پس از بدست آوردن تسلط کافی از کار با پلاگین المنت تری دی Element3d در افترافکت،باید شروع به ساخت متریال های سفارشی و سینمایی خود نمائید.

آموزش کار با پلاگین Elememt3d و تولید متریال سفارشی

در پکیج آموزش فارسی پلاگین المنت تری دی Element3d که توسط مانی سافت با تدریس محمد ملکی ارائه گردید،طی چند ساعت به تسلطی دست خواهید یافت که هیچ تیم آموزشی فارسی و خارجی دیگر بدون داشتن این سبک آموزش،موفق به انتقال آموزش آن نخواهند شد.

وقتیکه با پلاگین Element3d در افترافکت انواع استایل ها و ضخامت و حاشیه های حرفه ای را تمرین و تکرار نمودید،به این نتیجه خواهید رسید که حالا باید متریال و استایل های سینمایی مخصوص به خودتان را تولید کنید،پس با تمرین در پلاگین Element3d در افترافکت،موفق خواهید شد انواع متریال های جدیدی که با سلیقه شما میباشد را بسازید.

مزیت ساخت و تولید متریال و استایل جدید در پلاگین المنت 3d در افترافکت این است که،کاملا سفارشی بوده و هیچ کجای دیگر چنین مواردی را در دست نخواهند داشت و همین موضوع است که پروژه های المنت تری دی شما با سایرین متفاوت خواهند شد.

مشاهده فیلمها و توضیحات آموزش المنت اینجا کلیک کنید

تفاوت اصلی مانی سافت با تمام تیم های دیگر تولید آموزش
مانی سافت بر اساس تجریبات مدرس خود ، محمد ملکی ، اقدام به تولید و ارائه آموزش مینمایند،در این سبک آموزش،تکنیک ها و اصولی را که توسط ایشان فرا خواهید گرفت،طی سالها تجربه و تمرین بدست آمده و چیزی نیست که شخص دیگری بتواند به شما آموزش دهد،پس قرار است با اعتماد به مانی سافت،واقعیت هایی را آموزش ببینید که جایی آنها را ارائه نمیکند،تضمین مانی سافت نیز ، موفقیت شماست،با دیدن ویدیوهای پیش نمایش در اینجا کلیک کنید و آموزشهای تک در اینجا کلیک کنید ، به این واقعیت پی خواهید برد.