آیا میخواهید افکت باران طبیعی و باران واقعی را در کلیپ و عکس های خود انجام دهید،تکنیک باران و برف طبیعی توسط برنامه افترافکت و پلاگین پارتیکل اجرا میشود.

آموزش پارتیکل در افترافکت و باران واقعی در 15 دقیقه

زمانی که در افترافکت و کار با پلاگین پارتیکل در افترافکت مسلط میشوید،یکی از اولین پروژه هایی که باید بصورت واقعی انجام دهید،باران و برف طبیعی در ویدیو و کلیپ است.

پلاگین پارتیکل در افترافکت آنقدر توانایی در طبیعی سازی برف و باران دارد که در کلیپ و ویدیو نمیتوانید تفاوت واقعیت و مجازی بودن را تشخیص دهید.

اما،اگر یک صفحه سیاه و تیره در افترافکت پارتیکل و باران و برف اجرا کنیم به هدف خود رسیده ایم؟

چرا اسم تایم لاین افترافکت را کامپوزیشن Composition گذاشته اند؟ اگر بتوانید به این سوال پاسخ دهید،یعنی توانسته اید درک اولیه و خوبی را در افترافکت بدست بیاورید.در پاسخ این سوال،کامپوزیشن به معنای ترکیب و ادغام است و در افترافکت یعنی توانایی ادغام تکنیک هایی که وبدیوهای شما را به واقعیت نزدیک مینمایند.

حال که با معنای فنی کامپوزیشن آشنا شده اید،باید بدانید که هیچ افکتی به تنهایی نتیجه حرفه ای را نمایش نخواهد داد،پس از اینکه افکت را تنظیم نمودیم،بدون شک باید از کلیپ ها یا راش های مناسب،عکس های عالی،تصحیح رنگ حرفه ای،موزیک خیلی خوب،استفاده کنیم.تمام این مدیاها دست به دست هم میدهند تا حاصل پروژه ما که همان کلیپ است،به واقعیت بسیار نزدیک شده و بیننده امکان غیر واقعی بودن آنرا نتواند تشخیص دهد.

پس دیگر میدانید که یک پلاگین مانند پارتیکل در افترافکت،به تنهایی و بدون رعایت نکاتی که گفتیم،نمیتوند خالق و یا تولیدکننده خوبی باشد.