اگر نتوانید چشم ها را در طراحی آلبوم و ادیت عکس به زیبایی اجرا کنید،امتیاز از مشتری دریافت نخواهید نمود.

آموزش طراحی آلبوم دیجیتال و ژورنال عروس با مبحث چشم کهربایی به فارسی

همانطور که میدانید در اغلب عکسهایی که در اتلیه و یا فضای باز از اشخاص میگیریم،اولین قسمتی که توجه همگان را جلب مینماید چشم است.

چشم افراد در عکسها دارای زیبایی های متفاوتی هستند اما این زیبایی ها در عکسهایی بدون ادیت دیده نمیشود ( منظور ما تغییر رنگ چشم نیست ) بلکه کهربایی نمودن و ایجاد به تصویر کشیدن واقعیت عنبیه و زیبایی های درون چشم است،در بسیاری از آلبوم هایی که امروزه میبینید چشم ها بسیار زلال مانند آبی که درون آن پیداست میباشد،این کار را توسط این تکنیک اجرا مینمایند.

در این بخش از آموزش ادیت عکس و طراحی آلبوم عروس و زیباسازی عکسهای فشن،به سبکی حرفه ای خواهید شد که در کاری میکنید در چشمان سوژه یا پرتره خود،تصاویری که براحتی دیده نمیشوند را نمایان میکنید و باورکردنی نیست وقتی که در چشم در فتوشاپ جزئیات را با تکنیک نمایان میکنید متحیر میشوید.

امروزه در اغلب عکسهای حرفه ای ها در خارج از کشور این تکنیک در فتوشاپ و طراحی آلبوم دیجیتال اجرا میشود و زیبایی کار را چند برابر میکنید.

گاها با دیدن این عکسها پیش خود فکر میکنید که خوش بحال عکاس که چه لنزی دارد؟!!! اما این فکر اشتباه است چرا که در این اموزش محمد ملکی مدرس دوره های عکاسی و ادیت در ایران،ثابت مینماید که لنز نقش اولیه را دارد و این توانایی شما در ادیت عکس است که موجب این اتفاق میشود.

 

برای مشاهده دموها و توضیحات این دوره حرفه ای اینجا کلیک کنید

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید