یکی از تکنیک ها و نیازهایی که در هر پروژه تدوین فیلم ممکن است به آن نیاز باشد،قرار دادن لوگوی برند یا موضوع تولید ویدیو در پریمیر است که طی 19 دقیقه یاد خواهید گرفت،چگونه لوگو قرار دهیم،چگونه شفاف باشد،چگونه با استفاده از اوپاسیتی Opacity آنرا با ویدیو های دیگر ادغام کنیم.

آموزش پریمیر،نحوه صحیح درج لوگوی برند تدوین فیلم 19 دقیقه

بدون شک هر ویدیویی که تولید میشود،وابسته به یک تیم ، شرکت ، مجموعه و یا سازمان است که تدوینگر میبایست این وابستگی را با درج لوگو یا عنوان در پریمیر به نمایش بگذارد.

لوگو در تدوین فیلم نقش مهمی دارد و کسی که با پریمیر آنهم با آموزش پریمیر مانی سافت این کار را انجام میدهد،یکی از بهترین تولیدات را ارئه خواهد نمود.

امروزه لوگوی هر مجموعه ، شروعی برای معرفی مارکت یا معرفی مارکتینگ آن مجموعه است.

همانطور که در همه ویدیوهای آموزشی مانی سافت ، لوگو را مشاهده میکنید ، شما نیز در زمان تولید فیلم یا ساخت کلیپ با پریمیر در صورت نیاز باید لوگو را درج کنید.

آیا میشود هر لوگویی را قرار داد؟

خیر ، لوگو دارای شرایطی است

شرط اول اینکه لوگو باید بدون رنگ زمینه و شفاف باشد تا به خوبی در فیلم جای بگیرد

لوگو باید دارای کیفیت مطلوب باشد

رنگ لوگو باید مناسب و خوب دیده شود.

شفافیت و ادغام با Opacity در پریمیر آموزش داده شد

اوپاسیتی Opacity یکی از قابلیت های پریمیر است که توسط ان میتوانیم میزان شفاف بودن یا وجود داشتن ترک ویدیو را تعیین کنیم،مثلا این لوگو میتواند مقداری وضوح خود را از دست بدهد و در پریمیر حین تدوین میتوانیم از وضوح آن کم کنیم.

اوپاسیتی Opacity در پریمیر بسیار پرکاربرد است و در اغلب موزیک ویدیوها و کلیپ های عروسی و مذهبی و همینطور در فیلم های سینمایی استفاده میشود.

اوپاسیتی Opacity توانایی ادغام دارد

یکی دیگر از قابلیت های اوپاسیتی Opacity در پریمیر ، توانایی ادغام لوگو یا نوشته با ترک ویدیو با لایه ی پایینی است که میتوانیم بر اساس قوانین سایه ، روشنایی ، رنگ و خصلت های دیگر دو ترک ویدیویی در پریمیر را با هم ادغام و یک تکنیک زیبا را خلق کنیم.

توانایی شما

بدانید که هر نرم افزار تدوین فیلم میخواهد فاینال کات ، داوینچی استودیو و یا ... باشد ، دارای توانایی خاص خود میباشند اما موضوع مهم این است که ما چقدر نرم افزار تدوین خود را میشناسیم ؟

آیا همینطور نشسته و شروع به دستکاری میکنیم تا به نتیجه ای برسیم ؟

آیا خود را گرفتار منابع آموزشی میکنیم که در نهایت از متوجه نشدن آن خسته شده و سردرگم میشویم ؟

به شما پیشنهاد میکنیم که درست تصمیم بگیرید.