وقتی که تدوین فیلم و پریمیرپرو را به سبک تجاری که منحصربفرد برای مانی سافت است را بیاموزید،بدون شک از همه موارد درک کاملی بدست خواهید آورد چرا که تمام سعی مانی سافت همین است.

آموزش پریمیرپرو آپدیت شد.10 دقیقه interlace , Progressive

چرا بسیاری از تدوینگرها و ادیتورهای فیلم از برخی موضوعات فرار میکنند و یا اگر با آنها روبرو میشوند سعی بر تغییر مسیر میدهند؟

تنها دلیل این است که درک کامل و درستی از تدوین فیلم با پریمیرپرو ندارند که ریشه ی این موضوع و آموزش پریمیرپرو به سالها قبل تر باز میگردد.

در آموزش پریمیرپرو مانی سافت موضوعی بسیار مهم بنام اینترلیس Interlace و پروگرسیو Progressive مطرح شد.

اینترلیس و پروگرسیو مختص به پریمیرپرو نیستند بلکه قواعد و نکاتی هستند که هر تدوینگر و ادیتور فیلم و کسی که با پریمیرپرو یا فاینال کات یا با افترافکت در حال تولید فیلم است باید آنرا خوب بشناسد.

اینترلیس Interlace و پروگرسیو Progressive دو تکنولوژی نحوه نمایان شدن تصویر در نمایشگر هستند که ارتباط مستقیمی با فیلمبرداری و دوربین و تکنیک های تصویر دارند.

اگر این آموزش تدوین فیلم با پریمیرپرو را تهیه نکرده اید به شما پیشنهاد میکنیم حتما تهیه کنید حتی اگر فکر میکنید که تدوین فیلم با پریمیرپرو را بلد هستید

این آموزش یکی از اجزای پکیج آموزش پریمیرپرو میباشد که مفصل نیز ارائه شده ، اگر تمایل دارید مقداری در خصوص اینترلیس و پروگرسیو بدانید اینجا کلیک کنید