نقطه شروع تمام کسانی که در عکاسی آتلیه و عکاسی استودیویی حرفه ای شده اند...

آموزش فارسی عکاسی در اتلیه بصورت حرفه ای از نورپردازی تا گرفتن عکسها

باز هم مانی سافت شاهکاری دیگر را ارائه نمود.

امروزه عکاسی در آتلیه و یا هنر گرفتن عکس در آتلیه و استودیوهای عکاسی،دارای بازار داغ و پردرآمدی است که هر کس را راغب به قدم گذارندن در این را مینماید.

محمد ملکی مدرس دوره های عکاسی حرفه ای در ایران،اینبار تصمیم گرفت تا تجربیات بسیار حرفه ای خود را بصورت ویدیو در اختیار علاقمندان و شیفتگان این هنر قرار دهد.

مطمئنا آموزش زمانی موثر خواهد بود که مدرس بخواهد واقعا آنچه را که میداند به افراد منتقل و آموزش دهد.

افراد بسیار زیادی هستند که بصورت شاگرد و یا کارآموز سعی در گذراندن وقت در آتلیه ها و استودیوها به امید اینکه صاحب آنجا به آنها چیزی بیاموزد سپری میکنند اما غافل از اینکه همان صاحب آتلیه یا استودیو عکاسی ، شخص را رقیب خود میداند که همین طرز فکر موجب میشود یا چیزی به او یاد ندهد و یا نکات را با گنگی به اون منتقل کند که در نهایت شخص هیچگاه به نقطه مناسب این حرفه یعنی عکاسی در آتلیه نخواهد رسید.

در این میان مانی سافت به عنوان تنها تیم تولید کننده آموزشهای فارسی و کاملا منحصر بفرد در میان تمام کشورهای تولیدکننده،با تجارب مدرس خود تمام نکات را به روشی به هنرجوهای خود می اموزد که هیچکس باورش نمیشود که واقعا ویدیویی میتواند در زمانی حدود 4 هفته به نقطه ای برسد که ....

بله در زمانی حدود 4 هفته آنچنان هنر مدیریت یک آتلیه را می اموزید که اگر کسی بخواهد آنرا به شما بیاموزد میگوید حدودا یک سال و ... طول خواهد کشید که واقعا اینطور نیست.تمام موضوع این است که نمیخواهند بشما بیاموزند و یا شاید نتوانند به شما درست منتقل کنند.

این دوره آموزشی بسیار کامل و کاملا از صفر بوده و دارای بخش های زیادی است که بشما توصیه میکنیم تمامی دموهای آنرا از طریق لینک زیر مشاهده کنید.

لینک دوره : کلیک کنید