مسابقه تولید ساخت کلیپ مانی سافت

مسابقه تولید کلیپ عروسی در مانی سافت

با توجه به گذشت سه سال از ارائه شاهکار سطح اول تدوین مانی سافت،تصمیم گرفتیم به بهانه ای به هنرجویان موفق خود هدیه ای تقدیم نماییم.
شما میبایست یک کلیپ زیبا که حاصل دقت و تکنیک هایتان میباشد را با توجه به موزیکی که در پایین قرار داده ایم تولید و از تصاویر،سرضرب،افکت،عکس،ویدیو استفاده و سعی نمائید که کلیپ جذاب و حرفه ای باشد.

حال پاداش نفر موفق چیست؟

به نفر اول که موفق به ساخت این کلیپ بسیار زیبا میشود و تمامی اصول را رعایت مینماید و میتواند بواسطه آن،بیننده را جذب کند،دوره تجاری تصحیح رنگ اختصاصی در پریمیرپرو نسخه سی اس 6 با تدریس محمد ملکی با 50درصد تخفیف به فارسی تعلق میگیرد،این دوره برای اولین بار با این سبک کاملا ویژه همانند دوره تجاری تصحیح رنگ سطح اول در افترافکتس ارائه میشود و یادگیری اصول ان برای هر تولیدکننده کلیپ،تولیدکننده فیلمهای سینمایی،تدوینگر مراسم عروسی و تولیدکننده جلوه های ویژه بسیار لازم خواهد بود.
این هدیه فقط بهانه ای است....که هنرمندی هنرجویان مانی سافت به تصویر کشیده شود،پس ما را تنها نگذارید.....
یاداور میشود،هزینه سطح اول دوره تجاری تصحیح رنگ در پریمیرپرو نسخه سی اس 6 مبلغ دویست هزار تومان میباشد.
با شرکت شما در این دوره بسیار خوشحال میشویم که بدانیم حاصل زحمات اموزش های ما چه میزان موفق بوده است.

دانلود موزیک

پس از ساخت این کلیپ که مطمئنا زیبا خواهد بود،میبایست دموی زیبای آن را به همراه فایل پروژه که در پریمیرپرو نسخه سی اس 6 ساخته شده است را به شماره پشتیبانی 09334029246 بهمراه نام کاربری خود در سایت ارسال نمائید

مهلت ارسال تاریخ 14-09-1395 میباشد