اغلب کاربران از المنت تری دی Element3d برای استفاده از پروژه آماده استفاده میکنند اما غافل هستند که اگر المنت تری دی Element3D را خوب درک کنند نیازی به استفاده از پروژه آماده نخواهند داشت.

آموزش المنت تری دی Element3D و درک اولیه

باید بدانید که در سطح اینترنت به مقدار زیاد آموزش های متعدد با عنوان آموزش المنت تری دی Element3D منتشر شده که اغلب یا زیرنویس یا دوبله و یا شخصی که آنرا تولید کرده دقیقا از آموزشهای خارجی که مشاهده نموده ، آنرا ضبط نموده و به اصطلاح آموزش المنت تری دی Element3D را ارائه نموده است.

متاسفانه بسیاری از علاقمندان پلاگین المنت تری دی Element3D با شوق این آموزشها را دانلود یا خریداری مینمایند اما اما اما ... پس از مشاهده آموزشهای المنت تری دی Element3D گفته شده ، به این نکته میرسند که خب ، من چند آبجکت وارد کردم و ضخامت و استلایل یا متریال دادم ، حال چه ؟ چه استفاده میتوانیم داشته باشم ؟

بله،وقتی هدف فقط فروش یک آموزش باشد مطمئنا کسی از آن نتیجه مطلوب نخواهد گرفت.

نقطه مقابل توضیحات بالا ، پکیج آموزش فارسی پلاگین المنت تری دی Element3D را تدریس محمد ملکی است که در بخش اول و یادگیری اصول آن ، 12 ساعت آموزش کاملا کاربردی را به شما می آموزد.

در آموزش المنت تری دی مانی سافت،پس از اینکه پلاگین المنت تری دی Element3D در افترافکت را نصب نمودید،باید شروع به یادگیری اصولی نمائید که سرتاسر تجربه مدرس آموزش است،رمز موفقیت کسانی که آموزشهای مانی سافت را تهیه مینمایند ، استفاده از تجربیات فنی و واقعی مدرس است.

اگر قبلا با پلاگین المنت تری دی Element3D در افترافکتس کار نموده اید،پیشنهاد میکنیم که هر آنچه را میدانید کنار گذاشته و یکبار از ابتدا روش تدریس محمد ملکی را تجربه کنید،بی شک شیفته سبک آموزش و نوع ارائه آموزش المنت تری دی Element3D در افترافکت خواهید شد.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید