سینک صدا در ساخت موزیک ویدیو و کلیپ و پادکست های ویدیویی یکی از مهمترین بخش هایی است که هر تدوینگر یا ادیتور در فاینال کات باید خوب آنرا بلد بوده تا بتواند در تمام شرایط اجرا کنید

آموزش سینک صدا و تصویر در فاینال کات به فارسی طی 19 دقیقه

امروزه تولید ویدیو به یکی از مهمترین گزینه های تبلیغات و مارکتینگ ویدیویی تبدیل شده و بسیاری افراد در حد بسیار بالایی در تولید ویدیو درآمد کسب میکنند.

مانی سافت با هدف اینکه شما در تولید ویدیو ، قدم به قدم به تسلط برسید،تجربیاتش را با آموزش فاینال کات به شما منتقل مینماید.

آموزش سینک صدا و تصویر حالا چند صدا و چند تصویر که هیچ محدودیتی در آن وجود ندارد توسط فاینال کات براحتی اجرا خواهد شد.

در این آموزش فارسی فاینال کات که مدت آن 19 دقیقه میباشد،شما به سبکی کاملا حرفه ای با نحوه سینک صدا و تصویر آشنا شده و در حین آموزش،محمد ملکی مدرس دوره،نکاتی مهم را نیز در خصوص صداها آموزش میدهد.

سینک صدا در فاینال کات محدودیتی ندارد،میتواند با صدا و تصاویر تکی باشد یا همزمان چندین صدا و چندین تصویر.

برای داشتن یک سینک صدای موفق در تدوین فیلم و تولید ویدیو،نیازمند وجود صداهای مناسب هستید،سینک صدا ترکیبی از یک صدای بسیار با کیفیت و چندین ویدیویی که از همان صدا اما نسخه بی کیفیت هستند تشکیل میشود که در فاینال کات باید مدت زمان کلیپ ها بر اساس صدای با کیفیت بسیار دقیق تنظیم شده و صدای کلیپ های قبلی را حذف نمائیم تا فقط صدای با کیفیت شنیده شود.

اگر امکان استفاده از دستگاه های مک را ندارید،مانی سافت میتواند پی سی قدرتمند شما را به صورت مستقیم به سیستم عامل مک مجهز نموده و فاینال کات و ملزومات را روی آن اجرا کند تا بتوانید از این سیستم عامل و نرم افزار بی نظیر بهره کامل را ببرید.