آموزش نورپردازی در استودیو را بصورت حرفه ای با مانی سافت تجربه کنید

آموزش تصویری نورپردازی در آتلیه به همراه تکنیک های گرفتن عکس به فارسی

همانطور که میدانید عکاسی در اتلیه و عکاسی در استودیوهای عکاسی،دارای درآمد بسیار مناسب و برای بسیاری افراد فوق العاده است اما نه برای همه ؟؟؟

چرا برای همه نه ؟ به این دلیل که اگر قرار باشد هر فردی براحتی دوربین به دست گرفته و شروع به گرفتن عکس از سوژه کند و .... که تاکنون میلیون ها نفر دارای اتلیه و در این زمینه بسیار پردرآمد شده بودند،اما چرا این اتفاق نمی افتد؟

اینکه بسیاری موفق نمی شوند دلایل بسیار زیادی دارد و اولین و مهمترین دلیل عدم این موفقیت ، نداشتن دانش کافی از تمام اصولی است که از گرفتن عکس شروع و تا طراحی آلبوم و طراحی ژورنال عروس میباشد.

بسیاری افراد مدت ها وقت ارزشمند خود را صرف گشتن در اینترنت و مشاهده سی دی های کم ارزش میکنند و با امید اینکه به این طریق موفق میشوند،کسب و کار خود را شروع و پا در زمینه عکاسی و مدیریت آتلیه می نهند اما متاسفانه پس از مدتی مشخص میشود که برای اینکار ساخته نشده و موفق نمیشوند!

ما این جمله را قبول نداریم که کسی برای اینکار ساخته نشده است چرا که هزاران نفر توسط مانی سافت و تدریس محمد ملکی در ایران و کشورهای دیگر،به موفقیت های چشم گیری دست یافته اند و تنها دلیلش آوزش کاملا اصولی و صادقانه است.

پس خود را باور کنید و با خیالی آسوده در این زمینه پا بگذارید اما قبل از شروع و خریداری وسایل و ... پیشنهاد میکنیم دوره آموزشی دوره جامع مدیریت آتلیه ما را تهیه نمائید تا بدانید چه ابزارها و چه علومی را خیلی خوب باید مسلط شوید.

اصولی کار کردن را سرلوحه خود قرار دهید.

[calltoaction align="center" title="همین حالا پیش نمایش ها را مشاهده کنید" button_text="کلیک کنید" button_link="https://www.manisoft.ir/courses" button_background="#f2a202"]از صفر به تسلط بسیار عالی خواهید رسید آنهم در کمتر از 14 روز در منزل و محل کار خود[/calltoaction]