شروع یک پروژه ویدیویی بسیار مهم است و موجب میشود که به عنوان یک نکته مثبت یا منفی در ذهن مخاطب قرار بگیرد،نکته مثبت را میتوانید با آموزش Element3d مانی سافت در ذهن مشتریان خود قرار دهید.

آموزش حرفه ای Element3d و ساخت تیزر اول فیلم

وقتی که یک کلیپ ویدیویی شروع به نمایش میشود،شروع این کلیپ بسیار مهم میباشد چرا که اولین ثانیه های یک تیزر تبلیغاتی یا موزیک ویدیو است که در ذهن خیلی خوب به جا میماند.

این اثرگذاری ویدیو در ذهن مخاطب ، توسط المنت تری دی Element3d بسیار بسیار میتواند موثر باشد.

امروزه اغلب کلیپ های تبلیغاتی و تیزرهای تلویزیونی و موزیک ویدیوها،در ابتدای شروع کلیپ،از این پلاگین قدرتمند یعنی المنت تری دی استفاده میکنند.

نتیجه میگیریم که وقتی از المنت تری دی Element3d در پروژه های ویدیویی و تیزرهای تبلیغاتی استفاده میکنیم،خواهیم توانست یک شروع اثرگذار و ماندگار در ذهن مخاطب را نقش ببندیم،اما ... ایا نصب پلاگین و انجام یک استایل میتواند این اثر خوب را در ذهن مشتری ، توسط پلاگین المنت تری دی ایجاد کند؟ خیر ، همیشه اصولی وجود دارد که در آموزشهای سطحی و مثلا پیشرفته ای که به زبان فارسی ، بجز مانی سافت ارائه شده ، اشاره ای نمیشود.اغلب کسانی که اقدام به ساخت اموزش میکنند،به سراغ آموزشهای خارجی رفته و با دیدن آنها سعی بر کپی نمودن و فارسی نمودن آموزش المنت تری دی مینمایند،همین موضوع است که افراد را از تهیه آموزشهای حرفه ای چون مانی سافت،سرد نموده و نظر انان را تغییر میدهد.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.