با آموزش افترافکت توسط مانی سافت میتوانید تایپ کنید و همزمان با تایپ نمودن،صدا کلیدهای تایپ نیز شنیده شود و صحنه سینمایی بسازید

آموزش افترافکت و تکنیک تایپ با صدا و صحنه سینمایی

یکی از جذاب ترین تکنیک هایی که در افترافکت میتوان اجرا نمود،تکنیک تایپ با صدای هماهنگ در افترافکت است.

با آموزش افترافکت به فارسی توسط مانی سافت،با اصول و واقعیت هایی در افترافکت آشنا میشوید که جایی به این سبک آموزش ارائه ننموده است.

در آموزش افترافکت میتوانید هم فارسی و هم انگلیسی تایپ کنید ، صدای تایپ را پخش کنید و کاملا هماهنگ با تایپ باشد،این کار شبیه سازی تایپ با دستگاه های تایپ فیزیکی است که گاها در خازج از منزل و جاهایی مانند درب دادگاه و مراکزی که متن شکایت و نامه های رسمی را تایپ میکنند دیده و شنیده میشود.

اما نکته مهمی که در آموزش افترافکت توسط مانی سافت وجود دارد اینکه،در هر تکنیک،چند تکنیک دیگر نیز اموزش داده میشود،چون افترافکت دریایی عمیق است و اگر دائما تکنیک ها و دانش خود را مرور نکنیم ، به مرور از یاد خواهند رفت و اصلا بیاد نمی آوریم که افترافکت چه توانایی هایی را داشته و دارد.

به همین دلیل مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران ( محمد ملکی ) در این اموزش افترافکت،به همراه تکنیک تایپ یا صدای واقعی،از یک عکس ساده،صحنه ای کاملا سینمایی را تولید نمود.

تصحیح رنگ و کالورگریدینگ در افترافکت را اجرا نمود

نورهای سینمایی را با حرکت و بر روی خطوط پیاده سازی نمود.

همه این تکامل در اموزش افترافکت،به این دلیل است که مانی سافت برند برتر آموزش افترافکت و جلوه های ویژه ، هدفش موفقیت واقعی هنرجوهای خود در داخل و خارج از کشور است.

ویدیو زیر را مشاهده کنید

 

 

مشاهده تمام ویدیوها و تهیه پکیج آموزشی اینجا کلیک کنید