اینکه توسط پریمیر بدانیم در حال تدوین چه فایلها و فرمت هایی از ویدیوها هستیم یکی از نکات قوت یک تدوینگر حرفه ای است. این آموزش در پریمیر ارائه و کمک فراوانی به شما می نماید.

آموزش پریمیر آپدیت شد.مبحث شناسایی مشخصات کامل ویدیوها

میخواهیم شما را با مشکل بزرگی که در پریمیر با آن برخورد میکنید آشنا کنیم.

وقتی در حال تدوین فیلم با پریمیر هستید،چنانچه تسلط کافی در پریمیر را نداشته باشید،مانند بسیاری افراد که در پریمیر میکس فیلم یا تولید ویدیو را انجام میدهند،در انتها وقتی ویدیو تولید شد متوجه میشوید که کیفیت ویدیو شما پایین است.

موضوع بسیار ساده است،ما باید بدانیم ویدیوهایی که در پریمیر برای تدوین وارد نموده ایم،دارای چه مشخصات فنی مانند اندازه و تعداد فریم بر ثانیه و چه فرکانس صدایی هستند.

اگر در پریمیر بتوانیم این موارد را بررسی کنیم،با تولید سکانس پروژه ای که کاملا بر مشخصات ویدیوها منطبق باشد به مشکلات حداقلی برخورد خواهیم نمود.

افرادی که میگن خب من میتونم با راست کلیک و درست کردن یک سکانس از ویدیو یک سکانس منطبق داشته باشم،در حالت اول درست میگویند اما این صحبتشان نشان از کم تجربگی در تدوین فیلم با پریمیر است.

در بسیاری از پروژه های تدوین فیلم با پریمیر،با ویدیوهایی روبرو میشویم که دارای مشخصات فنی متفاوتی هستند که در کنار هم قراردادن آنها در یک سکانس کار پیچیده ای میشود و برای کسی که دنبال یک خروجی عالی در پریمیر است کار را سخت مینماید.

از اینرو برخی آموزشهای مانی سافت اگر به ظاهر ساده هستند اما چون از تجربه مدرس ، محمد ملکی ، گرفته میشوند ، در آینده تولید ویدیو در پریمیر کمک فراوانی به تدوینگر مینمایند.