تنها چند روز فرصت استفاده از تخفیف 35 درصد روی هر آموزش و 45 درصد برای خرید همه آموزشها باقی مانده است.

آموزش رایگان پریمیر تکنیک اوتو رفریم Auto Reframe برای اینستاگرام

در پریمیر 2020 تغییرات متعدد و امکانات جدیدی ایجاد شده است که یکی از آنها قابلیت اوتوریفریم Auto Reframe Secunce میباشد که مختص به شبکه های اجتماعی بوجود آمده است.

امروزه هر تدوینگری در پریمیر 2020 میتواند از سکانس چیده شده ی خود با این قابلیت برای شبکه ی اجتماعی محبوب اینستاگرام قاب و فریم مورد نظر خود را با چند کلیک بسازد.

ساخت ویدیو برای اینستاگرام و شبکه های اجتماعی در پریمیر

 قابلیت اوتوریفریم Auto Reframe Secuence در پریمیر 2020 چه کاری انجام میدهد؟ 

در یک پاسخ کوتاه ، میتواند از سکانس چیده شده ی شما در پریمیر 2020 چند اندازه ی مربعی و مستطیلی ایستاده درست کند،اما بسیار هوشمند که با دیدن این ویدیو آموزشی متحیر خواهید شد که پریمیر از کجا متوجه میشود که سوژه ی ما کدام است و چگونه آنرا در کادر مربعی و مستطیلی ایستاده به خوبی حفظ میکند.

آموزش ویژگی جدید پریمیر 2020 بنام اوتوریفریم Auto Reframe

هوش مصنوعی پریمیر 2020

خیلی جای تعجب دارد که وقتی در حال اجرای ویژگی اوتوریفریم Auto Reframe Secuence پریمیر 2020 هستیم به نحوی سوژه ها و اشیا را در کادر مربعی و مستطیلی ایستاده قرار میدهد که انگار من در پنجره افکت کنترل با موشن تصویر را در کادر مربعی دقیق قرار داده باشم و جالب اینکه یا پخش فیلم رو به جلو این کادر حفظ شود.

وقتی این قابلیت را دیدم متوجه شدم که ساعتها ویرایش نمودن ویدیوها در سکانس پریمیر 2020 برای خروجی ویدیو جهت پخش در شبکه ی اجتماعی به صورت مربعی یا مستطیل ایستاده از روی دوش من برداشته میشه و این قابلیت در پریمیر 2020 خوشحال کننده است و موجب شده که متوجه بشم پریمیر 2020 اومده تا نوآوری های جدیدی رو قبل از اینکه بقیه رو کنن ، به نمایش بگذاره.

محمد ملکی.

آموزش ویژگی جدید پریمیر 2020 بنام اوتوریفریم Auto Reframe

پریمیر 2020 به همراه خود نوآوری ها و قابلیت های جدید را ارائه نموده که با یادگیری صحیح آنها سرعت بسیار بالاتر با هوش مصنوعی را تجربه خواهید نمود.

تدوین فیلم و پریمیر را به سبک مانی سافت آموزش ببینید.

چنانچه سوالی و یا نظری دارید ابتدا از بالای سایت اکانت کاربر بسازید و یا وارد اکانت خود شده و اینجا متن را بنویسید.

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

طراح سایت : اموزش ویدیویی عکاسی و ادیت و پریمیرپرو به فارسی