حساب کاربری اکانت
0
محدوده جستجو را انتخاب کنید

چرا در فتوشاپ موقع رفتن به Performance با خطای an integer between روبرو می شویم؟

فیلتر پرسش و پاسخ

اگر حین رفتن به بخش تنظیمات نرم افزار فتوشاپ٬ مخصوصا Performance با خطای an integer between روبرو می شوید٬ در واقع یک باگ در نرم افزار فتوشاپ است اما داستان به اینجا ختم نمی شود چون نمیتوانیم همیشه تقصیر را به گردن نرم افزار انداخت. به همین دلیل چند دلیل دیگر را نیز در زیر لیست نموده ایم شاید راهگشای رفع این مشکل باشد.

  • به پیشنهاد خود ادوبی می بایست وارد تنظیمات رجیستر ویندوز شوید و تغییراتی را انجام دهید که بسیاری سایت های ایرانی این موضوع را کپی نموده و به شما پیشنهاد می دهند اما مانی سافت این پیشنهاد را به شما نخواهد داد چون روش مناسبی نیست مخصوصا اگر مشکل از سخت افزار شما باشد. لینک اصلی راهنما در سایت ادوبی
  • قدم اول شما این است که حافظه اصلی یعنی Ram سیستم را بررسی نمایید. میزان حافظه نباید کمتر از 8 گیگابایت باشد. در بسیاری شرایط دیده ایم که افراد حافظه ای برابر با 2 گیگابایت دارند و این خطا نیز برایشان رخ می دهد و سراغ روش ادوبی می روند ولی باز هم مشکل حل نمی شود. پس رم را افزایش دهید.
  • این مشکل در فتوشاپ های نسخه های قبل از 2019 مشاهده میشد که در نسخه 2019 و به بعد دیگر مشاهد نشد٬ پس بهتر است فتوشاپ نسخه 2019 به بعد را نصب کنید.

این روشها کاملا قطعی جواب داده٬ پیشنهاد میکنیم روش اول را انجام ندهید یعنی به سراغ دستکاری ویندوز نروید.

پکیج های آموزشی نرم افزار فتوشاپ پرو مانی سافت

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
چت آنلاین0