در هر نرم افزار تدوین فیلم مانند پریمیر به روش های متفاوتی میتوانیم دستور کات یا برش فیلم و صدا را انجام دهیم اما در کنار روش های صداها دستورات دیگری نیز برای کات فیلم در پریمیر وجود دارد که موجب سریعتر نمودن عملیات تدوین شد

آموزش پریمیر 29 دقیقه روشهای کات نمودن کلیپ در تدوین

تولید پکیج آموزش پریمیر تولید شده توسط مانی سافت همچنان ادامه دارد

وقتی که وارد دنیای تدوین فیلم با پریمیر میشویم در هر پروژه بدون شک باید با دستورات کات یا برش فیلم و صدا و میدیاها کار انجام دهیم.

کات کردن ، به بریدن کلیپ با میدیا میگوییم که بر حسب نیاز در ثانیه یا فریم مورد نظر انجام میدهیم.

در پروژه تدوین فیلم با پریمیر بارها و بارها کات انجام میدهیم.

کات در ابتدا توسط ابزار Razor در پریمیرپرو اجرا میشود اما رفته رفته به این نتیجه میرسیم که کات در پریمیر را Razor خطا داشته و نیازمند دقت بیشتری است ، از همینطور به سراغ کلیدهای ترکیبی پریمیر برای کات کلیپ میرویم.

وقتیکه که کلیدهای ترکیبی کات در پریمیر را یاد میگیرید تازه متوجه میشوید که چقدر در گذشته به خود سختی میداده اید و اکنون دیگر براحتی با یک کلیک میتوانید ده ها ترک ویدیو و صوتی را کات بزنید بدون اینکه دقت بالایی نیاز داشته باشد.

تمام سعی خود را مینماییم بسیار حرفه ای تر از هر کانال یوتیوب یا تیم آموزشی دیگر ، تدوین فیلم با پریمیر را به شما بسیار حرفه ای آموزش دهیم تا در زمان شروع همکاری با هر کمپانی فیلمسازی و تولید کلیپ ، مانند یک حرفه ای عمل نمائید.

پکیج آموزش پریمیر در حال تولید ما در آینده ، در کنار خود پکیج های خیره کننده ای خواهد داشت که در حال برنامه ریزی آنها نیز میباشیم.

هم اکنون میتوانید فایل شماره 25 به مدت 29 دقیقه را دانلود و استفاده کنید.