اجرای ذرات معلق واقعی و کاملا نرم و آهسته با آموزش پارتیکل در افترافکت بخش کوچکی از توانایی های شما خواهد شد.

آموزش پارتیکل در افترافکت و ذرات معلق واقعی در 16 دقیقه

ذرات معلق در افترافکت که توسط پلاگین تراپکود و افکت پارتیکیولار ایجاد میشوند،زمانی جلوه نمایی میکنند که دارای سرعتی بسیار آهسته باشند.

پس از اینکه در پلاگین پارتیکل در افترافکت ذره های معلق را با سرعتی بسیار آهسته ایجاد نمودید،باید تنظیمات اندازه آنها را کنترل کنید که این اندازه ، همزمان با طول عمر آنها ارتباز مستقیم دارد.

جالب است که بدانید یکی از دلایلی که ذرات معلقی که توسط پارتیکیولار در افترافکت دارای زیبایی هستند،تصحیح رنگ سینمایی است که تدوینگر باید بر روی کل پروژه ایجاد کند.

در کامپوزیشن افترافکت یک تصویر قرار میدهیم ، یک لایه سالید ایجاد میکنیم ، افکت پارتیکل در افترافکت را بر روی سالید اجرا کرده و پس از تنظیمات آنرا ذخیره میکنیم ، حال باید به کالورگردینگ در افترافکت،صحنه ای سینمایی را خلق کنیم.

اینجاست که یک افترافکت کار باید بر روی اغلب تکنیک ها و رازهای افترافکت تسلط داشته باشید و سعی نکند با پلاگین های آماده ای مانند مجیک بولت ، فقط رنگ تصویر را تغییر دهد.

آموزش تصحیح رنگ سینمایی افترافکت یکی از پکیج های آموزشی مانی سافت با تدریس محمد ملکی است که بیش از 8 ساعت کاملا کاربردی و از ابتدا تولید و به شما پیشنهاد میکنیم اگر در افترافکت تدوین انجام میدهید ، حتما این آموزش را ببینید.اینجا کلیک کنید