یکی از زیباترین تکنیک هایی که در پلاگین Element3d در افترافکت میتوان انجام داد،قرارداد تصویر پرچم یا هر عکسی درون یک المنت مانند یک گوی یا سطح براق و شیشه ای است.

آموزش پلاگین المنت تری دی Element3d و درج عکس پرچم

در بسیاری از پروژه های ویدیویی و تیزرهای تبلیغاتی میبینیم که یک تصویر بسیار با کیفیت و زیبا را درون یک المنت مانند گوی شیشه ای ، دیوار ، صفحه ساعت و ... قرار میدهند و آنچنان زیبا و خیره کننده میباشد که تمایل به دیدن دوباره آن داریم.

با دیدن چنین تصاویر زیبایی ، این سوال در ذهن ایجاد میشود که آیا با نرم افزارهای تری دی مانند مکس یا مایا درست شده است؟ و آرزو میکنیم که ای کاش بلد بودیم یا بهتر است آنرا یاد بگیریم.

زمانی که محمد ملکی مدرس دوره آموزش المنت تری دی Element3d در ایران،این آموزش را ارائه نمود،موجب شد تا کاربران و علاقمندان به چنین تکنیک هایی،یادگیری نرم افزارهای سخت و پیچیده ای مانند تری دی مکس و مایا را کنار بگذارند و با ورود به افترافکت و استفاده از پلاگین المنت تری دی Element3d چنین تصاویر زیبایی را ایجاد کنند.

 

 

جالب است بدانید اجرای چنین تکنیک هایی در المنت تری دی Element3d با افترافکت در زمان حدود 3 دقیقه انجام میشود.

کنترل کامل نور،چرخش،انیمیشن،نحوه قرارگیری در صحنه و ... همه چیز در المنت تری دی Element3d در افترافکت در اختیار شما میباشد.

نکته مهم اینکه وقتی درون افترافکت چنین تکنیک هایی مانند قرارداد پرچم در گوشی شیشه ای یا سطوح صاف انجام میشود،این افترافکت است که بعد از تولید آن ، میتواند جلوه های سینمایی مانند نور و رنگ را اجرا و تصویر را کامل حرفه ای کند.

پس نتیجه میگیریم که فقط با بلد بودن المنت تری دی Element3d نتیجه کامل بدست نمی آید مگر آنکه افترافکت و تصحیح رنگ افترافکت را نیز خیلی خوب بشناسیم.

مشاهده آموزش کامل المنت تری دی اینجا کلیک کنید

مشاهده آموزش اصول افترافکت اینجا کلیک کنید

مشاهده آموزش تصحیح رنگ سینمایی در افترافکت اینجا کلیک کنید