یکی از کاملترین پروژه هایی که مانی سافت در افکت Particular اجرا نمود،تکمیل تدریجی لوگو به سبکی متفاوت بر روی طرح پارچه است که در این بخش با یک چرخش سینمایی همراه خواهد شد

آموزش Particular به فارسی در 20 دقیقه با چرخش سینمایی

اگر تصور میکنید که یادگیری افترافکت ساده است اشتباه فکر میکنید.

شاید در ظاهر اولیه انتخاب نمودن سوژه و انجام چرخش برخی صحنه ها و استفاده از پروژه های اماده شیرین به نظر برسد اما وقتی پای اجرای یک پروژه از سمت خود شما به میان می آید و باید کار جدید و خاصی انجام دهید،اینجاست که متوجه میشوید چقدر افترافکت را خوب بلد هستید.

پلاگین پارتیکولار Particular اغلب برای تولید دود و آتش و باران و ذرات معلق نامش مطرح میشود اما در باور نمیگنجد که بتواند چنین پروژه زیبایی را طراحی کند.

پروژه محور بودن آموزش افترافکت زمانی خوب است که شما پلاگین ها و ابزارها را خیلی عالی درک کرده باشید و الی حین اموزش وقتی بیش از 50 لایه مرتبط و لینک شده بهم را می بینید،گیج شده و از ادامه کار انصراف خواهید داد.

در سطح اینترنت برخی افراد اصطلاحا میگن پروژه محور و میان توضیحات کوتاه اولیه ای میدن بعد میرن سراغ اصل مطلب،این کار زمانی خیلی خوب است که واقعا روی افترافکت مسلط شده باشید.

چرا پکیج آموزش پارتیکولار مانی سافت بیش از 8 ساعت آموزش است آنهم فقط یک پلاگین ؟ مطمئنا دلیلی دارد که با مشاهده آموزش متوجه خواهید شد.