با پلاگین المنت تری دی Element3d در افترافکت میتوانید اینترو و تیزرهای بسیار زیبا بسازید اگر پکیج آموزش مانی سافت را تهیه کنید و به تسلط برسید.

آموزش ساخت تیزر و اینترو با المنت تری دی Element3d

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید،محیط تولید تیزر و تکنیک های سینمایی و سه بعدی در افترافکت توسط پلاگین المنت تری دی Element3d میباشد.

در المنت 3d میتوانید اشکال و تکنیک های سه بعدی را پیاده کنید که تا قبل از این باید درون نرم افزارهایی مانند تری دی مکس و ... اجرا میشد ، که اجرای آنها کاری بسیار سخت و پیچیده بود.

به لطف پلاگین Element3d و افترافکت،میتوان لوگوهای سینمایی و بسیار جذابی را تولید نمود آنهم در مدت زمان حدود یک ساعت،اما بلدی میخواهد و باید پلاگین المنت تری دی Element3d و اصول افترافکت را خیلی خوب شناخت.

در تصویر بالا پرچم ایران بر روی یک سطح شیشه ای قرار گرفته که انعکاس محیط درون آن مشاهده میشود،حال میتوانید به این پرچم،ضخامت داد،چرخش ایجاد نمود،طراحی نور پیاده کرد و ...

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های دیگر تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.