایران به سطح کشورهای اروپایی و امریکایی هستیم.

نکته بسیار مهمی که در هنر تولید ویدیو و ساخت کلیپ های کودکانه ، سینمایی ، موزیک ویدیو و مذهبی وجود دارد این است که اغلب کاربران به دلیل نابلدی و عدم شناخت کافی،دائما به دنبال افکت های نصب شونده و افکت های نصبی هستند که این وابستگی به افکت های جداگانه و نصب شونده مشکلاتی را برای ما بوجود خواهد آورد که در زیر به برخی از آنها اشاره میکنیم :

  1. با آپدیت شدن نسخه جدید پریمیرپرو باید نسخه جدید افکت ها نصب شوند.
  2. اغلب افکت ها هنوز با کودا و کارت گرافیک در زمان رندر یا پخش ریل تایم همخوانی و سازگاری در بهینه سازی و سرعت ندارند.
  3. وقتی که در پروژه ها از افکت های جانبی استفاده کنیم ، باید بیاد داشته باشیم که در زمان تعویض ویندوز یا نصب مجدد پریمیرپرو ، باید تمام آن افکت ها مجدد نصب شوند.
  4. اغلب ، افکت ها به اینترنت متصل شده و کرک غیر قانونی آنها از کار می افتد و مشکلاتی را برای پروژه ایجاد نموده که مجبور میشویم یا افکت را حذف کنیم ، ویندوز را عوض کنیم یا افکت را از پروژه خارج کنیم و باید جایگزینی برای آن پیدا کنیم.

مانی سافت معتقد است که

اغلب ترنزیشن های سینمایی و افکت های کاربردی که بسیاری افراد در پروژه های منحصربفرد خود استفاده میکنند ، حاصل تلاش شبانه روزی آن تیم تولید ویدیو است و در بسیاری موارد نیازی به استفاده از ترنزیشن های آماده یا افکت ها یا فلیترهای نصبی نیست ، اما به دلیل نابلد بودن کاربران ، به این نکته توجه نکرده و در به در اینترنت و منابع برای تهیه افکت هستند ، البته نمیتوانیم نادیده بگیریم که برخی افکت ها زیبا هستند.

بعنوان یک پیشنهاد کاملا حرفه ای به شما که در راه تدوین و تولید ویدیو فعالیت دارید ، سعی نمایید که همیشه اصل برنامه را به صورت مفصل و کاملا کاربردی از مانی سافت و به روش منحصربفرد استاد محمد ملکی بیاموزید تا قدم هایی محکم و دارای کمترین دردسر و خطا را برای آینده ی خود بردارید.

در این محصول آموزشی تمام افکت های ویدیوی پریمیرپرو در جدیدترین نسخه بصورت مفصل و کامل آموزش داده میشود
مثالهای کاربردی را برای هر افکت در حد وسعت علمی مانی سافت ارائه میدهیم
درک بسیار خوبی از قابلیت های افکت های درونی پریمیرپرو پیدا خواهید نمود
قبل از یادگیری هر افکت ، باید با قواعدی در خصوص کارکرد و توانایی افکت ها در پریمیر آشنا شوید که آنها را یاد خواهید گرفت ، سپس وارد دنیای افکت ها خواهید شد

نکته ی مهم :

کسانی که محصول اصول واقعی تدوین با پریمیرپرو سری اول را مشاهده نموده باشند در حین مشاهده این محصول آموزشی بدون مشکل کار خواهند نمود ولی سایرین که به روش مانی سافت آشنا نیستند ممکن است در حین آموزش دچار سردرگمی شوند چرا که مباحثی از قبل در سری اول گفته شده که میبایست آنها را بلد باشید ، اگر پریمیرپرو را به سبک مانی سافت نیاموخته اید به شما توصیه میکنیم که حتما سری اول از تدوین واقعی با پریمیرپرو را تهیه نمائید اینجا کلیک کنید.

تغییرات پکیج آموزش فارسی پریمیرپرو سری دوم پری افکت

مشاهده متن کامل
بستن
  • زمان : 24 ساعت و 08 دقیقه
  • نوع دریافت : دانلود یا ارسال با فلش
  • انقضای پشتیبانی: 180 روز کلیک کنید
  • مبلغ اصلی : 5,500,000 ریال
  • مشتری وفادار : 5,000,000 ریال   کلیک کنید
  • مدرس : محمد ملکی درباره من
پیش نمایش
مشاهده همه دموها
بستن
آموزش ها
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
پس از خرید ، لیست آموزش ها نمایان می شود
فایلها
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود.
پس از خرید ، لیست فایل ها نمایان می شود
نظرات خریداران

نظرات شما

برای درج نظر لطفا وارد اکانت خود شوید

دیدگاه‌ها

بخدا ر کس اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیص رنگ با پریمیر پرو سی اس 6 را نبینه نمیتونه بره جلو من خودم وقتی در اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیص رنگ را گذراندم روزی 100 بار از استاد سوال میکردم ولی وقتی به پریمیر سری اول رسیدم دیگه واقعا قسم میخورد یک سوال هم از استاد نکرده الان هم دارم پری افت را میگذرانم تا حالا که خدا را شکر سوالی برام پیش نیامده بخاطر اینکه پایه را درست یاد گرفتم درضم بنظرم استاد ملکی رساترین و شیوا ترین و دلنشین ترین صدای دنیا را داره و انقدر با زوق و شوق درس میده از الان خودم را تو سر کار تجسم میکنم خدا یا هیچ وقت این صدای استاد ملکی را از ما نگیری و خودش و خانواده اش را سلامت بگردان امین
دوستان اگر شما اموزش پریمیر سی اس 6 را نبیند نمیتوانید تصحیح رنگ را هم در پریمیر سی اس 6 را یاد بگیرید بخدا من اموزش پریمیر سی اس 6 و تصحیح رنگ یس اس 6 را تو پنج ماه یاد گرفتم چون دوبار پشت سر هم نگاه کردم تا خوب یاد بگیرم چون پریمیر سی اس 6 را خوب یاد گرفتم اموزش پریمیر سری اول را تو یک ماه تمام کردم و کاملا هم یاد گرفتم به خودم میگفتم همش استاد میگه این پکیچ را حتما بخرید حالا متوجه میشم تازه استاد یک اموزشی میخواد بده به نام تکنیکال دیگه بنظرم بشم خدای تدوین نمیدونم هر چقدر واسه استاد ملکی دعا کنم بازم کمه تازه روزی صد بار ازش سوال میپرسم با حوصله جوابمو میده
سلام خوب هستین ؟ دوره پری افکتو هنوز من شروع نکردم ولی به نظر میرسه مثل بقیه دوره ها
دوره جامع و کاملی باشه چون هیچ جا ندیدم که فقط افکتها را اموزش بدن . از همینجا به استاد
ملکی و تیم مانی سافت خسته نباشید می گم
نمایش همه نظرات
بستن
گفتگو با کارشناسان0

مانی سافت دارای بیش از 30 پکیج آموزشی است.

با دیدن آنها به موفقیتی چشمگیر در زمان کوتاه دست خواهید یافت.

اینجا کلیک کنید