آموزش رایگان پریمیر تکنیک تغییر اندازه ویدیوها به صورت دسته جمعی

وقتی اسم پریمیر برای تدوین میاد هرکس برداشتی از کار دارد، یکی میگوید پریمیر برای عروسی خوب است، یکی میگوید پریمیر برای کارهای حرفه ای مناسب نیست، یکی میگوید پریمیر اصلا برای عروسی خوب نیست و برای کارهای حرفه ای خیلی عالیه.

نمیتوانیم هیچیک از این گفته را نادیده بگیریم، رد کنیم یا تائید کنیم، تنها نتیجه ای که میتوانیم بگیریم این است که همه چیز به سبک یادگیری پریمیر باز میگردد، اینکه پریمیر را چگونه آموخته ایم، به چه روشی به ما آموزش داده شده است؟ آیا پریمیر را رایگان یاد گرفته ایم؟ رایگان یادگرفتن پریمیر ایرادی ندارد اما مطلق یاد گرفتن پریمیر خیلی مهمتر است. آموزشهای رایگان پریمیر اهدافی را به دنبال دارند، مثلا مانی سافت هدف از ارائه ی آموزش رایگان پریمیر شناخت شما از سبک آموزش و ایجاد اعتماد را دارد، برخی دیگر فقط میخواهند آموزش پریمیر داده باشند، برخی خود در حال یادگرفتن پریمیر هستند، برخی به دنبال جذب تبلیغات هستند، خلاصه اینکه هرکس هدفی دارد.

شاید مانی سافت قدم های مطمئنی برای یادگیری پریمیر باشد.

برسیم به آموزش رایگان دستور دسته جمعی ترنسفورم در پریمیر که امروز برای شما آماده نموده ایم. وقتی در حال تدوین فیلم با پریمیر هستیم بارها و بارها رخ میدهد که میخواهیم تعداد زیادی ویدیو یعنی از یکی بیشتر را به صورت همزمان تغییر اندازه دهیم، شفافیت آنها را کاهش دهیم، به چپ و راست منتقل کنیم، بالا و پایین کنیم! اینکار با کلیک روی یک ویدیو و رفتن به پنجره ی افکت کنترل در بخش موشن براحتی انجام میشود اما وقتی ویدیو از یکی بیشتر میشود دیگر امکان پذیر نیست چون وفتی دو ویدیوکلیپ یا راش را در تایم لاین انتخاب کنیم تنظیمات پنجره ی افکت کنترل پریمیر خالی میشود و تنظیمات مخفی خواهند شد، اینجاست که با آموزشهای مانی سافت میتوانید براحتی از عهده ی اینکار که بسیاری تدوینگران پریمیر به دنبالش هستند بر آیید. اگر نظری داشتید اعلام کنید.

چنانچه سوالی و یا نظری دارید ابتدا از بالای سایت اکانت کاربر بسازید و یا وارد اکانت خود شده و اینجا متن را بنویسید.

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

دانلود مدیا و افکت و جلوه و بکگراند از سایت مانی کانتنت

طراح سایت : اموزش ویدیویی عکاسی و ادیت و پریمیرپرو به فارسی
گفتگو با کارشناسان0