در تدوین فیلم و تولید تیزرهای ویدیویی با پلاگین المنت تری دی Element3d این نورها هستند که موجب جذابتر و واقعی تر شدن المنت ها و اشیا میشوند

آموزش پلاگین Element3d فارسی با مبحث نور سینمایی

در زمانی که مشغول طراحی و اجرای المنت های سه بعدی در المنت تری دی Element3d هستید،باید بدانید که این نورها هستند که موجب زیباتر شدن اشیا و موضوعات مورد نظر شما میشوند.

در این مبحث از آموزش المنت تری دی که بخشی از پکیج آموزشی Element3d میباشد،خواهید آموخت که با چرخش نور به صورت لحظه ای بر روی هر المنت چه تاثیری ایجاد خواهد شد.

در آموزش پلاگین المنت تری دی Element3d خواهید آموخت که با استفاده از نمونه های آماده نورهایی که به آنها سینمایی میگوییم ، چگونه میتوانید جنس المنت یا نوشته سه بعدی را با محیط همخوان و هارمونی خیلی خوب را ایجاد نمود.

در المنت تری دی هر المنت یا نوشته ای که در حال ساخت نمونه سه بعدی آن هستیم،اگر نور مناسب و تنظیم شده برای آن ایجاد نکنیم ، راهی هست که بتوان درون خود افترافکت،نورپردازی های اسپات ، پارالل را به سبکی خیلی خوب انجام داد و اگر پلاگین المنت تری دی نقطع ضعفی در نورپردازی داشته باشد،خود افترافکت این مورد را پوشش داده و بخوبی میتواند جلوه های نوری را اجرا کند.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید