با افکت یا پلاگین پارتیکل افترافکت ،زیبایی هایی خلق میشود که میتواند پروژه های ویدیویی شما را از سایرین متمایز نماید،البته باید یاد بگیرید که بدون استفاده از پروژه آماده با پلاگین پارتیکل افترافکت تکنیک هایی را که کسی ندیده باشد اجرا کنید.

آموزش پلاگین پارتیکل افترافکت پروژه سینمایی قرمز 46 دقیقه

میرسیم به یک تکنیک بسیار زیبا که در افترافکت توسط پلاگین پارتیکل یا پارتیکولار توسط محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران به نام عنوان سینمایی قرمز اجرا گردید.

هنرجوهای پکیج آموزش سری اول افترافکت ما،در این زمان میتوانند دست به تولید ساخت لوگوهای اول سینمایی یا اینتروهای سینمایی زده و آنچه را که در ذهن دارند بسازند.

افترافکت در کلام یک نرم افزار است که بدون در نظر گرفتن هرگونه پلاگین ، باید خود آنرا شناخت ، دلیل اینکه اغلب افراد از افترافکت خسته میشوند و دست به دامان پروژه های آماده خواهند شد،یادگیری نا صحیح آن توسط کسانی است که مدعی بلد بودن هستند،این افراد که ظاهرا افترافکت را تدریس میکنند،با دیدن پروژه های اموزشی خارجی،سعی بر آموزش فارسی همان پروژه دارند و هیچ خلاقیتی در افترافکت که زاده ی فکر خود باشد را آموزش نمیدهند،نتیجه این میشود که چون همه چیز از قبل مشخص است،پروژه بدون وجود هرگونه خطا و مشکل به پایان میرسد که مشکل همینجاست،هنرجو و کسی که در حال یادگیری افترافکت است هم نرم افزارش و هم سیستمش ممکن است دارای تنظیمات مورد نظر آموزش نباشد،پس با مشکلاتی روبرو میشود که در آموزش هیچ اشاره ای به آن نشده.

محمد ملکی روشی را در پیش گرفته که صد در صد افراد با مشاهده آموزش افترافکت،به نتیجه کاملا مطلق میرسند البته اگر تمرین کنند،روش این است که بدون تمرین قبلی،شروع به اموزش اصول افترافکت مینماید و زمانی که به تولید یک پروژه کامل میرسد،چون از قبل تمرین نکرده،با مشکلات جدیدی روبرو میشود که هنرجو نیز روبرو خواهد شد،پس حین آموزش افترافکت برای این مشکلات راه حل درست را ارائه مینماید.

به همین دلیل است که مانی سافت به عنوان برند برتر آموزش افترافکت در ایران تبدیل شده و آرام آرام در حال طی نمودن مسیر جهانی شدن است.

در این آموزش پلاگین پارتیکل پارتیکیولار افترافکت که مدت زمان آن 46 دقیقه میباشد،یک پروژه کامل خام را شروع نموده و با استفاده از دانسته های قبلی مانند پلاگین آپتیکال فلیر،ماسک،موشن،پلاگین پارتیکل یک خروجی کامل و با کیفیت بسیار بالا را خواهید ساخت،اینجاست که میگوییم باید افترافکت را درست بیاموزید.

ویدیو زیر را مشاهده کنید