استفاده ترکیبی از Particular در افترافکت با تکنیک های رنگ سینمایی و اجرای دوربین حرفه ای،کارهای بسیار زیبایی را خلق میکند که بیینده را مجذوب خود خواهد نمود.

آموزش Particular افترافکت فارسی 16 دقیقه دوربین و نهایت

میرسیم به نهایت اجرای یک پروژه کامل و بی نقص در افترافکت با پلاگین یا افکت پارتیکیولار Particular که یک پروژه متفاوت و خاص را به تصویر میکشد.

پارتیکیولار Particular به زبان ساده است و اغلب افراد فقط آنرا در پروژه های آماده میبینند و آنهم زمانی که متوجه میشوند که پروژه آماده نیازمند این پلاگین است،بسیار جای تاسف است که از این غول جلوه های ویژه در افترافکت یعنی Particular فقط یک اسم یا اطلاعات ساده یا سطحی را بدانیم،افکتی که دنیای فیلمهای سینمایی،با آن شاهکارهایی بی نظیر را خلق میکنند.

در این 16 دقیقه،محمد ملکی مدرس محصولات ادوبی و فاینال کات در ایران،اصول و رازهایی که تجربه وی است را به هنرجوها می آموزد :

  1. مرور خیلی خوبی بر فضای سه بعدی
  2. اجرای چرخش سینمایی دوربین
  3. تنظیم کی فریم های حرکتی
  4. تصحیح رنگ سینمایی
  5. اجرای عمق میدان
  6. تغییر رنگ دسته جمعی 32 لایه پارتیکیولار Particular بصورت همزمان

که همه این تکنیک ها به صورت یکجا کاری بسیار سخت است مخصوصا برای افرادی که بیشتر گرفتار پروژه های اماده هستند.

اگر میدانستید خلق پروژه های حرفه ای توسط خود شما آنهم کاملا از صفر ، چقدر لذت بخش است ، تمام تمرکز خود را بر روی درست یادگرفتن افترافکت میگذاشتید

افترافکت را درست یاد بگیرید و گول چند تنظیم ظاهری و پروژه آماده را نخورید چرا که دنیای واقعی افترافکت و اجرای پروژه های خیره کننده،با چیزی که فکر میکنید متفاوت است.

ویدیو زیر را مشاهده کنید