در آموزش پلاگین پارتیکل به فارسی یاد خواهید گرفت که میتوانید با اجرای نورپردازی و تصحیح رنگ سینمایی و مسیردهی به گلها در آسمان،تکنیک موشن گرافی را اجرا کنید که مقدمه ای بر این کار است.

آموزش پلاگین پارتیکل و تکنیک موشن گرافی و نورپردازی

مانی سافت اعتقاد دارد با اجرای تکنیک های متعدد در آموزش پلاگین پارتیکل در افترافکت،نکات خیلی واضح و دقیق در ذهن بجا میماند.

در این آموزش پلاگین پارتیکل در افترافکت که مدت زمان آن 14 دقیقه میباشد،مجدد از ابتدا بر روی لایه سالید در افترافکت،پلاگین پارتیکل را اجرا میکنیم،اینبار با یک تصویر بسیار زیبای گل کار را ادامه میدهیم.

نکاتی در خصوص اینکه چه نوع تصاویری به چه اندازی باید در پلاگین پارتیکل افترافکت استفاده شود گفته خواهد شد،پس از ورود تصویر گل در پلاگین پارتیکل،باید مطابق آموزشهای قبلی مسیردهی توسط لایت ها اجرا شود،اینبار برای اینکه حس و حال پروژه تولید شده متفاوت شود،از بکگراند زیبا و مرتبط با گل ها که هارمونی خوبی با یکدیگر داشته باشند استفاده میکنیم.

پس از اجرای گل ها و مسیر دهی حرمت در پلاگین پارتیکل افترافکت،باید صحنه آرایی را با نورپردازی سینمایی و جذاب بسته به نوع پروزه اجرا کنیم که ما تشعشع خورشید را در سمت چپ و آبی سینمایی را در سمت راست پیاد کردیم.با اینکار تصویری متفاوت و شاد و البته با توجه به نوع پروژه افترافکت پیاده سازی میکنیم.

در این آموزش مروری بر پکیج آموزش نورهای سینمایی افترافکت با پلاگین آپتیکال فلیر Optical Flare خواهیم داشت که در پکیج آموزش افترافکت به صورت کامل و اصولی آموزش داده شده است.

برای درک بهتر دموی زیر را مشاهده کنید.