Loading...
اکانت اکانت

آموزش رایگان فتوشاپ تکنیک انحراف کانالهای رنگ

8 دقیقه ارديبهشت، 1399 مجموعه : آموزش فتوشاپ
نرم افزار فتوشاپ چیست؟ شرکتی بنام ادوبی وجود دارد که سالهاست در زمینه تولید نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم فعالیت دارد، در لیست این نرم افزارها، برنامه ای بنام فتوشاپ بوجود آمد تا افراد بتوانند فعالی ...
نرم افزار فتوشاپ چیست؟ شرکتی بنام ادوبی وجود دارد که سالهاست در زمینه تولید نرم افزارهای ...

نرم افزار فتوشاپ چیست؟

شرکتی بنام ادوبی وجود دارد که سالهاست در زمینه تولید نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم فعالیت دارد، در لیست این نرم افزارها، برنامه ای بنام فتوشاپ بوجود آمد تا افراد بتوانند فعالیت های خود را در خصوص کار روی عکس انجام دهند.

طراحی با نرم افزار فتوشاپ

یکی از کارهای مهمی که در نرم افزار فتوشاپ انجام میشود طراحی است، طراحی یعنی ایجاد یک طرح، طرحی که حاصل خلاقیت یک شخص است، وقتی که اشخاص مختلفی با فتوشاپ شروع به طراحی میکنند بدون شک به دلیل نیازها و سلیقه های متفاوت، طرح ها نیز متفاوت خواهند شد. اما درون این طرح فتوشاپ چه چیزی قرار دارد؟ تعداد زیادی از لایه هایی که از کنار هم قرارگرفتنشان یک طرح ایجاد میشود. نمونه ای از طرح ها را اینجا مشاهده کنید.

چطور فتوشاپ را یاد بگیرم؟

برای اینکه در فتوشاپ مانند یک طراح حرفه ای شوید ابتدا باید راهتان یا سبک طراحی خود را مشخص کنید:

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

تبلیغات

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
hamid khodayari آغاز کننده
سلام خدمت جناب استاد ملکی عزیز، عرض ادب و احترام، لطفا" آموزش این تکنیک انحراف کانالهای رنگ یا اصطلاحا" خطای لنز که اکثرا" در کلیپها و موزیک ویدیوها به تکرار دیده میشه واجرا میکنند در پریمیر پرو حالا یا بصورت افکت یا به نحوه دیگه اگه وجود داره آموزشش رو بزارید، با کمال تشکر
avatar
1400-04-29 13:11
درود بر شما. در پکیج شروع یادگیری پریمیر پرو سی سی آموزش داده شده و در پکیج دوم پریمیر بنام پری افکت هم هنرجوها با خلاقیت میتونن بسادگی انجامش بدهند.