چگونه عکس های خود را پاییزی کنیم ؟

آموزش تولید تم و حس و حال پاییز در هر عکس در طراحی آلبوم دیجیتال به فارسی

 یکی از آرزوهای هر عکاس،گرفتن عکس در فصل پاییر است،اما این فصل پاییز در همه مکان ها زیباییش مانند بسیاری لوکیشن ها و فضاهای دیگر نیست و اغلب مکانهای خیلی زیبا را نمیتوانیم حضورا برویم چرا که یا دور است ، یا خارج از کشور است و ...

آیا باید باور کنیم که اغلب عکسهای پاییزی در فصل پاییز گرفته شده یا نه در فصل بهار و تابستان گرفته شده اما ادیت شده ، خب ، اگر ادیت شده ، پس خیلی ماهرانه و استادانه به پاییز تبدیل شده که وقتی به آن نگاه میکنیم،فقط محو زیبایی آن میشویم و توجه نمیکنیم که آیا ادیت شده یا خیر.

آموزش تولید فصل پاییز در هر عکس را محمد ملکی مدرس دوره های تجاری ادیت عکس و طراحی آلبوم در ایران،به سبکی آموزش داد که هیچکس باورش نمیشود عکس،بهار یا تابستان بوده که هم اکنون پاییز است.

برای آندسته از افراد که سریعا فکرشان به سمت افکت hue یا photo filter میرود بگوییم که تحت هیچ شرایطی با ابزارهایی مانند این دور برای تولید تم پاییز یا پاییزی کردن عکس استفاده نمیکنیم و تماما اصولی است که در فتوشاپ اجرا و از اکشن یا براش نیز استفاده نشده است.با دیدن دموها به این باور میرسید که اصولی وجود دارد که فقط مانی سافت آنها را ارائه میدهد.

پاییزی کردن عکس پر از نکته است،خیلی افراد سعی در انجامش دارند اما اغلب بصورت کامل نمیتوانند آنرا اجرا کنند،اما این آموزش آنقدر کامل است که هر عکسی بدون استثنا در هر شرایطی را به پاییز تبدیل مینماید.

هنرجوها هم اکنون در آموزشهای تکمیلی طرای آلبوم دریافت نمایند.

 

برای مشاهده دموها و توضیحات این دوره حرفه ای اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید