یکی از بخش های حساس و مهم در آموزش فارسی فاینال کات به فارسی توسط مانی سافت،پروجکت و مدیریت نمودن صحیح آن میباشد که تدوینگر در فاینال کات باید با اصول آن آشنا باشد.

آموزش فارسی و حرفه ای فاینال کات مبحث پروجکت

توجه نموده اید که چرا اغلب افراد از فاینال کات فرار میکنند و به سمت سایر نرم افزارها مانند پریمیرپرو و ... میروند؟

تنها دلیلی که این فرار از فاینال کات دارد،عدم درک صحیح و شناخت خیلی خوب فاینال کات میباشد.

همانطور که میدانید برای یادگیری فاینال کات پرو منابع متعددی وجود دارد اما به جرات میتوانیم بگوییم که هیچ تیمی مانند مانی سافت و تدریس محمد ملکی ،همه چیز را نمیگویند.

منظور از همه چیز چیست؟ آیا در مورد منوها صحبت میکنیم ؟ خیر ، همه چیز یعنی کوهی از تجربه که مدرس مانی سافت طی سالهای گذشته از طریق اجرای پروژه های متعدد در تدوین فیلم با فاینال کات بدست آورده و مهم اینجاست که تمایل دارد این تجربیات را با شما و هنرجوهایش تقسیم و بیاموزد.

اینک پس از گذشت سالها کار نمودن با فاینال کات،تصمیم گرفتیم که این تجربیات کاربردی را برای اولین بار به فارسی و سبک آموزشی متفاوت،در اختیار فارسی زبانان دنیا قرار دهیم.

فاینال کات پرو دارای توانایی های منحصربفردی است که اگر آنها را درست یاد بگیریم بی شک در دنیای شیرین و لذت بخش تدوین با آن غرق خواهید شد و هیچگاه نمیخواهیم که از آن بیرون آییم.

پروجکت یکی از بخش های مهم فاینال کات پرو میباشد که کاربر باید با یادگیری درست آن،تمام پروژه خود را در آن چیده و کار نهایی را به مشتری تحویل دهد.

اگر از تدوینگران نرم افزارهای دیگر هستید،باید بگوییم که دنیای تکنیک ها و روش تدوین در فاینال کات بسیار متفاوت است و زمان کوتاهی لازم است که به آن عادت کنید،اما به محض اینکه به اصول فاینال کات عادت کردید،دیگر آنرا رها نخواهید نمود و به ضعف سایر نرم افزارهای دیگر پی خواهید برد.