آیا میدانستید که در المنت تری دی Element3d میتوانید آبجکت های فتوشاپ را به صورت مستقیم وارد افترافکت نموده و آنها را سه بعدی و لوگوی سینمایی کنید؟

آموزش فارسی پلاگین المنت Element3d و آبجکتهای فتوشاپ

وقتی پای محصولات ادوبی مانند افترافکت و فتوشاپ به صورت مجتمع می آید،هیچ چیز جلودار این دو نخواهد شد،مخصوصا زمانی که نتیجه کار این دو را توسط پلاگین المنت تری دی Element3d تبدیل به یک لوگوی سینمایی نمائید!

در این بخش از آموزش فارسی پلاگین Element3d المنت تری دی،محمد ملکی،نحوه وارد نمودن آبجکت های هوشمند از فتوشاپ به افترافکت و در آخر تولید حالت سه بعدی را آموزش میدهد.

بسیاری افراد که با پلاگین Element3d کار میکنند،اغلب به فتوشاپ رفته و توسط توانایی های خود یک شکل را ایجاد و در نهایت آنرا تبدیل به یک عکس نموده و سپس وارد افترافکت مینمایند،اما اینبار یکی دیگر از واقعیت های اصولی المنت تری دی ارائه گردید،که توسط آن دیگر نیازی به درست نمودن عکس در فتوشاپ و وارد نمودن به افترافکت نخواهد بود و با دستوراتی که شرکت ادوبی برای ارتباط مستقیم نرم افزارهای خود،ایجاد نموده،میتوانید با چند دستور ساده،از آبجکت و لوگوی خود را از فتوشاپ به المنت تری دی منتقل نموده و دستورات تولید سایه ، ضخامت ، رنگ ، استایل و ... را روی آن اجرا کنید.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های دیگر تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.