ترانسیشن های سینمایی که در افترافکت اجرا میشوند دارای جذابیت خاصی بوده که کاربردهای فراوانی در تولید کلیپ و پروژه های ویدیویی نیز دارند

آموزش و دانلود ترانسیشن سینمایی در افترافکتس

امروزه ترانسیشن های سینمایی در تدوین فیلم جایگاه خاصی پیدا نموده اند.

نرم افزار افترافکتس نیز با استفاده از توانایی های خود،بهترین و حرفه ای ترین ترانسیشن های سینمایی را تولید میکند.

این مجموعه دارای 25 دقیقه آموزش کاملا اصولی است که در آن :

  1. نحوه استفاده از ترانسیشن های سینمایی
  2. استفاده از صداهای سینمایی ترانسیشن
  3. استفاده از پریمیرپرو به عنوان مکمل افترافکت برای اجرای ترانسیشن های سینمایی

و به همراه تعداد بسیار زیادی ترانسیشن سینمایی اصلی و قابل استفاده در تمام نسخه های افترافکتس میباشد که بعد از دیدن آموزش فارسی مربوطه میتوانید براحتی توسط افترافکتس به تنهایی و همچنین به کمک پریمیرپرو ، پروژه های ویدیویی را بسیار شیک و حرفه ای نمائید.

استفاده از ترانسیشن های سینمایی در افترافکتس به دو روش امکان پذیر است یکی اسکریپ و دیگری پروژه هایی که نیازی به نصب ندارند و کار با آنها بسیار ساده است،این مجموعه از نوع اسکریپت نبوده و مشکلات آنرا ندارد.

برای اینکه متوجه شوید که منظور از ترانسیشن های سینمایی چیست ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

نکته مهمی که باید مد نظر بگیرید اینکه نمونه مشابه این ترانسیشن ها که در ویدیو بالا مشاهده نمودید در اینترنت وجود دارد ، این آموزش و مجموعه اسکریپت نیست و مختص به نسخه خاصی از افترافکتس نیست و در تمامی افترافکت ها بدون کپی نمودن فایل یا فعالسازی و مشکلات دیگر ، خیلی عالی اجرا میشود.

قابل توجه هنرجوهای پکیج آموزش افترافکت در این لینک ، این مجموعه برای شما بعنوان هدیه در سربرگ آموزش قرار گرفته که میتوانید هم اکنون آنرا دانلود و پروژه های خود را بی نظیر نمائید

اما همین مجموعه و آموزش آن نیز به صورت جداگانه از ، اینجا کلیک کنید ، امکان خرید جداگانه را دارد.