Loading...
اکانت اکانت

معرفی پکیج آموزش پلاگین ردجاینت یونیورس Universe در پریمیر پرو - ترنزیشن، افکت، موشن گرافیک

8 دقیقه 19 دی، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
این ویدیو حاوی توضیحاتی برای معرفی پکیج آموزش پلاگین ردجاینت یونیورس Universe در پریمیر پرو - ترنزیشن، افکت، موشن گرافیک از مانی سافت می باشد. هدف این است که با دیدن آن با نحوه آموزش پریمیر پرو آشنا ش ...
این ویدیو حاوی توضیحاتی برای معرفی پکیج آموزش پلاگین ردجاینت یونیورس Universe در پریمیر پر ...

این ویدیو حاوی توضیحاتی برای معرفی پکیج آموزش پلاگین ردجاینت یونیورس Universe در پریمیر پرو - ترنزیشن، افکت، موشن گرافیک از مانی سافت می باشد. هدف این است که با دیدن آن با نحوه آموزش پریمیر پرو آشنا شوید.

برای دیدن تمام سرفصلها و مواردی که در این پکیج آموزش داده می شود صفحه پکیج آموزش پلاگین ردجاینت یونیورس Universe در پریمیر پرو - ترنزیشن، افکت، موشن گرافیک - شماره 24 را مشاهده نمایید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

تبلیغات

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
rezaabbasi آغاز کننده
سلام وقتتون بخیر
من موشن گرافیست هستم ولی از لحظه ای که وارد این حرفه شدم برای آموزش به ادیت کردن ویدیو علاقه ی زیادی داشتم توی فضای مجازی گشتم و گشتم اما امروز با سایت شما آشنا شدم بعد از دیدن این ویدیو شگفت زده شدم واقعا فوق الادست این همون چیزیه که همیشه دنبالش بودم
میخام پکیج univers رو تهیه کنم اما تازه با پریمیر آشنا شدم و چیز زیادی ازش نمیدونم
میتونم این پکیج رو تهیه کنم ؟
avatar
1401-12-13 10:23
سلام ممنون. اگر پریمیر پرو را به روش ما آموخته اید و پکیج شماره 1 را مخصوصا دیده اید، مشکل خاصی نیست اما اگر از جای دیگری آموزش دیده اید باز هم میتوانید استفاده کنید اما اگر حین کار به قواعد پایه ای برخورد کردید، پکیج شماره 1 ما را نیز تهیه نمایید. در این مرحله میتوانید پکیج یونیورس را تهیه و شروع کنید.