آموزش پریمیرپرو فارسی با درک کامل پراکسی در تدوین به شما دنیای جدیدی را هدیه میدهید که تدوین فیلم را بسیار سریعتر و حرفه ای تر اجرا کنید.

آموزش فارسی پریمیرپرو درک کامل پراکسی در تدوین فیلم 

وقتی که پا به دنیای تدوین فیلم با پریمیرپرو و فاینال کات میگذارید بدون شک با مبحث پراکسی روبرو خواهید شد.

پراکسی در تدوین فیلم که توسط نرم افزارهای میکس فیلم فاینال کات و پریمیرپرو پشتیبانی میشود،یک تکنولوژی است که توسط آن میتوانید انواع فرمت های ویدیویی بسیار سنگین را توسط سخت افزارهای متوسط تدوین کنید و نیازی به ارتقا سخت افزار برای تدوین فیلم نداشته باشید.

پراکسی یک واسط در نرم افزار پریمیرپرو و فاینال کات است تا تدوینگر بتواند فایلهای ویدیویی فورکی و بالاتر و حتی راش دوربین های رد Red را براحتی وارد برنامه نموده و بدون نگرانی تدوین فیلم را انجام دهید.

خرید سخت افزار برای پریمیرپرو و تدوین فیلم امروزه به یک چالش تبدیل شده است که تدوینگر را مجبور به انجام هزینه های سنگین مینماید.

اگر سخت افزار شما دارای 8 یا 16 گیگابایت رم و پردازند آی تری و گرافیک جی تی ایکس هستید،میتوانید مانند یک سیستم بسیار بسیار حرفه ای تر تدوین راش های سنگین ویدیویی را با پراکسی انجام دهید.

با مشاهده ویدیو زیر که توسط مانی سافت و تجربیات محمد ملکی تولید شده است،یکبار برای همیشه درک خیلی خوبی از پراکسی Proxy در تدوین فیلم با پریمیرپرو و فاینال کات بدست خواهید آورد،حال نوبت به آن میرسد که پراکسی را در حین تدوین استفاده و بیشترین کارایی آنرا تجربه کنید.

با تهیه آموزشهای مانی سافت،تجربه های گران قیمتی را بدست خواهید آورد.