با آموزش حرفه ای افترافکت میتوانید نویز در فیلم را مخصوصا در شب به صورت خیلی عالی حذف کنید و همزمان تصحیح رنگ سینمایی را اجرا کنید.

آموزش فارسی افترافکت با مبحث رفع مشکل نویز در فیلم

یکی از بزرگترین مشکلاتی که یک تولیدکننده موزیک ویدیو یا تولیدکننده فیلم های سینمایی با آن روبرو هستند،نویز است.

نویز به دانه های سفید و رنگی در فیلم گفته میشود که به دلیل کم بود نور ایجاد میشود.

یکی دیگر از علت های بوجود آمدن مشکل نویز،عدم تنظیم صحیح دوربین در زمان فیلمبرداری است.

اما در خصوص آموزش افترافکت به فارسی که با تدریس محمد ملکی به یکی از آموزشهای بی نظیر در زمینه شناخت افترافکت و تدوین فیلم در آن تبدیل شده،در یک ساعت آموزش از لحظه نصب و راه اندازی تنظیمات جهت رفع مشکلات نویز شروع میشود و با اجرای تکنیک رفع نویز و همزمان اجزای وضوح بخشیدن به ویدیو ادامه می یابد.

در این مدت تاثیرات رفع مشکل نویز هم در نور روز و هم در تاریکی شب به صورت کاملا اصولی و حرفه ای آموزش داده میشود.

اما نکته بسیار مهمی را محمد ملکی مدرس دوره ، به هنرجو می آموزد،اینکه بعد از اجرای رفع مشکل نویز در فیلم با افترافکت،باید کالورگردینگ یا تصحیح رنگ سینمایی را انجام داد.

باید بدانید که تمام ویدیوهای رکورد شده توسط شرکت های فیملسازی و حتی تولید کلیپ و ویدیو ، در مرحله نهایی ادیت در افترافکت،باید تصحیح رنگ سینمایی شوند،به همین دلیل است که ویدیوهای خارجی یا شرکت های معتبر بسیار جذاب بوده و ما تمایل زیادی به دیدن آنها داریم.

اغلب ویدیوهایی که رکورد میشود دارای لومینانس و گامای اضافه هستند که باید برطرف شوند،این یکی از دلایلی است که کار نهایی برخی افراد در افترافکت بسیار عالی و متفاوت میباشد.

نکته بسیار مهم این آموزش
این است که پس از اجرای رفع مشکل نویز،تصحیح رنگ سینمایی انجام شد بدون استفاده از ( داوینچی ، لومتری ، مجیک بولت و یا هر گونه افکت آماده دیگر ) به این دلیل که مانی سافت معتقد است اغلب گزینه هایی که به دنبال آن هستیم در خود افترافکت است و باید از اصول آن استفاده شود.با مشاهده ویدیو زیر به این باور خواهید رسید که چقدر زیبا و دقیق میتواند اصلاح رنگ فیلم در افترافکت را بدون افکت های دیگر انجام داد.

ویدیو زیر را مشاهده کنید

 

 

مشاهده تمام ویدیوها و تهیه پکیج آموزشی اینجا کلیک کنید