رعایت اصول در عکاسی و کادربندی از پرتره قانونی اجتناب ناپذیر است

آموزش کادربندی در عکاسی پرتره در فضای باز و باغ به فارسی

به عکاسی علاقه دارید؟

مدت هاست که از سوژه ها عکس میگیرید؟

تفاوت هایی در عکسهایتان با سایرین میبینید؟

چرا عکسهای سایرین بهتر از شماست ؟

و سوالاتی از این قبیل تماما در ذهن اغلب عکاسان نقش بسته و همیشه گرفتار آنها هستند.

آیا معتقد هستید که باید کلاسهای گران قیمت عکاسی شرکت کنید؟اصول را به هر روشی میتوانید بیاموزید و آنرا فرا بگیرید اگر .... اگر استاد بخواهد که واقعا شما یاد بگیرید.

محمد ملکی مدرس دوره های تجاری عکاسی و نورپردازی و طراحی آلبوم عروس در ایران،تمام هنر خود را بدون کم و کاست و مخفی نمودن تکنیک ها در اختیار هنرجوهایش قرار میدهد.

در این مبحث،کادربندی در عکاسی از پرتره در فضای باز و باغ را به سبکی آموزش میدهد که در کلاسهای بسیار گران قیمت آموزشی آنها را با پیچیدگی هایی آموزش میدهند.

گرفتن عکس از پرتره ها و اجرای کادربندی های اصولی را به کاهی کوچک در عکاسی تبدیل نمودیم ، اگر تازه میخواهید دوربین دست بگیرید ، مطمئنا این موضوع یعنی رازها و اصول کادربندی پرتره برای شما یک مسئله بزرگ خواهد بود که با تهیه دوره های آموزشی مانی سافت در ایران،صاحب این تجربه و علم در گرفتن عکس از پرتره و رعایت کادربندی از سوژه در باغ خواهید شد.

یکی از بخش های پردرآمد یک آتلیه و استودیو عکاسی،توانایی در گرفتن عکسهای باغ و فضای باز از عروس و داماد و مدل ها میباشد که به شما توصیه میکنیم با یادگیری اصول برای همیشه این نکات را به درستی فرا بگیرید.

 

برای مشاهده دوره های تفکیک شده عکاسی و ادیت اینجا کلیک کنید

برای مشاهده پیشنهاد ما ( دوره جامع مدیریت آتلیه ) اینجا کلیک کنید