0
حساب کاربری اکانت

رفع خطای باز نشدن نرم افزار پریمیر پرو premiere pro is unable to access preferences folder

پیشنهاد میکنیم دانش خود را در مورد کار با سیستم عامل ویندوز و مک مقداری افزایش دهید. اگر در زمان اجرای نرم افزار پریمیر پرو با خطای unable to load third-party audio plugin. premiere pro is unable to access preferences folder. your user account may not have access right, or the folder may have been set to read only. please check your permissions and try again روبرو شده اید، به معنای ایجاد محدودیت نرم افزار پریمیر پرو با سطح دسترسی مدیر سیستم است.

روش رفع خطای پریمیر پرو premiere pro is unable to access preferences folder

سطح دسترسی مدیر یعنی چی؟

سیستم عامل ویندوز و مک، دارای یک مدیر اصلی هستند، همان شخصی که سیستم عامل را نصب نموده است. این شخص می تواند یک رمز داشته باشد تا مانع شما از تغییرات در سیستم عامل شوید، معمولا جهت جلوگیری از دستکاری های اضافه مفید است. فرض کنید در یک سیستم، 3 نفر همزمان کار انجام می دهند یکی از آنها باید حتما مدیر اصلی باشد و دو نفر دیگر کاربران عادی. این مدیر اصلی امکان نصب و حذف برنامه ها و کارهای دیگر را دارد اما دیگران ندارند. اگر فقط شخص شما از سیستم استفاده می کنید پس باید مدیر اصلی هم باشید. اگر امکان نصب و حذف برنامه ها را دارید پس احتمالا مدیر اصلی هستید، این یکی از روش های بررسی است.

راه حل رفع خطا در تشخیص سطح دسترسی برای اجرای پریمیر پرو

گاها به دلایل مختلف ممکن است شما مدیر اصلی باشید اما با مشاهده این خطا که در تصویر بالا نشان داده شده است، انگار مدیر نیستید. اگر مدیر اصلی هستید، پس میتواند یک خطا از سوی سیستم عامل باشد. در چنین شرایطی یک راه خیلی ساده وجود دارد. نرم افزار پریمیر پرو یا نرم افزار مربوطه را ببندید، در منوی استارت روی آن راست کلیک نموده و گزینه run as administrator را بزنید. نرم افزار باز می شود. تفاوت این روش، با یک دابل کلیک معمولی در این است که نرم افزار با دسترسی مدیر کل اجرا می شود و خطا مورد نظر ظاهر نخواهد شد. سیستم عامل ها در حال آپدیت هستند و این مشکلات کمتر رخ خواهند داد.

روش گفته شده عالی و بسیار ساده است اما اگر قصد دارید مقداری بیشتر در مورد تنظیمات بدانید یک صفحه مهم را در زیر برای شما آماده نموده ایم:

روش رفع خطای Preferences folder read only error

پکیج های آموزشی نرم افزار پریمیر پرو مانی سافت

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود