آموزش تدوین فیلم سینمایی در فاینال کات با سبک آموزش مانی سافت،تجربه ای متفاوت از یادگیری میکس فیلم در مک میباشد.

آموزش فارسی فاینال کات به مدت 19 دقیقه برای تدوین فیلم 

وقتی میکس فیلم در فاینال کات را شروع میکنید،اوایل شیفته ظاهر متفاوت فاینال کات میشود،مخصوصا کسانی که قبلا با نرم افزاری مانند پریمیرپرو تدوین فیلم انجام داده اند.

پس از چند روز که از تدوین فیلم در فاینال کات گذشت و بخش های متنوع فاینال کات برای شما تکراری شد،تازه به این نکته میرسید که حالا از کجا شروع کنم؟!

بسیاری افرادی که تدوین فیلم با فاینال کات را شروع میکنند،ابتدا تصور میکنند که فاینال کات بسیار ساده و امکانات خاصی ندارد اما مانی سافت با تدریس محمد ملکی،کاملا خلاف این موضوع را ثابت نمود و نشان داد که به جرات میتوان گفت حرفه ای ترین نرم افزار تدوین غیرخطی در دنیا،فاینال کات است.

در هر نرم افزار نکاتی وجود دارد که افراد نیمه حرفه ای به آنها نخواهند رسید و میبایست یک شخص خبره به آنها آموزش حرفه ای را ارائه دهد.

فاینال کات برای کسانی خوب است که هدفشان لذت تدوین فیلم و تولید ویدیو است و البته کسانی که زیبایی و سرعت را نیز در نظر دارند.

لایبرری در فاینال کات از مهمترین مباحث آموزش فارسی فاینال کات در ایران توسط مانی سافت است که متاسفانه بسیاری از مراکز آموزشی در ایران و حتی خارج از ایران،به سادگی از کنار آن میگذرند.

ویدیو زیر را مشاهده کنید تا متوجه تفاوت بسیار زیاد مانی سافت و محمد ملکی با سایرین شوید.