چگونه از عکسهایمان یک کلیپ بی نظیر و حرفه ای که اصطلاحا به آن فتوکلیپ یا کلیپ عکس گفته میشود،بسازیم؟

آموزش تولید کلیپ عکس و فتوکلیپ و میکس عکس فارسی

نام این دوره آموزشی را فتوکلیپ پرودیوسر گذاشته ایم.

[row][column size="1/2"]مدت ها بود در این فکر بودیم که چگونه عزیزان عکاس و تدوینگر،عکسها و کارهای عکاسی خود را به صورت یک کلیپ جذاب و بسیار حرفه ای تولید و به دوستان و مشتریان خود ارائه کنند. پس از اینکه درخواست های مکرری در این خصوص به سمت ما روانه شد،تصمیم گرفتیم کامل ترین آموزشی که تاکنون در این خصوص تولید شده را به زبان فارسی تولید کنیم که حال،این آموزش آماده شده است. در این آموزش که حدودا سه ساعت زمان آن میباشد،نرم افزار و افکت ها،آموزش و تمام لازمه های اجرای یک فتوکلیپ جذاب یا کلیپ عکس بسیار زیبا قرارداده شده است.[/column] [column size="1/2"]آموزش فارسی ساخت کلیپ عکس عروسی[/column] [/row]

 

[row divider="yes"][column size="1/2"]آموزش ساخت کلیپ عکس عروسی به فارسی توسط مانی سافت[/column] [column size="1/2"]آرزوی هر عکاس و تدوینگری است که بعد از رفتن به یک مراسم و یا تفریح به مناطق دیدنی،و یا بعد از گرفتن عکسهای جانجالی یا خبری،از عکسهای خود یک کلیپ عکس جذاب به همراه موزیک با یک شروع مناسب تولید کنند،اینک وقت آن است که شاهد رسیدن به این آرزوی خود باشید و با تدریس محمد ملکی به صورت کاملا اصولی از صفر،بدون نیاز به داشتن هر تجربه ای،عکسهای خود را به یک فتوکلیپ یا کلیپ عکس تبدیل کنید.با این آموزش میتوانید عکس های خبری خود را به سبکی خاص به یک کلیپ جذاب و البته حرفه ای تبدیل نمائید.پروژه جشن تولد خود را متحول کنید.عکسهای عروس و فشن را بی نهایت خیره کننده کنید.[/column] [/row]

چه چیزهایی در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت؟

 1. نرم افزار به همراه این دوره آموزشی به شما داده میشود و لازم است بدانید که کرک نرم افزار در سرتاسر اینترنت دارای مشکل است و زمانی مشخص میشود که قصد تولید منو داشته باشید،اما مانی سافت نسخه بسیار بی نقص را برای شما مهیا نموده اید.
 2. نصب برنامه را انجام میدهید و آنرا بخوبی میشناسید.
 3. وارد نمودن تصاویر را اجرا خواهید نمود.
 4. موزیک های مورد علاقه خود را وارد مینمائید.
 5. یاد خواهید گرفت که چگونه مدت زمان تصاویر را بر اساس زمان دلخواه ، بصورت دسته ای،یعنی میتوانید همزمان مدت زمان نمایش 200 عکس را به 4 ثانیه تغییر دهید و اینکار را بارها تکرار کنید.
 6. فراخواهید گرفت که چگونه چند ده یا چند صد عکس را با یک موزیک خاص هماهنگ نموده و بتوانید مدت زمان عکسها و افکت های آنها را دقیقا تا زمانی که موزیک پخش میشود حفظ کنید و پروژه دقیقا با به اتمام رسیدن موزیک ، به پایان برسد.
 7. حدودا 500 افکت انتقالی در اختیار شما میباشد که میتوانید با سه کلیک 100 ها افکت را بر روی 100 ها تصویر بصورت هوشمند قرار دهید.
 8. مدت زمان 100 ها افکت را با دو کلیک بصورت همزمان ویرایش و تعیین مینمائید.
 9. برای شروع پخش فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود،اینترو و استارتهایی مناسب را تولید میکنید آنهم کاملا از صفر.
 10. تکنیکهای حرفه ای فید یاد ترکیب تتدریجی صدا در ابتدا و انتهای کلیپ عکس را بخوبی یاد گرفته و مسلط میشوید.
 11. درک مناسبی از خروجی های مورد نیاز پیدا نموده و میتوانید از پروژه برای مصارفی مانند : استفاده در پروژه های حرفه ای ویدیویی در پریمیرپرو،فاینال کات،ادیوس و ... استفاده کنید،یا تمام فتوکلیپ را بر روی فلش تهیه کنید ، یا پروژه را به صورت دیسک دی وی دی یا بلوری به همراه منو تولید کنید.
 12. میتوانید منوهای هوشمندی برای پخش در دی وی دی و بلوری طراحی کنید که در زمان پخش به بیننده توانایی انتخاب خواهید داد.
 13. جالب است بدانید که محمد ملکی مدرس دوره های عکاسی و ادیت در ایران،در این آموزش تصمیم گرفت که به شما نکاتی مانند هماهنگ نمودن سر ضرب موزیک و قرار دادن تصاویر و افکت ها را آموزش دهد،که بخوبی میتوانید در سرضرب موزیک یک افکت و عکس خاص را تنظیم کنید همانند نرم افزارهای حرفه ای مانند پریمیرپرو،فاینال کات،ادیوس و ... اما اینبار به سبکی جالب و بسیار ساده!
 14. تکنیک های فید اوت Fade Out و فید این Fade in که تکنیک های بسیار جذابی در تولید کلیپ های ویدیویی هستند را خواهید آموخت.
 15. بخش بسیار متفاوت و جذاب این آموزش،اجرای ترکیب 9 عکس و 5 عکس و 3 عکس بصورت همزمان در قالب های بسیار هنری است که چشم بیننده را معطوف خود میکند و دقیقا شما را بیاد نرم افزاری مانند افترافکت و کارهای آن می اندازد.
 16. آموزش به سبکی داده شده است که دو حالت دارد:اول اینکه اگر عجله داشته باشید،در زمانی بسیار کم خالق جذابیت هایی خواهید شد که شخص باید در نرم افزارهای حرفه ای چند ساعت وقت بگذارد،دوم : اگر فرصت داشته باشید کارهایی حرفه ای با موزیک و تصویر خواهید داشت.
 17. چگونه اسلایدها را جابجا و مدیریت کنیم.
 18. چگونه اسلایدها سیاه برای هدف های تدوین تولید کنیم.
 19. یکی از جذابترین بخش های تولید یک فتوکلیپ،ساخت اینترو و نوشتارهای متحرک است،بخوبی یاد خواهید گرفت که چگونه اینترو ها و نوشته های انممیشن با مدیریت کامل را انجام دهید.
 20. بسیاری اوقات تمایل داریم به عنوان تبلیغات،بر روی تمام اسلایدها ، ادرس وبسایت یا امضای خود را و یا لوگوی خود را قرار دهیم!اگر قرار باشد تک به تک باشد امکان پذیر نیست،پس با تکنیکی مخفی فراخواهید گرفت چگونه یک نوشته و توضیح را در پایین فتوکلیپ یا کلیپ عکس خود قرار دهید.
 21. پیکربندی های حرفه ای و لازم در برنامه را فراخواهید گرفت.

[row divider="yes"][column size="1/4"]قیمت : 75000 هزار تومان[/column] [column size="1/4"]برای پرداخت و دانلود کلیک کنید[/column] [column size="1/4"]نرم افزارها به همراه آموزش میباشند[/column] [column size="1/4"]دانلود پیش نمایش[/column][/row]