آموزش پریمیر برای میکس و تدوین فیلم ها و ویدیوهای 360 درجه که حاصل آن خلق ویدیوهای بسیار جذابی بوده که توسط پریمیر تولید و حرکتی جدید است البته در این زمان.

آموزش پریمیر آپدیت شد.13دقیقه تدوین ویدیو 360 درجه

وقتی پریمیر را درست یاد بگیرید،در آینده در پریمیر مشکلات را به راحتی برطرف خواهید نمود.

اغلب مشکلات در پریمیر برای تدوینگری رخ میدهد که به صورت اصولی پریمیر را اموزش ندیده  و با تیکه تیکه دیدن و پراکندگی از منابع مختلف در پریمیر به نتایجی رسیده اند.

هنر تدوین فیلم در پریمیر که تماما تکه تکه کردن و چیدن و صحنه آهسته نیست ، تدوین فیلم در پریمیر دارای تکنیک ها و مباحث متعددی است که هر تدوین گر باید آنها را درست بیاموزد.

ما هیچوقت نمیتوانیم تدوین فیلم با پریمیر را در کلیپ عروسی یا اسپرت خلاصه کنیم چون شما که حالا در حین کار هستید ، بدون شک نمیتوانید تا سالهای طولانی در همین سطح با پریمیر باقی بمانید پس باید به پله ی بالاتری بروید و وارد تدوین های سینمایی و حرفه ای با پریمیر شوید.

در این آموزش پریمیر طی 13 دقیقه خیلی خوب با مبحث تدوین و تنظیم ویدیوهای 360 درجه مسلط خواهید شد.

با سیاست مانی سافت ، هنرجوهای این پکیج منحصربفرد در پریمیر ، هنرجو در پریمیر به مراحلی میرسد که در ابتدا اصلا فکرش را هم نمیکرده ، اما خب از آنجایی که هدف ما موفقیت هنرجو در پریمیر و تدوین است باید وی را با خیلی مسائلی که در جاهای دیگر گنگ هستند روبرو و راه خروجی از این چاله ها را برایش هموار سازیم تا در آینده با رفع آنها خوشحال شود که چرا مانی سافت را انتخاب نموده.