Loading...
اکانت اکانت

آموزش رایگان تنظیمات آنتی ویروس ویندوز 10 و 11 + پرسش و پاسخ

10 دقیقه 11 مهر، 1401 مجموعه : آموزش ویندوز
در این ویدیو یاد میگیرید که چگونه با آنتی ویروس خود ویندوز 10 و 11 برخی عملیات پاکسازی و تنظیمات و ویروس کشی را انجام دهید و با چند پرسش و پاسخ آشنا خواهید شد. پرسش و پاسخ آیا با آنتی ...
در این ویدیو یاد میگیرید که چگونه با آنتی ویروس خود ویندوز 10 و 11 برخی عملیات پاکسازی و ت ...

در این ویدیو یاد میگیرید که چگونه با آنتی ویروس خود ویندوز 10 و 11 برخی عملیات پاکسازی و تنظیمات و ویروس کشی را انجام دهید و با چند پرسش و پاسخ آشنا خواهید شد.

پرسش و پاسخ

ویندوز روز به روز بخش آنتی ویروس خود را تقویت مینماید اما همچنان نسبت به یک آنتی ویروس قوی که جداگانه روی ویندوز نصب شود کاستی های فراوان امنیتی دارد و نمیتوان اعتماد کاملا به آنتی ویروس ویندوز10 داشت بر همین اساس میبایست یک آنتی ویروس حرفه ای بجای آنتی ویروس خود ویندوز10 جایگزین کنیم.

پیشنهاد ما شرکت توسعه افزار مانی و از این لینک میباشد.

یکی از مشکلاتی که اغلب با آنتی ویروس خود ویندوز یعنی Windows Defender با آن روبرو هستیم تشخیص اشتباه است یعنی ممکن است فایلهای سالم ما را اشتباها ویروس شناسایی نماید. در این شرایط باید کار با آنتی ویروس ویندوز را یاد گرفت تا بتوان در زمان رخداد این اشتباه، فایلهای قرنطینه یا به اشتباه شناسایی شده را بازگرداند.

خیلی به ندرت رخ می دهد که آنتی ویروس ویندوز خراب شود. اما در دنیای نرم افزار هیچ چیز مطلق نیست و امکان پذیر خواهد شد.
اگر به هر دلیلی آنتی ویروس و سایر بخش های امنیتی ویندوز و همچنین فایروال ویندوز با خرابی روبرو شد، روشهای گفته شده در زیر را انجام دهید :

 1. استفاده از ریست نمودن
  برای انجام آن، منوی استارت را باز نموده، تایپ کنید windows security روی این برنامه راست کلیک و گزینه app setting را اجرا کنید. در صفحه بعد روی کلید reset کلیک کنید تا کارها انجام شود، در نهایت ریستات کنید.
 2. ترمیم کننده اتوماتیک ماکروسافت
  تیم ماکروسافت برای شرایط بحرانی یک فایل ترمیم کننده اتوماتیک را تولید نموده، فایل را از لینک زیر دانلود کنید، اجرا نموده و مراحل را ادامه دهید، کارها اتوماتیک انجام خواهد شد.
  دانلود فایل ترمیم کننده
  بخش هایی که با فایل گذاشته شده ترمیم خواهند شد
 3. استفاده از Power shell
  منوی استارت را باز نمایید، کلمات windows powershell را تایپ کنید، روی این برنامه راست کلیک و گزینه run as administrator را انتخاب کنید تا سطح دسترسی مدیر اجرا شود، کد زیر را درون آن پیست نموده و کلید اینتر را فشار دهید.
  PowerShell -ExecutionPolicy Unrestricted -Command “& {$manifest = (Get-AppxPackage Microsoft.Windows.SecHealthUI).InstallLocation + ‘\AppxManifest.xml’ ; Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $manifest}” 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

تبلیغات

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
حسام احمدیان آغاز کننده
سلام اقا من انتی ویروس من خاموش نمی شود شما چه راهی پیشنهاد می دهید
avatar
1402-03-11 18:45
درود. ویندوز به دلیل کرک بودن ممکن است با چنین مشکلی روبرو شود. اگر هرکاری کرده اید و نمیشود، یک آنتی ویروس دیگر نصب کنید تا مدیریت آنتی ویروس روی آن تنظیم شود و آنتی ویروس دیگر را براحتی میتوانید غیر فعال کنید. با اینکار آنتی ویروس خود ویندوز کامل مسدود خواهد شد.
avatar
سجادپریمی آغاز کننده
سلام
واقعا ممنون
میشه لینک دانلود انتی ویروس خودتونو بزارید
avatar
1402-01-30 21:12
سلام خواهش میکنم. میتونید به سایت manigroup.net مراجعه کنید.
avatar
alibagherpoor آغاز کننده
سلام استاد خسته نباشین windows security من غیر فعال شده و کار نمی کنه هر کاریم میکنم درس نمیشه میخواستم ازتون کمک بگیرم
avatar
1401-03-08 08:34
سلام. راه های متنوعی رو سعی کردم و نشد. اغلب توی ویندوز یازده اینو دیدم. تنها راهش نصب از اول ویندوز هست شاید. خیلی دستورات اجرا کردم اما بجز تعویض درست نشد. البته شاید مایکروسافت بعدا با اپدیت هم درستش کنه. اگه تعویض ویندوز بلد نیستید یه دوره آموزش توی همین سایت هست. لینک زیر هم داریم شاید بهتون کمک کرد
manisoft.ir/.../...
avatar
رها آغاز کننده
سلام . انتی ویروس ویندوز من غیر فعال شده کاملا و الان میخوام فعالش کنم نمیشه، آیا راهی هست برای راه اندازی مجدد آنتی ویروس 10 به جز نصب مجدد ویندوز؟
ممنونم راهنمایی کنید.
avatar
1400-07-05 22:09
درود. این لینک manisoft.ir/.../... را مشاهده کنید.