با آموزش حرفه ای افکت پارتیکل افترافکت توسط مانی سافت به نتیجه میرسید که باید پروژه های خود را بسازید و استفاده از پروژه آماده افترافکتس را کنار بگذارید،پروژه آلبوم تصاویر در گذشته به صورت آماده استفاده میشد که مانی سافت طی 68 دقیقه ...

آموزش پلاگین پارتیکل افترافکت پروژه آلبوم تصاویر 68 دقیقه

این آرزوی هر افکت افکت کاری است که خودش بتواند اغلب پروژه ها را بسازد و متوجه شود که واقعا افترافکت چه توانایی هایی دارد.

امروزه اغلب افراد مدعی بلد بودن افترافکت و کار با آن هستند مخصوصا در حضور مشتری،اما میدانند که استفاده از پروژه های اماده افترافکت هنر نیست،شاید مشتری ها باور کنند اما به مرور زمان وقتی متوجه شوند که شما توسط پروژه های آماده کلیپ ها و کارشان را ساخته اید،دیگر نگاه مثبتی به شما و کارهایتان نخواهند داشت.

در این آموزش پلاگین پارتیکل افترافکت،محمد ملکی تصمیم گرفت طی 68 دقیقه آموزش افترافکت،کاملا از صفر این پروژه که معروف به آلبوم پارتیکل است را آموزش دهد.

قبل ورود به افترافکت ، شما نیازمند داشتن دانش تنظیم و تصحیح سینمایی عکسهایتان هستید.اگر کلیپ های خارجی و حرفه ای ها نظر شما را جلب میکنند،دلیلش این است که انتخاب تصاویرشان به همراه تصحیح رنگ خیلی خوب انجام شده و وقتی با تصاویر خودتان مقایسه میکنید تصور میکنید که کارهای شما مبتدی و غیر حرفه ای است،البته که همینطور است،باید تمام عکسها و فیلمهایتان را با علم تصحیح رنگ به درجه عالی برسانید،اگر تمایل به یادگیری تصحیح رنگ در عکس دارید اینجا کلیک کنید

در ادمه اموزش پلاگین پارتیکل افترافکت و پروژه آلبوم تصاویر افترافکت،وقتی که عکسها را مرتب و طبق اصول تنظیم نمودید،باید تمام آموزشهایی را که استاد تا کنون به شما اموزش داده است را به نمایش بگذارید چرا این پروژه به صورت عمد تولید شده تا بتوانید علم خود و توانایی در پلاگین پارتیکل افترافکت خود را بسنجید.

حال برای اینکه درک بهتری از این آموزش داشته باشید دموی زیر را مشاهده کنید.