یکی از بزرگترین مشکلاتی که هر تدوینگر در زمان تدوین فیلم با پریمیر با آن روبرو میشود،عدم تطابق صحیح پروژه با راش یا فوتیج هایی است که در حال استفاده ی آنها میباشد. که در نهایت منجر به تولید یک ویدیو با نواقص خواهد بود.

آموزش تدوین با پریمیر آپدیت شد.اصول سکانس با تطابق کامل

میدانید چرا اغلب تدوینگران و کسانی که با پریمیر تولید ویدیو مینمایند،در زمان تدوین فیلم با پریمیر با مشکلاتی روبرو میشوند و همچنین اغلب این مشکلات در پریمیر برای آنها قابل حل نخواهد بود؟

تنها دلیلش این است که درست یاد نگرفته اند و تصور میکنند که برای تدوین میتوان وارد نرم افزار شد و بدون رعایت اصول کارها را انجام داد.

در نگاه اول بله میتوان به سادگی وارد برنامه شد و کلیپ ها را چید و در نهایت ویدیو را تولید نمود،روی صحبت ما این است،وقتی پریمیر را خوب بشناسیم و در کنارش اصول تدوین را نیز تجاری بیاموزیم،در آینده ی تولید ویدیو و تدوین با پریمیر دو اتفاق رخ میدهد،اول اینکه با مشکلات روبرو نمیشوند چرا که قبل از شروع خیلی خوب پریمیر و تدوین را یاد گرفته اند ، دوم اینکه اگر با مشکل فنی روبرو شوند چون به سبک مانی سافت آموزش دیده اند به راحتی و بدون وابستگی میتوانند مشکلات را برطرف کنند.

حالت سومی نیز وجود دارد اگر پس از روبرویی با گزینه دوم نتوانند در زمان تدوین با پریمیر مشکل را برطرف نکنند،میدانند که تیم مانی سافت مانند یک تکیه گاه در چهارچوب وظابفش حامی آنهاست و راهکارهای اصولی را ارائه مینماید که به این روش به تجربیات شما نیز افزوده خواهد شد.

میدانیم که در آینده اساتید تدوین زیادی توسط مانی سافت بوجود خواهد آمد چون مانی سافت ریشه ای و اصولی این علوم تدوین را آموزش میدهد اما بدانید که مانی سافت در این مرحله باقی نخواهد ماند و سورپرایزهایی رو خواهد نمود.

وقتی سکانس در پریمیر کاملا منطبق با راش ها و فوتیج هایی که در حال تدوین با آنها هستیم نباشند،در حین کار با مشکلات متعددی روبرو میشویم،مانند کندی در تدوین،ویدیو تولید شده دارای مشکل در پخش است و...این آموزش روشهای کاربردی و اصلی را به شما می آموزد که یک شروع موفق را داشته باشید.