Loading...
اکانت اکانت

آیا با هر نرم افزاری میتوانید تصحیح رنگ حرفه ای انجام داد؟

7 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : مفهومی
اینکه بگوییم تصحیح رنگ حرفه ای را فقط با داوینچی یا فلان نرم افزار یا فلان افکت میتوانیم انجام دهیم یک اشتباه بزرگ است. هر نرم افزار حرفه ای تدوین مانند پریمیر، فاینال کات، اوید، داوینچی، از سمت تیم ...
اینکه بگوییم تصحیح رنگ حرفه ای را فقط با داوینچی یا فلان نرم افزار یا فلان افکت میتوانیم ا ...

اینکه بگوییم تصحیح رنگ حرفه ای را فقط با داوینچی یا فلان نرم افزار یا فلان افکت میتوانیم انجام دهیم یک اشتباه بزرگ است.

هر نرم افزار حرفه ای تدوین مانند پریمیر، فاینال کات، اوید، داوینچی، از سمت تیم تولیدکننده خود دارای حمایت و بروزرسانی است و تولیدکننده هیچ تمایلی ندارد که نرم افزارش که منبع درآمد وی نیز میباشد از غافله ی فروش بیشتر و امکانات امروزی جا بماند پس تمام سعی خود را برای رسیدن به رقبا و حتی جلو زدن از آنها خواهد نمود.

این جمله را که تصحیح رنگ فقط باید با داوینچی یا فلان نرم افزار انجام شود را تنها کسانی قبول میکنند که در این زمینه تخصص ندارند و مجبور به پذیرش این موضوع خواهند شد و چقدر بد! چون مجبور میشوید به دلیل عدم شناخت کافی نرم افزاری که سالها با آن تدوین فیلم انجام داده اید، ویدیوها را خروجی گرفته و به نرم افزار دیگری برای تصحیح رنگ ببرید و دوباره به نرم افزار خود باز گردانید چقدر بد! چرا نرم افزاری که در حال انجام دادن تدوین فیلم با آن هستید را خیلی عالی به روش مانی سافت یاد نمیگیرید تا از این موضوع رها شوید.

به پیشنهاد من فکر کنید و قسمت پکیج های این سایت را مشاهده کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود