در این آموزش تدوین واقعی فیلم با پریمیرپرو یاد خواهید گرفت که چگونه شرکت های سینمایی و تولید ویدیو قبل از شروع به تدوین و چیدمان،پروژه رکورد شده ی خود را منظم می نمایند.

آموزش تدوین واقعی فیلم آپدیت شد.53دقیقه اصول پروجکت سینمایی

تدوین فیلم و تولید ویدیو دارای مباحث بسیار پیچیده و همچنین شاخه های متعددی است اما میتوانیم این پیچیدگی ها در تدوین را برای خود خیلی آسان نموده و براحتی با آن مسلط شویم.

مانی سافت معتقد است وقتی درست آموزش بدهیم،تمام افراد بدون استثناء به تسلط کامل میرسند البته نمیتوانیم نادیده بگیریم که نحوه تمرین و مشاهده هم بسیار موثر هستند.

ما روال خیلی خوبی را برای یادگیری هنرجوهای خود داریم و یکی از بارزترین آنها پشتیبانی است که به هنرجو در طی مدت زمان مشاهده و تمرین میدهیم.

در این آموزش پریمیرپرو که با تدریس محمد ملکی ارائه شده،طی 53 دقیقه که زمان بسیار زیادی است برای یک پنجره ساده بنام پروجکت Project ( که همه به آسانی از کنار آن میگذرند ) به شما می آموزیم که شرکت های فیلم سازی و تولید ویدیو قبل از اینکه مثل غیر حرفه ای ها ویدیو ها را وارد نموده و در تایم لاین قرار میدهند،چه کارهای اصولی را در لیست تولید خود اجرا میکنند.

این پنجره به ظاهر ساده پر از نکاتی است که وقتی آنها را یاد میگیریم تازه متوجه میشویم که چقدر اشتباه میکردیم و حالا باید مسیر تولید ویدیو خود را تغییر و به این سبک ادامه دهیم.