آموزش افکت و پلاگین پارتیکل یا پارتیکولار در افترافکت،از نصب و فعال سازی شروع میشود و شما حتما باید آنرا درست یاد بگیرید.

آموزش پارتیکل با افکت پارتیکیولار در افترافکت از مرحله نصب

وقتی که وارد دنیای آموزش افترافکت میشوید،باید بتوانید خود نرم افزارهایی مانند افترافکت و افکتی مانند پارتیکل یا پارتیکولار را نصب کنید تا در بدترین شرایط بتوانید اصطلاحا گلیم خود را از آب بیرون بکشید.

آموزش افکت و پلاگین پارتیکل Particular در افترافکت به سبک آموزش مانی سافت،مبحثی بسیار شیرین و جذاب است،که اگر یکی از آموزشهای دیگر مانی سافت را تهیه نموده باشید،بی درنگ این پکیج آموزش را نیز تهیه خواهید نمود.

حال آموزش افکت و پلاگین پارتیکل در افترافکت،از لحظه نصب و فعالسازی شروع میشود،و نسخه کامل این افکت به همراه نصب در اولین فایل اموزش پلاگین و افکت پارتیکولار یا پارتیکل ارائه شد.

درباره پارتیکولار Particular بیشتر بدانید
این افکت تولید شرکت ردجاینت Redgiant همان تولیدکننده افکت مجیک بولت Magic Bullet معروف در پریمیرپرو و افترافکت که برای تولید رنگ های سینمایی و تصحیح رنگ بکار میرود،میباشد،افکت Particular یکی از زیر مجموعه های Trapcode است.
به زبان ساده تر،در شروع این آموزش و همانطور که در نصویر بالا مشاهده میکنید،افکتی بنام Trapcode نصب خواهد شد که یکی از افکت های درون آن پارتیکولار Particular است و در کنار پارتیکولار،7 افکت دیگر نیز وجود دارد که در این مقطع آموزش در خصوص انها فعلا صحبتی نخواهد شد.
با افکت پارتیکولار ، ذرات معلق و هر چیزی که بتواند در فضا یا آسمان یا خارج از یک سطح ، معلق باشد،تولید میشود،بطور مثال
برف،باران،آتش،گلوله،برگ،درخت و ...
در اغلب فیلمهای سینمایی مثلا ماتریکس،وقتی به طرف شخص گلوله پرتاب میشود و گرمای گلوله اطرافش در حال شکستن هوا میباشد
تعداد زیادی گلوله به سمت شخص همزمان و یا در بازه های کوتاه و با فاصله پرتاب میشود
از آسمان گل های رز میبارد
در تصویر الماس های بسیار درخشان در حال چرخش هستند
در اطراف شخص که در حال حرکت میباشد،خطوط نورانی بسیار زیبا میچرخد و شخص را درون خود محصور مینماید
مانند فیلم دکتر استرنج،دروازه های نورانی تولید شود
و.... نمونه های بسیاری دیگر،تماما میتواند از پارتیکولار در افترافکت کمک بگیرد.

در افکت پارتیکولار Particular توانایی ها و کنترل بسیار زیادی بر روی زمان ، حرکت ، چرخش ، ریزش ، جهت ها دارید و آنچنان طبیعی هستند که هر در زمان مشاهده فیلمهای سینمایی که از پارتیکل در افترافکت استفاده میکنند،به ذهن کسی خطور نمیکند که این تکنیک ها با همین افکت پارتیکل در افترافکت تولید شده اند.

از این تاریخ تا زمانی که مبحث پارتیکولار در افترافکت ، در سایت مانی سافت ادامه دارد،هنرجوهای پکیج افترافکت،در سربرگ آموزش صفحه پکیج ، اقدام به دانلود آموزش نمایند.هم اکنون آموزش اول قرار گرفت.

مبحث پارتیکیولار مانی سافت در مدت زمان طولانی بیش از چندین ساعت خواهد بود که از نقطه صفر تا تولید تکنیک های کاملا خیره کننده ادامه می یابد.برای مشاهده دموها اینجا کلیک کنید

 

نسخه اصلی یا لایسنس اصلی افکت پارتیکولار Trapcode Particular

افکت های ردجاینت با لایسنس اصلی و کاملا اوریجینال با امکان استعلام از سایت تولیدکننده را از مانی سافت بخواهید.

اینجا کلیک کنید